Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
به جرات میشه گفت یونیتی گرافیکش حتی از ادیسه هم بهتر بود و اون جمعیت‌های مردمی که تو خیابون‌های پاریس نشون میداد واسه نسل هشتم نبود! خود یوبیسافت هم بعدا اعتراف کرد که قدرت کنسول‌های نسل هشتمی رو خیلی دسته بالا گرفته بوده و دیگه هیچ کدوم از بازی‌های اساسینز گرافیکشون به زیبایی یونیتی نشد!‌ این بازی حتی رو پی‌سی هم مشکل پرفورمنس داشت ولی رو کنسول‌ها افتضاح بود. همین قدرت محدود کنسول‌ها هم باعث شد دیگه چنین گرافیکی رو تو سری AC روی پی‌سی هم نبینیم چون برای سازنده محدودیت ایجاد کردن.
دقیقا، الان که بیشتر بازی کردم واقعا گرافیک مال سال 2014 نیست، همین امسالم اگه ریلیز میشد قطعا جز پر گرافیک ترین بازی های امسال بود.
الان Co op ـشو با رفیقم حدود یک ساعت رفتم و میتونم بگم افتضاح بود :D ناموسا چی درست کردن، کلا باگ بود، یک دفعه لوت کردن از کار میوفتاد وسط، Loot Box ـا باز نمیشد، یکی رو میکشتم رفیقمم میومد دوباره میکشتش :| یک میشن دوتا تمپلار باید میکشتی یکی رو رفیقم کشت دوباره ریست شد یک جا دیگه ریسپاون شد 4 بار کشته شدن تا تموم شد میشنش :D چی ساختن ناموسا :D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,113
نام
MohammadAli
الان Co op ـشو با رفیقم حدود یک ساعت رفتم و میتونم بگم افتضاح بود :D ناموسا چی درست کردن، کلا باگ بود، یک دفعه لوت کردن از کار میوفتاد وسط، Loot Box ـا باز نمیشد، یکی رو میکشتم رفیقمم میومد دوباره میکشتش :| یک میشن دوتا تمپلار باید میکشتی یکی رو رفیقم کشت دوباره ریست شد یک جا دیگه ریسپاون شد 4 بار کشته شدن تا تموم شد میشنش :D چی ساختن ناموسا :D
من همون اولین ماموریت coopش رو رفتم کلا بیخیال شدم :D یه هدفی رو باید آزاد میکردیم یهو غیبش زد و کلا با ایگل ویژن هم نشون نمیداد و رو نقشه هم نبود. تقریبا همه چیز بازیش عالیه بجز همین coop که مسخره و پر باگ و مشکل هست.

• Like
Reactions: majidred2011

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
انصافاً آشغال این بازی شرف داره به Odyssey و Origins.
دوستانی که اون سال نتونستن عین من بخاطر افت فریم شدید بازی رو تجربه کنن حتی 1 لحظه در انجامش شک نکنن. تا Red Dead 2 بیاد، بهترین بازی ممکن هست این عنوان. به جرئت میگم بیشتر از تمام نسخه های قبلی و بعدی AC باهاش حال کردم. مشکلاتی داره ولی بازیه شیرینیه. مزه میده. همه چیزش

• Wow
  • Like
Reactions: Vagabond and kamyy

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
397
نام
فرنود
بعد از شنیدن پادکست بازی‌کست، کرمش :D شدیدا به بدنم افتاد که ی شانس دوباره به بازی بدم (دفعه قبلی تا چند ساعت بیشتر بازی نکردم و به خاطر مشکلات گرافیکی ولش کردم)
من نسخه فری روی یوپلی رو بازی کردم که مطمئنا با اخرین اپدیتاش بود و بعد از تمام کردن بازی اصلی و Dead Kings متاسفانه باز ناامید شدم!
مشکل اصلی Unity باگ و افت فریمش نبوده بلکه بیشترین ضربه رو از داستان آبکی و مراحل تکراریش می‌خوره. بطن اصلی بازی انقلاب فرانسه هست و ما اینو می‌تونیم از روزنامه‌ها و شخصیت‌های فرعی که در بازی هست تا مردم شورشی و عصبانی در خیابون دید ولی ذره‌ای از تاثیر این انقلاب رو در خط داستانی ارنو نمی‌بینیم. شاید به حرف مدام تکرار کنن که مردم دارن انقلاب می‌کنن ولی تنها چیزی که از آرنو می‌بینیم فکر کردن به دوس‌دخترش و انتقامش هست. حالا اگه این داستان آرنو رو ما بحث Assassins و Templar رو ازش بگیرم کمترین تاثیری در داستان نمیذاره چون ما اصلا چیزی از اهداف اولیه و اصلی این دوتا گروه نمی‌بینیم (به جز چندتا مستر اساسین از خودراضی که معلوم نیست از کجا سبز شدن).
به جرات میشه گفت Unity زیباترین نسخه این سری هست و پیشرفت‌هایی که در کامبت و پارکور بازی داشت ستودنیه ولی پایه بازی چون ضعیفه این موارد گم می‌شن. این مشکلات همچنان در Dead Kings هم باقی میمونه با اینکه موارد مراحل فرعی و اسلحه‌های جدید و خوبی معرفی میکنه اما باز از نظر داستانی شدیدا میلنگه.
شاید منو بزنید ولی Syndicate رو یکمی بیشتر دوست داشتم از Unity :D
6.75/10

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
چگونه داغ دل خود تازه کنیم:((

فقط میدونم حق بازی این نوع انتشار و این واکنش ها نبود! :(:(:(
هعی...هعی... :(

آخ آخ آخ... چه بازی بود :(
واقعا روونی انیمیشن ها و پارکور بدون هیچ اغراق از بازی 6 سال بعدش بهتره :(

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,599
چگونه داغ دل خود تازه کنیم:((

فقط میدونم حق بازی این نوع انتشار و این واکنش ها نبود! :(:(:(
هعی...هعی... :(
چند سال پیش بود یه دور کل سری رو استارتش رو دوباره زدم و رسیدم به black flag یه اتفاقی افتاد دیگه ادامه ندادمش. ولی خب تو اولین فرصت صرفا برای تجربه دوباره unity این حرکتم رو باید ادامه بدم. نکته ای که تو unity خیلی خوب بود و کمتر بهش اشاره میشه اسکیل 1:1 خیلی از ساختمون ها و مخصوصا آثار تاریخی و معروف بود که در کنار انیمیشن های خوب لذت گردش و بالارفتن ازشون از همه نسخه ها بهتر بود. ای کاش یه فرصت دیگه یوبی بده و یه نسخه اکشن ادونچر دوباره بسازن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
آخ آخ آخ... چه بازی بود :(
واقعا روونی انیمیشن ها و پارکور بدون هیچ اغراق از بازی 6 سال بعدش بهتره :(
چند سال پیش بود یه دور کل سری رو استارتش رو دوباره زدم و رسیدم به black flag یه اتفاقی افتاد دیگه ادامه ندادمش. ولی خب تو اولین فرصت صرفا برای تجربه دوباره unity این حرکتم رو باید ادامه بدم. نکته ای که تو unity خیلی خوب بود و کمتر بهش اشاره میشه اسکیل 1:1 خیلی از ساختمون ها و مخصوصا آثار تاریخی و معروف بود که در کنار انیمیشن های خوب لذت گردش و بالارفتن ازشون از همه نسخه ها بهتر بود. ای کاش یه فرصت دیگه یوبی بده و یه نسخه اکشن ادونچر دوباره بسازن.

یک سری شایعات خیلی خوجگلی هست که میگن بازی بعدی بازگشت به ریشه هاست ، با موتور جدید(باز بلای یونیتی سرش میاد:| )، قراره 2023 بیاد و ...

ولی وقتی آدم محبوبیت سری جدید رو میبینه و دقیقا به خاطر چیزایی که نباید تو سری جا داشته باشه، محبوب شدن...میگه خیلیییی بعیده این اتفاق بیفته:(

در مورد شهرسازی، جدا از زیبایی شهر و 1:1 بودنش و ...، از نظر ساختاری کاملا مناسب برای بازی AC ساخته شده بود، به هم پیوستگی سقف ها، راه برای رسیدن به پشت بوم خونه ها، حتی کمی چالش برای بالا رفتن از برج و باروها (و نه مثل سیندیکیت اسپایدرمنی، یا تریلوژی جدید از رو هرچیزی بالا رفتن)

یا کافیه نگاهی به ماموریت های اساسینیت بندازیم و لول دیزاینش رو نگاه کنیم چقدر خوب ساخته شدن...
اما حیف که همش زیخته شد دور:(
و به شخصه بعید میدونم واقعا دیگه هیچوقت شهری به خوبیه پاریس از همه نظر ببینیم! قشنگ سنگ تموم گذاشته بودن!

راستی در مورد طراحی... معماری داخلی ساختمون و قصرها...مخصوصا اون رنگ طلایی، فوق العاده بود!
من تو هیچ بازیی هنوز طلایی به این شکل ندیدم که انقدر خوشرنگ در اومده باشه و واقعا حس طلا بده:D

کلا تیم طراحی یونیتی به نظرم جزو بهترین های نسل اخیر بودن

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
یک سری شایعات خیلی خوجگلی هست که میگن بازی بعدی بازگشت به ریشه هاست ، با موتور جدید(باز بلای یونیتی سرش میاد:| )، قراره 2023 بیاد و ...

ولی وقتی آدم محبوبیت سری جدید رو میبینه و دقیقا به خاطر چیزایی که نباید تو سری جا داشته باشه، محبوب شدن...میگه خیلیییی بعیده این اتفاق بیفته:(

در مورد شهرسازی، جدا از زیبایی شهر و 1:1 بودنش و ...، از نظر ساختاری کاملا مناسب برای بازی AC ساخته شده بود، به هم پیوستگی سقف ها، راه برای رسیدن به پشت بوم خونه ها، حتی کمی چالش برای بالا رفتن از برج و باروها (و نه مثل سیندیکیت اسپایدرمنی، یا تریلوژی جدید از رو هرچیزی بالا رفتن)

یا کافیه نگاهی به ماموریت های اساسینیت بندازیم و لول دیزاینش رو نگاه کنیم چقدر خوب ساخته شدن...
اما حیف که همش زیخته شد دور:(
و به شخصه بعید میدونم واقعا دیگه هیچوقت شهری به خوبیه پاریس از همه نظر ببینیم! قشنگ سنگ تموم گذاشته بودن!

راستی در مورد طراحی... معماری داخلی ساختمون و قصرها...مخصوصا اون رنگ طلایی، فوق العاده بود!
من تو هیچ بازیی هنوز طلایی به این شکل ندیدم که انقدر خوشرنگ در اومده باشه و واقعا حس طلا بده:D

کلا تیم طراحی یونیتی به نظرم جزو بهترین های نسل اخیر بودن

اتفاقا من از هیترای سه گانه باستانی نیستم. تازگی شروع کردم به origins(همین عصری پلات شد :D ). odyssey در حال نصبه . احتمالا هم تا سال دیگه سمت والهالا نرم. ولی به شخصه با اوریجینز شدیدا حال کردم.

هرچند طبق ویدیو ها و چیزایی که از اودیسه و والهالا شنیدم، فکر نمیکنم این فرمول هم ادامه بدن کاملا راضی کننده باشه. هرچند حس هم میکنم باز هم اگر به فرمول کلاسیک برگردن اونقدرا نتونه موفقیتی به پا کنه. امیدوارم بتونن یک تجربه کاملا نو بیارن. بازی دوربین رو شونه هم جالب میشه :D المان های RPGش کمتر شه و از اونطرف Action/Adventureیش بیشتر شه. یچیزی بینابین دو سری... یک جور God of war Rip off میتونه جالب باشه :D

پ.ن. من یک شایعه خوندم نسخه بعدی، تماما نسل بعدی هست (آبویوسلی :D ) و توسط Ubi Sofia در حال توسعه ست. (سازنده اصلیش بازی. سازنده روگ و liberation) همینطور هم شرق آسیا. عرضه در 2022
یکم عجیبه چون فکر نکنم بیان نسخه جدید سری جدیدو بدن به Ubi Sofia. استدیو خیلی خوش تجربه ای نیست... هرچند میشه امید داشت عین Quebec بتونن سر خودشونو بالا بکشن.

• Like
Reactions: king of north

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,864
اتفاقا من از هیترای سه گانه باستانی نیستم. تازگی شروع کردم به origins(همین عصری پلات شد :D ). odyssey در حال نصبه . احتمالا هم تا سال دیگه سمت والهالا نرم. ولی به شخصه با اوریجینز شدیدا حال کردم.

هرچند طبق ویدیو ها و چیزایی که از اودیسه و والهالا شنیدم، فکر نمیکنم این فرمول هم ادامه بدن کاملا راضی کننده باشه. هرچند حس هم میکنم باز هم اگر به فرمول کلاسیک برگردن اونقدرا نتونه موفقیتی به پا کنه. امیدوارم بتونن یک تجربه کاملا نو بیارن. بازی دوربین رو شونه هم جالب میشه :D المان های RPGش کمتر شه و از اونطرف Action/Adventureیش بیشتر شه. یچیزی بینابین دو سری... یک جور God of war Rip off میتونه جالب باشه :D

پ.ن. من یک شایعه خوندم نسخه بعدی، تماما نسل بعدی هست (آبویوسلی :D ) و توسط Ubi Sofia در حال توسعه ست. (سازنده اصلیش بازی. سازنده روگ و liberation) همینطور هم شرق آسیا. عرضه در 2022
یکم عجیبه چون فکر نکنم بیان نسخه جدید سری جدیدو بدن به Ubi Sofia. استدیو خیلی خوش تجربه ای نیست... هرچند میشه امید داشت عین Quebec بتونن سر خودشونو بالا بکشن.
دیگه وقتی prince of persia رو میدن هندی ها بسازن چه انتظاری داری که اساسسن رو یه استدیوی خوب بسازه

• Like
Reactions: king of north

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین

از نظر داستانی بازی خوبی با AC:R ساخته بودن
ولی خوب اینکه چیکار میکنند در آینده خدا داند...در ادامهدهمین خبر بود فکر کنم که گفته بود بازگشت به ریشه هاست و حتی ممکنه بره 2023 فکر کنم:-"

دیگه وقتی prince of persia رو میدن هندی ها بسازن چه انتظاری داری که اساسسن رو یه استدیوی خوب بسازه
البته گویا از اونا گرفته شده و دادن دست تیم فرانسه:-"
اینطور که میگن،به نظر میرسه یوبی میخواد یه بازبینی کلی در مورد بازی هاش و اینا بکنه...

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,864
البته گویا از اونا گرفته شده و دادن دست تیم فرانسه:-"
اینطور که میگن،به نظر میرسه یوبی میخواد یه بازبینی کلی در مورد بازی هاش و اینا بکنه...
خبره خوبیه ولی منبع داره این خبره ؟
اگر داره چرا تا حالا خبرش تو سایتا نیومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر