Multi Platform Assassin's Creed: Valhalla

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
November 10, 2020
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
https___forum.bazicenter.com_attachments_1633365649901-png.227035_.jpg

Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Genre: Open-World RPG
Release Date: Holiday 2020
Platforms: PS4-PS5-X1-XSX-PC-Stadia​
اطلاعات کلی
  • تیم Black Flag و Origins مسیئولیت ساخت بازی را بر عهده دارد.
  • علاوه بر استودیو مانتریال، 12 استودیوی دیگر یوبیسافت و همچنین استیودی Sperasoft در ساخت بازی همکاری دارند.
  • بازی بین نسلی بوده و برای اکثر پلتفرم های موجود منتشر میشود.
  • بازی یک نفره بوده و قابلیت Co-Op وجود ندارد.
  • همچون ادیسه، قابلیت انتخاب جنسیت کرکتر وجود دارد
  • وقایع بازی در انگلستان و نروژ اتفاق می افتد.
  • انگلستان شامل 3 شهر بزرگ می شود: London، Winchester وJórvík
  • نقشه ی بازی مقداری از ادیسه بزرگ تر است.
داستان
  • وقایع بازی در سال 873 آغاز میشود.
  • شخصیت اصلی Eivor نام دارد.
  • بازی مناطق مختلفی همچون نروژ و اسکاتلند را شامل می شود.
  • Hidden Ones و Order of the Ancients نقش بسیار مهمی در بازی دارند و از این نظر بازی با AC4 مقایسه شده است.
  • بازی در نروژ آغار میشود، Eivor به دلیل سختی های داخل کشور و به منظور یک شروع تازه به همراه افرادش راهی انگلستان میشود.
  • Eivor در مقطعی از داستان، با اساسین ها ملاقات و از آن ها هیدن بلید را دریافت میکند.
  • دلیل نصب هیدن بلید بالای مچ، ترساندن دشمنان است.
  • باور بر این است که اساسین ها ارتباطاتی با ادین دارند.
  • Eivor در ابتدا به دلیل اهداف مشترک با اساسین ها همکاری میکند اما در ادامه و با پیشرفت داستان به صورت کامل به آن ها میپیوندد.
  • فیگور های تاریخی همچنین المان های ماورایی مرتبط با اساطیر نورث در بازی وجود دارد.
  • قابلیت انتخاب دیالوگ تا حدودی در بازی وجود دارد. برخی از آن ها مرتبط با تصمیم های داستانی داخل Settlement می باشد.
  • با این حال تایید شده که Eivor یک شخصیت مشخص و پابرجا داشته و همانند یک صفحه ی سفید نبوده که توسط بازیکن پر شود.
  • از این رو سازندگان Eivor رو با Geralt نزدیک تر میدانند تا Dragonborn.
  • شخصیت داخل تریلر، شاه آلفرد، در ابتدا یکی از ویلن های بازی می باشد، اما در ادامه همه چیز ممکن است تغییر کند.
  • ساکسون ها دشمنان اصلی می باشند، با این حال برخی از وایکینگ ها ممکن است در مقابل بازیکن قرار بگیرند.
  • هر 2 حالت مذکر و مونث برای شخصیت اصلی Canon می باشد، اما چگونگی آن مشخص نیست با این حال سازندگان اطمینان داده اند که با انجام بازی این سوال رفع خواهد شد.
  • بخش مدرن بازی، ماجرای لیلا حسن را دنبال میکند. سازندگان اذعان داشته اند که ایده ای که مدت ها برای این بخش در نظر داشته اند در این نسخه انجام داده اند.
  • از لفظ "خاتمه" برای داستان بازی استفاده شده و گفته شده پلات های داستانی مهمی در این شماره به سرانجام میرسد.
گیم پلی
  • تمرکز بیشتر روی المان های RPG
  • بازگشت سپر
  • مشابه سری سولز، قابلیت Dual-Wield با هر ترکیبی از سلاح ها، حتی ۲ سپر!
  • قابلیت شخصی سازی مو، لباس، ریش، تتو و War Paint وجود دارد.
  • تمامی Gear ها منحصر به فرد هستند.
  • Gear ها قابلیت آپگرید دارند، با این حال امکان اتمام بازی با Gear های آغازین وجود دارد.
  • Ability ها برمیگردند و انواع مختلفی همچون پرتاب تبر را شامل می شود.
  • مهارت ها از Skill Tree وسیع بازی که اینبار Skill Graph نامیده میشود، قابل دریافت هستند.
  • سیستم لول بندی از بازی حذف شده و سیستمی بر مبنای قدرت جایگزین آن شده است.
  • بر خلاف لول، اینبار اسکیل و Gear راه های اصلی ارتقا و پیشرفت کرکتر هستند.
  • سیستم مبارزات بازی خشن، سنگین و پر سر وصدا توصیف شده.
  • سلاح ها با استفاده از Rune ها قابل شخصی سازی هستند. (مشابه سیستم Engraving در ادیسه)
  • سیستم قطع عضو در بازی وجود دارد.
  • تیم تمرکز ویژه ای روی تنوع و شکه کننده بودن مبارزات داشته است.
  • دشمنان جدید در سرتاسر بازی ظاهر میشنود تا از حس یکنواختی جلوگیری شود.
  • هر نوع از دشمنان دارای نقاط ضعفی هستند که با شناسایی آن ها میتوان سرنوشت مبارزه را تغییر داد.
  • دشمن سرسختی که در تریلر توسط Eivor کشته میشود یک Ring Leader است.
  • Longboat ها ابزاری برای حمل و نقل سریع می باشند، نه مبارزه.
  • همچنین Raid ها با استفاده از Longboat صورت میگیرد.
  • خدمه ی Lonboat قابل شخصی سازی هستند.
  • Eivor میتواند Raid هایی علیه سایر گروه ها همچون، تمپلارها، ساکسون ها، وایکینگ های رقیب و "یک گروه مرموز" هدایت کند.
  • علاوه بر Raid ها، Assault ها نیز وجود دارند که شامل ست-پیس های بزرگ هستند.
  • نفرات استخدام شده، در Settlement مشغول میشوند.
  • Settlement هاب بزرگ بازی میباشد که نقش حیاطی در روند داستانی خواهد داشت.
  • با پیشرفت در بازی قابلیت ساخت Tavern، انواع خانه ها و همچنین Black Smith در هاب، جهت ارتقای سلاح ها وجود دارد.
  • برخی از المان های UI جهت تشویق بیشتر به گشت گذار، حذف شده است.
  • قابلیت رومنس در بازی وجود دارد.
  • مینی گیم های مختلفی از جمله تاس بازی، ماهی گیری، رجز خوانی و مسابقات نوشیدن در بازی وجود دارد.
  • کلاغ ادین نقش عقاب در نسخه های قبلی را خواهد داشت.
  • بازگشت Social Stealth!
  • هیچ اجباری برای انجام ساید کوئست ها به منظور پیش روی در داستان وجود ندارد و بازیکن می تواند به هر ترتیبی که میخواد محتوای بازی را مصرف کند.
نسخه های مختلف

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
هممم... الان یعنی من که غر میزنم در مورد مسیر سری، فرومر هستم و گیمر نیستم...آره؟
همیشه که پای ثابت بازی ها بودم، از AC2 که تروفی دار شدن تا اوریجینز همه (غیر از برادرهود به خاطر تروفی آنلاین ، از اونطرف حتی Rouge و AC III L )رو پلات کردم و ...
ولی گیمر شناخته نمیشیم:-" دیگه چجوری جزو دسته ی گیمرها باید حساب بشیم نمیدونم:D
قبلا هم گفتم، آدم از هر سری یک سری انتظارات داره ... مثلا از فیفا انتظار نداری NBA تحویل بگیری ، از RE انتظار بازی ترسناک داری نه اون CO OP چهارنفره آخر نسل قبلشون ، از MGS انتظار MG Survive رو نداری مشخصا و ...
درد من ... و 4نفر مثل من اینه:-"

حالا این دوستمون هم چیز جالبی گفت، بعد از تغییر رویه AC قرار بود دیگه شاهد عرضه سالانه، پوسته عوض شدن، مشکلات تکنیکی و ... نباشیم...
اما باز همین وضع هست، فقط تو سبک جدید!
واقعا حرف دل منو زدی
میگن بازی کن فکر کن AC نیست ، هر وقت اسمش عوض شد ما هم همین فکرو میکنیم
از نظر بعضی ها گیمر یعنی هر چی گذاشتن جلوت بزنی و غرغر نکنی:|

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بازی شدیدا به اپدیت نیاز داره افت فریم و لک کامل تو بازی مشهود ولی موسیقی بازی بهترین گیمپلی بازی مثل ارجینز بود بهتر میشد

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
یک چیز دیگه که یادم رفت و غصه اصلی من اینه که یک پلنی بود، تهش قرار بود یک چیزی بشه که شد.

ایده داستانی خارق‌العاده این سری پایان دنیا تو ۲۰۱۲ بود؛ AC در اصل قرار بود ۴تا بازی باشه نهایتاً.

شروعش با الطایر تو سال ۲۰۰۷
بعد اتزیو
برادرهود و کامل شکل گرفتن شخصیت دزموند
بازی نهایی با کاراکتر دزموند و نجات دنیا

من برعکس خیلی‌ها نه تنها از Revelations و III بدم نمیاد، اتفاقا خیلی هم دوستشون دارم (رولیشنز مورد علاقمه تو کل سری) چرا؟ چون داستان داشت یک جایی می‌رفت، یک نقطه انتهایی داشت

بعد که بنابر این شد که سری ادامه پیدا کنه، اومدن تو بلک‌فلگ، یونیتی و سیندیکیت خط داستانی Sageها و در کنارش الایجا پسر دزموند رو شروع کردن ولی تهش به احمقانه و لوس‌ترین شکل ممکن تو chronicles و کامیک‌ها سر و تهش رو هم آوردن

الان چی؟ به جرئت یکی از نچسب‌ترین کاراکترهای کل دنیای ویدیوگیم، خانوم لیلا حسن که من نمی‌دونم چطور تونستن کاراکتر کسل‌کننده‌تری از دزموند خلق کنند و مردم هیچی نگن :/ و داستانی که هیچ انتهایی نداره

خب چه کاریه؟ شما علاقه دارید RPG بسازید، مردم هم که می‌خرن؛ مجبورید این کوله‌بار انیموس، خاطرات اجداد، ایسو، apple of eden، هیدن بلید و کوفت رو هر بار با خودتون بکشید بیارید که تازه سری اصلی رو هم خراب کنه؟

بیاید یه سری بسازید به اسم Dawn of Man یا هر کوفتی، برید هر جا می‌خواید

دقیقا امروز هم تولد ۱۰ سالگی Assassin's Creed: Brotherhoodئه

این رو گوش کنید لذت ببرید

Nihil Verum, Omnia Licita

آخرین ویرایش:

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
حل مشکل سیو افلاین
دوستان منم مثل شما مشکل داشتم و با این روش تونستم این مشکل را حل کنم
کار های زیر را حتما انجام دهید .
۱.اگر uplay شما آپدیت شده به ubi connect حتما پاکش کنید خود ubi connect را دانلود و نصب کنید
۲.شما باید ی سیو کلاود همون اول بازی داشته باشید ترجیحا سیو دستی.. اول بازی میشه همونجا توی برفا که از کشتی میا پایین

۳.شما اون سیو کلاد را بار گزاری کنید کمی بچرخید و چند سیو دستی کنید
۴.از بازی خارج شوید اکانت را افلاین کنید
۵.لذت ببرید

بدهی است که اگر اشتراکی خریدید باید صاحب اکانت این کار ها را انجام بده
با این کار ها احتمالا ۹۰ درصد مشکل حل میشه
همه فک میکنن این مشکل بازی هست در صورتی که بنطر من مشکل لانچر هست

این روش رو از دوستی که ازش بازی رو اشتراکی خریدم یاد گرفتم کسی خواست براش ادرس کانال رو بفرستم
موفق باشید

• Like
Reactions: kamyy

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
حل مشکل سیو افلاین
۱.اگر uplay شما آپدیت شده به ubi connect حتما پاکش کنید خود ubi connect را دانلود و نصب کنید
۲.شما باید ی سیو کلاود همون اول بازی داشته باشید ترجیحا سیو دستی.. اول بازی میشه همونجا توی برفا که از کشتی میا پایین

۵.لذت ببرید

این روش رو از دوستی که ازش بازی رو اشتراکی خریدم یاد گرفتم کسی خواست براش ادرس کانال رو بفرستم
موفق باشید
سلام اقا میشه ادرس را برام بفرستید بعد اینکه تحویل فوری هستش یا باید چند روز نوبت باشی قیمت چنده ممنون

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
این کار رو بکنند ممنون میشم و من خودم اصلا میام از بازی و یوبی حمایت میکنم:p

بابا...مگه نمیگن خود AC تو اوج محبوبیت POP از دل اون به عنوان یه New IP در اومد؟
خو نامردا باز این حرکت رو بزنید:D

حدافل اینجوری الانم دیگه AC نسازن، حداقل مثل فن های POP ، سال ها بعد با خودمون میگیم: امسال دیگه AC جدید با حال و هوای قدیم معرفی میشه! بالاخره بعد از Xسال AC میبینیم و ...:-"
اما با این وضعیت هیچ امیدی نیست، مگر اینکه فروش افت کنه... که فعلا بلدن چیکار کنند بازی بفروشه:| و بدبختی اینه اگر افت کنه هم بدون شک میرن سراغ ژاپن با همین استایل، و هم آرزوی من دود میشه میره هوا، هم دوباره بازی بوست میشه برای چند سال:-"

هممم... الان یعنی من که غر میزنم در مورد مسیر سری، فرومر هستم و گیمر نیستم...آره؟
همیشه که پای ثابت بازی ها بودم، از AC2 که تروفی دار شدن تا اوریجینز همه (غیر از برادرهود به خاطر تروفی آنلاین ، از اونطرف حتی Rouge و AC III L )رو پلات کردم و ...
ولی گیمر شناخته نمیشیم:-" دیگه چجوری جزو دسته ی گیمرها باید حساب بشیم نمیدونم:D
قبلا هم گفتم، آدم از هر سری یک سری انتظارات داره ... مثلا از فیفا انتظار نداری NBA تحویل بگیری ، از RE انتظار بازی ترسناک داری نه اون CO OP چهارنفره آخر نسل قبلشون ، از MGS انتظار MG Survive رو نداری مشخصا و ...
درد من ... و 4نفر مثل من اینه:-"

حالا این دوستمون هم چیز جالبی گفت، بعد از تغییر رویه AC قرار بود دیگه شاهد عرضه سالانه، پوسته عوض شدن، مشکلات تکنیکی و ... نباشیم...
اما باز همین وضع هست، فقط تو سبک جدید!
نه اتفاقا منظورم شخص خاصي نبود

منتهي كلا اين دو نسخه اخر خيلي نا جوانمردانه كوبيده شد
ممكنه يه عده هم بازي كردن و خوششون نيومده كه حق هم ميتونن داشته باشن.

اما خيليا ديگه بدون بازي كردن طوطي وار نظر ميدن

حالا غير از اينكه اساسينز هست يا نه بايد ديد تو arpg ها تو اين نسل واقعا چندتا بازي بهتر داشتيم؟

در كل شايد بازي از حالت كلاسيكش فاصله گرفته باشه ولي فرمول جديد هم واقعا جذابه البته از نظر من

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
بازی برخلاف اودیسه و اوریجین انگار ارتباط بیشتری با نسخه های قبل مخصوصا قبل اوریجین داره!یا حداقل تا اوایل که اینطور بنظر میرسه!
و اینکه فرسنگها از اودیسه بهتره و اساسین تره :D
و بشدت جزییات و محتوای خوب داره!جالبم بود که مثلا اسب شما تو جاده و راه خاکی استامیناش کم نمیشه اما اگه بزنین به دل طبیعت که بیرون راه و جاده باشه از استامیناش کم میشه.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
حل مشکل سیو افلاین

۵.لذت ببرید

موفق باشید
اقا من به این بنده خدا که ازش اشتراکی میگیرم گفتم امشب وقت گذاشت کد داد تست کردیم نشد برای من :|

• Sad

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
تنها راهش همینه که دوستمون گف؟
توی ردیت چیزی دستگیرت نشد؟

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
همین بود، اینم تقریبا همونی بود که توی ردیت گفته شده بود یعنی یه بار سیو کلود بکنی بعد بیای بیرون که برای من یکی نشد!
فکر میکنم باید صبر کنیم یه فیکس درست و درمون بیاد!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر