Multi Platform Assassin's Creed: Valhalla

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
November 10, 2020
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
https___forum.bazicenter.com_attachments_1633365649901-png.227035_.jpg

Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Genre: Open-World RPG
Release Date: Holiday 2020
Platforms: PS4-PS5-X1-XSX-PC-Stadia​
اطلاعات کلی
  • تیم Black Flag و Origins مسیئولیت ساخت بازی را بر عهده دارد.
  • علاوه بر استودیو مانتریال، 12 استودیوی دیگر یوبیسافت و همچنین استیودی Sperasoft در ساخت بازی همکاری دارند.
  • بازی بین نسلی بوده و برای اکثر پلتفرم های موجود منتشر میشود.
  • بازی یک نفره بوده و قابلیت Co-Op وجود ندارد.
  • همچون ادیسه، قابلیت انتخاب جنسیت کرکتر وجود دارد
  • وقایع بازی در انگلستان و نروژ اتفاق می افتد.
  • انگلستان شامل 3 شهر بزرگ می شود: London، Winchester وJórvík
  • نقشه ی بازی مقداری از ادیسه بزرگ تر است.
داستان
  • وقایع بازی در سال 873 آغاز میشود.
  • شخصیت اصلی Eivor نام دارد.
  • بازی مناطق مختلفی همچون نروژ و اسکاتلند را شامل می شود.
  • Hidden Ones و Order of the Ancients نقش بسیار مهمی در بازی دارند و از این نظر بازی با AC4 مقایسه شده است.
  • بازی در نروژ آغار میشود، Eivor به دلیل سختی های داخل کشور و به منظور یک شروع تازه به همراه افرادش راهی انگلستان میشود.
  • Eivor در مقطعی از داستان، با اساسین ها ملاقات و از آن ها هیدن بلید را دریافت میکند.
  • دلیل نصب هیدن بلید بالای مچ، ترساندن دشمنان است.
  • باور بر این است که اساسین ها ارتباطاتی با ادین دارند.
  • Eivor در ابتدا به دلیل اهداف مشترک با اساسین ها همکاری میکند اما در ادامه و با پیشرفت داستان به صورت کامل به آن ها میپیوندد.
  • فیگور های تاریخی همچنین المان های ماورایی مرتبط با اساطیر نورث در بازی وجود دارد.
  • قابلیت انتخاب دیالوگ تا حدودی در بازی وجود دارد. برخی از آن ها مرتبط با تصمیم های داستانی داخل Settlement می باشد.
  • با این حال تایید شده که Eivor یک شخصیت مشخص و پابرجا داشته و همانند یک صفحه ی سفید نبوده که توسط بازیکن پر شود.
  • از این رو سازندگان Eivor رو با Geralt نزدیک تر میدانند تا Dragonborn.
  • شخصیت داخل تریلر، شاه آلفرد، در ابتدا یکی از ویلن های بازی می باشد، اما در ادامه همه چیز ممکن است تغییر کند.
  • ساکسون ها دشمنان اصلی می باشند، با این حال برخی از وایکینگ ها ممکن است در مقابل بازیکن قرار بگیرند.
  • هر 2 حالت مذکر و مونث برای شخصیت اصلی Canon می باشد، اما چگونگی آن مشخص نیست با این حال سازندگان اطمینان داده اند که با انجام بازی این سوال رفع خواهد شد.
  • بخش مدرن بازی، ماجرای لیلا حسن را دنبال میکند. سازندگان اذعان داشته اند که ایده ای که مدت ها برای این بخش در نظر داشته اند در این نسخه انجام داده اند.
  • از لفظ "خاتمه" برای داستان بازی استفاده شده و گفته شده پلات های داستانی مهمی در این شماره به سرانجام میرسد.
گیم پلی
  • تمرکز بیشتر روی المان های RPG
  • بازگشت سپر
  • مشابه سری سولز، قابلیت Dual-Wield با هر ترکیبی از سلاح ها، حتی ۲ سپر!
  • قابلیت شخصی سازی مو، لباس، ریش، تتو و War Paint وجود دارد.
  • تمامی Gear ها منحصر به فرد هستند.
  • Gear ها قابلیت آپگرید دارند، با این حال امکان اتمام بازی با Gear های آغازین وجود دارد.
  • Ability ها برمیگردند و انواع مختلفی همچون پرتاب تبر را شامل می شود.
  • مهارت ها از Skill Tree وسیع بازی که اینبار Skill Graph نامیده میشود، قابل دریافت هستند.
  • سیستم لول بندی از بازی حذف شده و سیستمی بر مبنای قدرت جایگزین آن شده است.
  • بر خلاف لول، اینبار اسکیل و Gear راه های اصلی ارتقا و پیشرفت کرکتر هستند.
  • سیستم مبارزات بازی خشن، سنگین و پر سر وصدا توصیف شده.
  • سلاح ها با استفاده از Rune ها قابل شخصی سازی هستند. (مشابه سیستم Engraving در ادیسه)
  • سیستم قطع عضو در بازی وجود دارد.
  • تیم تمرکز ویژه ای روی تنوع و شکه کننده بودن مبارزات داشته است.
  • دشمنان جدید در سرتاسر بازی ظاهر میشنود تا از حس یکنواختی جلوگیری شود.
  • هر نوع از دشمنان دارای نقاط ضعفی هستند که با شناسایی آن ها میتوان سرنوشت مبارزه را تغییر داد.
  • دشمن سرسختی که در تریلر توسط Eivor کشته میشود یک Ring Leader است.
  • Longboat ها ابزاری برای حمل و نقل سریع می باشند، نه مبارزه.
  • همچنین Raid ها با استفاده از Longboat صورت میگیرد.
  • خدمه ی Lonboat قابل شخصی سازی هستند.
  • Eivor میتواند Raid هایی علیه سایر گروه ها همچون، تمپلارها، ساکسون ها، وایکینگ های رقیب و "یک گروه مرموز" هدایت کند.
  • علاوه بر Raid ها، Assault ها نیز وجود دارند که شامل ست-پیس های بزرگ هستند.
  • نفرات استخدام شده، در Settlement مشغول میشوند.
  • Settlement هاب بزرگ بازی میباشد که نقش حیاطی در روند داستانی خواهد داشت.
  • با پیشرفت در بازی قابلیت ساخت Tavern، انواع خانه ها و همچنین Black Smith در هاب، جهت ارتقای سلاح ها وجود دارد.
  • برخی از المان های UI جهت تشویق بیشتر به گشت گذار، حذف شده است.
  • قابلیت رومنس در بازی وجود دارد.
  • مینی گیم های مختلفی از جمله تاس بازی، ماهی گیری، رجز خوانی و مسابقات نوشیدن در بازی وجود دارد.
  • کلاغ ادین نقش عقاب در نسخه های قبلی را خواهد داشت.
  • بازگشت Social Stealth!
  • هیچ اجباری برای انجام ساید کوئست ها به منظور پیش روی در داستان وجود ندارد و بازیکن می تواند به هر ترتیبی که میخواد محتوای بازی را مصرف کند.
نسخه های مختلف

Last edited by a moderator:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,834
نام
نریمان
فقط به این فکر کنید AC های بعد از سایبرپانک چطوری میشه. :D

6hi_img_20200708_213345.jpg

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این همه گفتن Skill Tree بازی خیلی بزرگ و وسیعه، اینکه اکثرش خلاصه شده تو افزایش damage یا health.
سیاستشون همینه فلان فلان شده ‌ها، سر بریک پوینت هم گفتن بازی دیگه Survival شده و این مسائل ولی همون دومین اسکیل آپدیت بازی برای از بین بردن تنها عنصر سوروایل بازی یعنی استامینا بود!!! :D
کلا هیچجور نباید حرفای یوبی رو باور کرد

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
اینتروی این باس فایت این حس رو بهم داد، که انگار باس فایتهای اساطیری بازی حالت مکاشفه معنوی داشته باشه (قبلا هم اشرف خدابیامرز یه همچین اشاراتی کرده بود). یا حداقل واقعا جدا امیدوارم اینطور باشه و دست نخورده بمونه جهان واقعیت بازی..

شاید هم صرفا دلداری الکی دارم به خودم میدم.. :-"

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
شاید هم صرفا دلداری الکی دارم به خودم میدم..
طبیعیه, یزمان تا نسخه جدیدش میومد جنگی میرفتیم کلوپ دیسکشو بخریم, هیچ بازی اون گیمپلی و کمبت روون رو نداشت, در کنار یه داستان جذاب, واقعا تجربه منحصر به فردی بود برا خودش

بعد از revelation مشخص بود دیگه سری تمام شده, تمام نسخه های بعدش صرفا بخاطر سودی که سری داشت ساختن نکه داستانش نیاز به ادامه داشت ! ما هم بخاطر خاطره خوبی که از سری برامون مونده دوست داریم فکر کنیم این یه assassins creed خوب میشه
رسما شرفی برا اسم assassin creed نمونده, یه اسم جدا برا این بازی میزاشتن میگفتم بازی خوبیه

• Like
Reactions: saeed_sg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فقط به این فکر کنید AC های بعد از سایبرپانک چطوری میشه. :D

6hi_img_20200708_213345.jpg
یعنی یه شهر متمرکز؟ با ساختمون های بلند؟
تا 5~6سال پیش مخالف شدید بودم! ولی الان هرچیزی که اون اسب کوفتی و دنیای بی ساختمون رو حذف کنه و پارکور رو برگردونه، باز یکم میشه بهش امید داشت!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
unity بیشتر چوب باگ هاشو خورد، اونایی که روزای اول بازیو گرفتن تقریبا براشون غیر قابل بازی کردن بود.
از گیر کردن تو دیوار و..... گرفته تا سینک نبودن صداها و.... خلاصه چیز وحشتناکی بود....

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
unity بیشتر چوب باگ هاشو خورد، اونایی که روزای اول بازیو گرفتن تقریبا براشون غیر قابل بازی کردن بود.
از گیر کردن تو دیوار و..... گرفته تا سینک نبودن صداها و.... خلاصه چیز وحشتناکی بود....
کلا روزای اول اصلا قابل بازی نبود، فارغ از باگ‌های متنوع و زیاد، افت فریم‌های خیلی وحشتناکی داشت در حد فریز شدن و اصلا همون meme فریم بازیای سینمایی با یونیتی شروع شد.
بازی به حدی از لحاظ اپتیمایز افتضاح بود که یوبیسافت عذرخواهی کرد و DLC رایگان داد و کلا فرهنگ یوبیسافت رو برای نسل عوض کرد.
چند مدت پیش هم من دوباره نصبش کردم و هنوز هم از لحاظ فریم دهی وضعیت افتضاحی داره.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
Unity که وجود ندارن تیمشون. خیلیاشون کلا تو کارای دیگه هم هستن بازی نمیسازن کلا.

اما تیم black flag و origin و vallhala یکیه (مونترال)

تیم سیندیکیت و اودیسی هم یکی (کبک)

به شخصه خیلی اوریجین رو دوست داشتم. بازیه خوبیه همه جوره. اما تیم کبک رو اصلا. تنها ac ی که تموم نکردم سیندیکیته. اودیسی هم با اینکه نزدیک ۱۲۰ ساعت بازی کردم اما مشکل زیاد داره. ولی خب روند مونترال حداقل برای من جوری بوده که به والهالا امید داشته باشم. چون بلک فلگ و اوریجین رو خیلی خوشم اومد.

الانم بحث گرافیک نیست واقعا. اما با حرف هایی که میزدن یه دید دیگه نسبت به کامبت و ai و ... داشتم. چون این زیادی شبیه اودیسی بود. حالا اگر ردیت رو جدی بگیریم بیلدش مال ۱ سال پیش بوده و "ممکنه" خیلی چیزاش بهتر باشه تو نمایش کنفرانس یوبیسافت. ولی خب انتظارم رو خیلیی اوردم پایین از بازی
اره یادمه کارگردانشون رفته بود تو کار ساخت و ساز!
کلا تیمی که یونیتی ساخت، اخرین تیمی بود که اعضای اصلیش روی اساسین های اولیه کار کرده بودن. بعد اون دیگه بقیه جدید بودن
استودیو کبک متخصص گند زدن به بازی هاست! سیندیکیت و اودیسه به معنای واقعی کلمه اساسین نبودن.

ببین یه بازی ممکنه خیلی بازی خوبی باشه ولی لزوما به معنی این نیست که اساسین باشه!! اودیسه دقیقا همین بود بعد هم بماند که وقتی تو میخوای یه بازی با اون وسعت بسازی باید خیلی وقت بزاری! اودیسه دیگه بعد یه بازه ای شدیدا خسته کننده میشه چقد تو محیط بگردی؟ تازه یک سری المان هایی که باز اورجینز رو بهتر میکرد رو تو اودیسه نمیدیدیم. این دو شخصیت شدن تو بازی رو من شدیدا مشکل دارم! جذابیت های اساسین ها همیشه این بود که یک شخصیت اصلی داره و به ریز اون میپرداخت هرچقد هم چرت و پرت مثل اساسین 3 ولی جذابیت های خاصی داشت.
راستش اساسین 3 که بازی کردم دوباره دیدم به مراتب چه بازی خوش ساخت و بهتری نسبت به این جدیداست!
این اشرف خدا بیامرز زیاد اعتقادی به دنیای اساسین ها نداشت و تو تمام نسخه هایی که ساخته تمام تلاششو کرده بود خود فرقه اساسین و کلا اون دنیایی که قبلا دیدیم رو تا جایی که میتونه به حاشیه ببره! توی AC BF بود این ماجرا اورجینز و حالا این جدیده ...

چیزی که برای من همیشه تو اساسین جذاب بود این فرقه اساسین ها و دنیا و قوانین و... اشون بود! چیزی که توی AC BH خیلی نمود پیدا کرد و کم کم بعد یونیتی رسما از بین رفت!

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من تازه ویدیو گیمپلی رو دیدم خداییش آشغال محض بود، بنظرم رگ و ریشه مدیرای یوبی سافت ایرانیه چون کاراشون شده عین کارای ایرانخودرو ک ۳ تا موتور و ۲ تا گیربکس داره کلا و رو تمام محصولاتش همونا رو استفاده میکنه و فقط شکلشون رو تغییر میده وگرنه ع‌ن همون ع‌ن‌ه :D

بهترین پیشنهاد ب یوبی سافت اینه ک دیگه تو این نسل قشنگ سری اساسین و گوست ریکن و فارکرای رو ب فاک داد و نسل بعد هم بره سراغ پرنس اف برشیا و تا اخر نسل هر سال یدونه عرضه کنه ک ب امید خدا دیگه تو اونم ب‌ر‌ی‌ن‌ه و خیالش راحت بشه و بریم برا نسل بعد ببینیم شعورشون میرسه مث ادم بازی بسازن یا نه :D

سر والهالا ک لوزر واقعی فعلا مایکروسافت هستش ک خیر سرش مین پلتفرم بازی حساب میشه ایکس باکس :D

این تریلری ک من دیدم حداقل نیاز داره ۲۰ برابر تو هر زمینه بهتر بشه تا حیثیت یوبی و مایکرو نره، خداییش چی بود این،کریتوس با اون ابهت و خدا بودنش همچین لگدایی نمیزد ک این دوستمون عین توپ فوتبال ملت رو شوت میکرد، بعدشم واقعا کرکتر زن ب شخصیت ایوور نمیاد از نظر من و بشدت مسخره و چرند شده بود، صداشم جوری بود انگار صداگذارش داره زور میزنه ک لاتی حرف بزنه و قشنگ زور زدن رو ادم تو صداش احساس میکرد :D

واقعا اینا رو میبینم میگم کاش میشد برم دست تک تک توسعه دهنده های استودیو های سونی ب خصوص ناتی داگ رو ببوسم و بگم سایه‌تون از سر این صنعت کم نشه :D
یعنی واقعا اختلاف و کیفتیت ی بازی مث لست پارت ۲ ب قدری زیاده با بقیه بازی ها ک بنظرم کلللل استودیو های یوبی سافت رو هم بریزن هم نمیتونن حتی با تقلید ازش ی بازی بسازن با ۲ ساعت گیمپلی ک یذره بتونه نزدیک باشه ب لست ۲ و در اخر هم ب قول برادر حسین تهی : خدایا مرسی سونی رو آفریدی :D

پ.ن : حتی اگه دلار ۱۰۰ تا تک تومنی هم بود عمرا حاضر میشدم پول بدم پای همچین زباله ای :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
اره یادمه کارگردانشون رفته بود تو کار ساخت و ساز!
کلا تیمی که یونیتی ساخت، اخرین تیمی بود که اعضای اصلیش روی اساسین های اولیه کار کرده بودن. بعد اون دیگه بقیه جدید بودن
استودیو کبک متخصص گند زدن به بازی هاست! سیندیکیت و اودیسه به معنای واقعی کلمه اساسین نبودن.

ببین یه بازی ممکنه خیلی بازی خوبی باشه ولی لزوما به معنی این نیست که اساسین باشه!! اودیسه دقیقا همین بود بعد هم بماند که وقتی تو میخوای یه بازی با اون وسعت بسازی باید خیلی وقت بزاری! اودیسه دیگه بعد یه بازه ای شدیدا خسته کننده میشه چقد تو محیط بگردی؟ تازه یک سری المان هایی که باز اورجینز رو بهتر میکرد رو تو اودیسه نمیدیدیم. این دو شخصیت شدن تو بازی رو من شدیدا مشکل دارم! جذابیت های اساسین ها همیشه این بود که یک شخصیت اصلی داره و به ریز اون میپرداخت هرچقد هم چرت و پرت مثل اساسین 3 ولی جذابیت های خاصی داشت.
راستش اساسین 3 که بازی کردم دوباره دیدم به مراتب چه بازی خوش ساخت و بهتری نسبت به این جدیداست!
این اشرف خدا بیامرز زیاد اعتقادی به دنیای اساسین ها نداشت و تو تمام نسخه هایی که ساخته تمام تلاششو کرده بود خود فرقه اساسین و کلا اون دنیایی که قبلا دیدیم رو تا جایی که میتونه به حاشیه ببره! توی AC BF بود این ماجرا اورجینز و حالا این جدیده ...

چیزی که برای من همیشه تو اساسین جذاب بود این فرقه اساسین ها و دنیا و قوانین و... اشون بود! چیزی که توی AC BH خیلی نمود پیدا کرد و کم کم بعد یونیتی رسما از بین رفت!
اونایی که assassin's Creed رو از نسخه های اول بازی میکردن میفهمن چی میگی . یادش بخیر از زمان معرفی یونیتی تا زمان ریلیز چقدر تریلرهاشو نیگا میکردم یعنی چپ و راست :D .
ولی به نظرم دنیا دیگه مثل دهه های قبلی اونقدر جدی نیست ماهم جدی نگیریم .
حالا که اساسینز کرید میخواد نقش آفرینی باشه چرا نریم سراغ نقش آفرینی های بهتر ؟
به نظرم elder scrolls vi جایگزین خوبی میتونه باشه
مطمئنا یوبی هم‌ متوجه این فاصله بسیار زیاد و نارضایتی فنهای قدیمی هست همین احتمال بالا اومدن پرنس جدیدو زیاد کرده
چیزی که میگم در در حد ویژنه اما تصور پرنس تو دنیای مدرن و داستانی که هممون درگیرشیم چقدر قشنگه اما عمرا اگه یوبی اینقدر ارزش قائل بشه واسه ایرانیا مگر اینکه خط فکری راکفلرها هزینه سنگین کرده باشه واسمون خخخ خخخ

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اونایی که assassin's Creed رو از نسخه های اول بازی میکردن میفهمن چی میگی . یادش بخیر از زمان معرفی یونیتی تا زمان ریلیز چقدر تریلرهاشو نیگا میکردم یعنی چپ و راست :D .
ولی به نظرم دنیا دیگه مثل دهه های قبلی اونقدر جدی نیست ماهم جدی نگیریم .
حالا که اساسینز کرید میخواد نقش آفرینی باشه چرا نریم سراغ نقش آفرینی های بهتر ؟
به نظرم elder scrolls vi جایگزین خوبی میتونه باشه
مطمئنا یوبی هم‌ متوجه این فاصله بسیار زیاد و نارضایتی فنهای قدیمی هست همین احتمال بالا اومدن پرنس جدیدو زیاد کرده
چیزی که میگم در در حد ویژنه اما تصور پرنس تو دنیای مدرن و داستانی که هممون درگیرشیم چقدر قشنگه اما عمرا اگه یوبی اینقدر ارزش قائل بشه واسه ایرانیا مگر اینکه خط فکری راکفلرها هزینه سنگین کرده باشه واسمون خخخ خخخ
مسئله همینه! که من وقتی میام اساسین بازی میکنم! میخوام اساسین بازی کنم! نه چیز دیگه.
الانم یه تریلر از باس فایت بازی اومده بیرون، عجیب دلم گرفت! مثکه دقیقا داری ویچر 3 بازی میکنی!
یک کم زحمت میکشیدن باس فایت های بازی رو مثل AC میساختن و سخت تر چی میشد؟ این تلاش مسخره برای اینکه بازیو تخیلی کنن رو درک نمیکنم! یه اسم جدید بزنید تنگش بدین بیرون!
پرنس هم بیاد من فکر نکنم چیز دندون گیری باشه! کلا یوبی چند ساله بیشتر با اسم بازی ها میره جلو تا زحمت بده چیز بدرد بخوری بیاد بیرون. پرنس هم یه عطشی ایجاد کرده هر آشغالی الان بده فروشش بالای 1 میلیون میشه و براش کافیه!
یونیتی خیلی خوب داشت جلو میرفت! الان تو برو یونیتی ببین شخصی سازیش رو نگاه کن! از لباس هایی که برای شخصیت اصلی میتونی انتخاب کنی تا سلاح ها و...
اگه همون فرمول یونیتی کامل میکردن چه چیز عجیبی میشد ...

امیدوارم امتیاز هاش زی 6 بشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
مسئله همینه! که من وقتی میام اساسین بازی میکنم! میخوام اساسین بازی کنم! نه چیز دیگه.
الانم یه تریلر از باس فایت بازی اومده بیرون، عجیب دلم گرفت! مثکه دقیقا داری ویچر 3 بازی میکنی!
یک کم زحمت میکشیدن باس فایت های بازی رو مثل AC میساختن و سخت تر چی میشد؟ این تلاش مسخره برای اینکه بازیو تخیلی کنن رو درک نمیکنم! یه اسم جدید بزنید تنگش بدین بیرون!
پرنس هم بیاد من فکر نکنم چیز دندون گیری باشه! کلا یوبی چند ساله بیشتر با اسم بازی ها میره جلو تا زحمت بده چیز بدرد بخوری بیاد بیرون. پرنس هم یه عطشی ایجاد کرده هر آشغالی الان بده فروشش بالای 1 میلیون میشه و براش کافیه!
یونیتی خیلی خوب داشت جلو میرفت! الان تو برو یونیتی ببین شخصی سازیش رو نگاه کن! از لباس هایی که برای شخصیت اصلی میتونی انتخاب کنی تا سلاح ها و...
اگه همون فرمول یونیتی کامل میکردن چه چیز عجیبی میشد ...

امیدوارم امتیاز هاش زی 6 بشه
آخ آخ گفتی باس فایت های AC یاد جنگیدن با المعلم و چزاره افتادم . تخیلی بودنشون فقط حول محور اپل بود نه چیز دیگه که اونم توجیه داشت
.........................
پرنس که به احتمال قوی چیز جدیدی ازش نمی بینیم ولی مطمئنا برای نسل بعد قراره ریمیک بشن

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
بنظر من که همه ی نسخه های اساسین رو از شماره اول تموم کردم این دو سه نسخه اخر واقعا افتضاح بودن و بهترین اساسین نسل هشت یونیتی هست
اروجینز هم تموم کردم ولی هیچ لذتی ازش نبردم و سر اودیسی نیمه کاره ولش کردم
ای کاش یه پرنس جدید میدیدیم و الان یوبی میتونه با الگو برداری از گاد اف وار جدید یه پریس مدرن بسازه
گیمپلی ای اساسینز جدیده رو دیدم اصلا حال نکردم
موقع مبارزه وقتی میخواید جا خالی بدید کاراکتر مثل باد روی زمین لیز میخوره ای کاش بره جا خالی قلط میزد روی زمین در کل منتظر هیچ عنوانی از طرف یوبی سافت نیستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر