Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
وای که من چقدر منتظرم که این بازی زود تربیاد و من بتونم بازی کنم .حتی من حاضرم به خاطر این بازی یه کارت گرافیک دیگه بخرم. من الان 7600gt دارم.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نمایش این بازی تو کنفرانس مایکروسافت واقعا جالب بود ولی اشکالات مزخرفی تو گیم پلی بود خدا کنه که رفع بشه ولی هنوز سالاره:love:

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
شرمنده نميدونم اين اينترنت من چه مشكلي داره . من اون موقع رفتم انگار كه عكسا delete شده باشن... ولي حالا كه ميرم ...درسته

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
آره بابا يه جورايي نا اميد شدم. يه جورايي بازي آبكي به نظر ميرسيد. مثلا به مورد زير توجه كنيد:
تو يه صحنه الطيار ميخواست وارد يه محوطه بشه كه گاردهايي كه دم در بودن مانعش ميشن. الطيار هم برميگرده ميره روي يه سري صندوق (كه اصلا معلوم نيست اونجا چيكار ميكنن) و از اونجا ميپره رو ساختمون كناري بدون هيچ مخفي كاري هيچكي هم بهش كاري نداره. بعدش گاردي رو كه اون بالاست ميكشه و ميندازه جلوي نگهباناي پايين. اونها هم با ضريب هوشي در حد جلبك دريايي فقط دور جسد جمع ميشن و هيچ كاريهم به بالا و اينكه كي اينرو كشته و .........ندارن. الطيار هم از اين فرصت استفاده ميكنه و ميپره پشتشون و از اونجا رد ميشه:confused:
يا مثلا اونجايي كه يه نفر داره از دست الطيار فرارميكنه:
با وجوديكه ميبينه داره به طرفش مياد همينجور ميايسته تا بهش نزديك بشه بعد فرار ميكنه بعد هم بدون هيچ علتي بعضي وقتها بجاي كه فراركنه فقط راه ميره

خدا كنه يه فكري به حال اين چيزاي بازي بكنن اخه من روش خيلي حساب باز كرده بودم

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
منم هم تا حدودی با جناب 007 (اسمتون رو نمیدونم) موافقم یکی دیگه از باگ های این بازی توی تریلر E3 امسال این بود که وقتی الطیار از اون گارد ها رد شد میره بالای یه خونه دیگه و یه نفر رو با دو ضربه شمشیر میکشه که جسد یارو تو هوا میمونه .یا اوایل بازی وقتی هیچکی دورو ور الطیار نیست اون یه شخصیت نا مرئی رو کنار میزنه. :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
واقعا برای بازی با این همه تبلیغ افت داره
ولی دیگه خیلی هم بی انصاف نباشین خدایی بازی بزرگی هست و واقعا ارزش امتحان کردن رو داره :-":-"
یه نکته جالب دیگه در مورد این تریلر این بود که همون اوایل بازی مسجدالاقسی (نمیدونم چه جوری می نویسنش) از دور نمایان هست.:):):)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
امیدوارم همونطور که این تریلر ها از گیم پلی نمایشی اولیه بهتر شده بود بازی هم موقع ریلیز ایرادات کمتری داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر