Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ببين M.G.S من قصد بي احترامي به كسي رو ندارم. ولي اگه قراره برخوردي با كسي انجام بشه بايد با كسي بشه كه بي جهت پست ميزنه (اين پستي رو كه ايشون زد بايد يك مدير ميزد نه ايشون)
شما اگه كاربر فعال يا هر كاربر ديگه اي هستين اگه ديدين كسي مرتكب تخلف شده بايد دكمه "آگاه كردن مديريت از تخلفو بزنيد" نه فقط براي اينكه پستارو اضافه كنين بگين كه من REPORT ميكنم
ديگه جايي تو قوانين گفته نشده كه بگوييد من Report ميكنم ; يا حداقل به جاي اين كارش چون وقت ويرايش داشتم ميتونست بگه كه ويرايش كن
من به وظیفه ام عمل کردم.چون دیگه بعد از 2 سال میدونم کجا پست بدم کجا تذکر بدم.چون پست شما خواسته یا ناخواسته قمستی از هسته داستانی بازی رو فاش میکنه.در ضمن برای من بی اهمیت ترین قسمت profile م تعداد پست هام هست که واسه یه عده آرزو دست نیافتنی هست.پس وصله نچسبون اینجا همه منو میشناسن ;) یه دفعه دیدی اوضاع برعکس شد;)

در ضمن اون پست من اصلا به خاطر جواب دادن به شما نبود!قمست اصلی پست من جلو افتادن تاریخ عرضه بازی بود که واسه من خبر بسیار خوبی بود.:love: اینو راحت از امض میتونی بفهمی.گفتم دارم پست میدم یه تذکر هم به شما بدم/:)
پ . ن:من اين حرفارو به خاطر خود DJ_MJ نوشتم و قصد بي احترامي به كسي رو ندارم
شما دیگه به خاطر من چیزی نگو! خو؟؟!! /:)
این پست هم به خاطر شما نبوده چون علاقه به بحث های پوچ ندارم.این پست به خاطر معرفی کتابی بود که یکی از دوستان تو تاپیک دوست عزیزم PXG اسمش رو نوشته بود منم خریدم و واقعا هم خوشم اومد :love:

اگه منظورت جواده که سخت در اشتباهی
چه عجب یکی پشت ما در اومد.:(

====================
دوستان حتما کتاب خداوند الموت رو بخرید کتاب خیلی جالب و متفاوتی هست در مورد حسن صباح و حشاشین.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
دوستان حتما کتاب خداوند الموت رو بخرید کتاب خیلی جالب و متفاوتی هست در مورد حسن صباح و حشاشین.

من همیشه با این داستان ها علاقه مندم!
میشه ناشرش رو بگی؟! و اینکه چند صفحه هست؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
تو یه قسمت از این کتاب به این کماندو ها یاد میدن که چه جوری با دندون خرگوش بکشن:sick:
واقعا کتاب جالبیه از دست ندینش

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام.انتشارات که من خریدم اسمش "انتشارات بدرقه جاویدان" هست.تعداد صفحه هم 674 هست
نویسنده اینا رو هم که خودت میدونی.ترجمه ش از ذبیح الله منصوری هست.کتاب فوق قشنگی هست.من که 60 سال در میون کتاب میخونم خیلی علاقه مند شدم به این کتاب مخصوصا به طرز تفکر حسن صباح و فدائیون و بروبچ پا رکاب :biggrin1: خودم رو سرگرم میکنم تا لانچ بازی.ولی حتما این کتاب رو بخونین:love:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
دوستان این کتاب ترجمه ذبیل الله منصوری هست من به شخصه 6 تا از کتاباشو خوندم ولی دوستان اگه این کتابو بخوننن داستان بازی دستشون میاددر ضمن زمان انتشار این کتاب (چاپ اول ساله 64 فکر کنم ) نزدیک به 900000 نسخه فروخت
من چاپ اولشو دارم 670 صحفه هست
این کتاب واقعآ عالیه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
میشه بگید از کجا می شه این کتابو تهیه کرد؟ و اینکه قیمتش چقدر هست؟:laughing:
ممنونم
قیمت از 7 تومن هست تا 8500 . بستگی به ناشرش داره.

پ.ن:میخوای اسمایل انتخاب کنی،دقت کنی جای دوری نمیره;)

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
این کتاب واقعا کتاب فوق العاده ای هست ! واقعا طرز فکر حسن صباح برای من جالب بود . که همچنین افرادی داشت که خودشون رو خواجه میکردند تا هوای نفسانی ازشون دور بشه و تنها فکرشون رسیدن به هدف بود .
کتاب رو حتما تهیه کنید .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
این کتاب واقعا کتاب فوق العاده ای هست ! واقعا طرز فکر حسن صباح برای من جالب بود . که همچنین افرادی داشت که خودشون رو خواجه میکردند تا هوای نفسانی ازشون دور بشه و تنها فکرشون رسیدن به هدف بود .
کتاب رو حتما تهیه کنید .
اون موسی نیشابوری که عظمت هر چی فدایی مطلق رو زیر سوال برده :biggrin1:
ولی به اون فصل برسی که 2 نفر میرن برای قتل...خیلی جالبه :love:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
یه سوال؟
این کتابی که میگید احتیاج به ترجمه مجدد نداره که؟
یعنی کلمات فارسیش انقدر خفن باشن آدم گیج بشه؟
-----------------------------------
ببخشید دوباره
یه سوال؟
الان الطیر خواجه هست؟ (خاجه فکر کنم درستشه)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه سوال؟
این کتابی که میگید احتیاج به ترجمه مجدد نداره که؟
یعنی کلمات فارسیش انقدر خفن باشن آدم گیج بشه؟
ادبیات 1 رو پاس کرده باشی مشکلی نیست :biggrin1:
ببخشید دوباره
یه سوال؟
الان الطیر خواجه هست؟ (خاجه فکر کنم درستشه)
البته خواجه بودن قضیه اش فرق میکنه...خواجه به نظر من به کسی میگن که مادر زادی این مشکل رو داشته :biggrin1:
بله تمام فدایون مطلق که الطیر (my love:love: ) هم جزءشون هست مقطوع النسل هستن :biggrin1: پس نگید جواجه...بگین مقطوع النسل :-"

ولی تو قلعه طبس انگشت قطع نمیکردن /:) یعنی تو کتاب هیچی در مورد قطع کردن انگشت نگفتن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر