Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
dlc رو گرفتم چیزی به بازی یا منو های بازی اضافه نشده الان چجوری میشه بهش دسترسی داشت ؟ از منوی بازی یا تو داخل بازی اصلی چیزی اضافه میشه ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
dlc رو گرفتم چیزی به بازی یا منو های بازی اضافه نشده الان چجوری میشه بهش دسترسی داشت ؟ از منوی بازی یا تو داخل بازی اصلی چیزی اضافه میشه ؟
داستان DLC دقیقا بعد از پایان بازیه! اسپویل داره فراوان!!!
برای دسترسی بهش هم توی حیاط خونه ی اصلی(بالا سر Brotherhood ) یک کالسکه هست، از طرق اون میتونید برید به مپ DLC

• Like
Reactions: Destro and ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
داستان DLC دقیقا بعد از پایان بازیه! اسپویل داره فراوان!!!
برای دسترسی بهش هم توی حیاط خونه ی اصلی(بالا سر Brotherhood ) یک کالسکه هست، از طرق اون میتونید برید به مپ DLC
ممنونم پس بعد از اتمام بازی شروع میشه ؟ فقط این dlc از اول رایگان بوده یا که بعدا رایگان شده ؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
ممنونم پس بعد از اتمام بازی شروع میشه ؟ فقط این dlc از اول رایگان بوده یا که بعدا رایگان شده ؟
قرار نبود رایگان باشه، ولی به خاطر اعتراضات زیاد ملت نسبت به مشکلات تکنیکی بازی، رایگان منتشر شد
اونایی هم که سیزن پس رو خریده بودن، به جاش بهشون حق انتخاب دادن که یکی دیگه از بازی های یوبی رو بگیرن

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
گرافیکش با یه اپدیت پرو قشنگ از گرافیک اوریجینز بالاتره
گرافیک بازی کلا از اورجین بالاتر هست!
اورجینز فقط گرافکی هنری و چشم نوازی داره وگرنه تو بری تو قسمت های شهری از محیط بالا بری نقش و نگار روی خونه هارو نگاه کنی بعد بری تو یونیتی نقش و نگار روی خونه هارو نگاه کنی قشنگ میبینی چقد فرق بینشون هست!

• Like
Reactions: Ps42014 and ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
اورجینز فقط گرافکی هنری و چشم نوازی داره وگرنه تو بری تو قسمت های شهری از محیط بالا بری نقش و نگار روی خونه هارو نگاه کنی بعد بری تو یونیتی نقش و نگار روی خونه هارو نگاه کنی قشنگ میبینی چقد فرق بینشون هست!
برای من عجیبه یه بازی جای اینکه شماره جدیدش پیشرفت کنه تو هر قسمت پس رفت میکنه

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
یونیتی متاسفانه بخاطر عجله ناقص منتشر شد و بعد با آپدیت 20 گیگی قابل بازی شد و چون اعتراضات تو این بازی به شدت بالا بود مجبور شدن بعدش سریعا برای انتشار شماره بعد اساسین اقدام کنن که یه بازی معمولی شد به نام سندیکات و بعدش یه استراحت دادن شد اوریجینز که واقعا میشه گفت اصن اساسین نیست و یه ip جدید هست فقط اسم اساسین یدک میکشه که باعث شد موج جدیدی از هواداران سمت اساسین اومدن

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137

فکر کنم گرافیکی ترین بازی یوبی تا حالا همین یونیتی بوده و علت مشکلات فنی هم به همین ریسک یوبی در گرافیک برمیگشت دنبال یک معجزه ی گرافیکی برای ابتدای نسل 8 بود اما بخاطر سیاست عرضه ی سالانه ناشر باعث شد بهینه سازی خوبی نداشته باشن البته با آپدیت ها واقعن خوب شد
دیگه برای سیندیکیت یوبی ریسک نکرد اوریجینز هم که رفته سمت rpg و با این وسعتی که داره منطقی نیست انتظار گرافیک یونیتی یا بالاترش رو داشت
اما اینکه شما میگید بازی پس رفت داشته انصاف نیست مخصوصن اوریجینز با این همه مؤفقیت
سیندیکات که یکی از بدتریرن شماره های اساسین هست اوریجینز هم بازیه بدی نیست ولی اکشن نیست . یونیتی یه بازی اکشن جزابه و این سری همیشه اکشن بوده
سیندیکیت حداقل مورد پسند دوستداران لندن ویکتوریایی هست، اکشن اوریجینز هم به این خوبی ، مخصوصن وقتی قابلیت های جنگاوری رو باز کنید
نمیدونم چرا خوشتون نیومده
ممنونم پس بعد از اتمام بازی شروع میشه ؟

هیچ اجباری نیست که حتمن بعد از اتمام پایان داستان اصلی dlc رو شروع کنید ، همین که سطح لول تون به مأموریت اول dlc برسه می تونید dlc رو برید و لوکیشن جدید براتون باز بشه
پ ن:
فکر کنم بعد از اتمام سکانس 4 میشه dlc رو رفت

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro and ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
اکر
فکر کنم گرافیکی ترین بازی یوبی تا حالا همین یونیتی بوده و علت مشکلات فنی هم به همین ریسک یوبی در گرافیک برمیگشت دنبال یک معجزه ی گرافیکی برای ابتدای نسل 8 بود اما بخاطر سیاست عرضه ی سالانه ناشر باعث شد بهینه سازی خوبی نداشته باشن البته با آپدیت ها واقعن خوب شد
دیگه برای سیندیکیت یوبی ریسک نکرد اوریجینز هم که رفته سمت rpg و با این وسعتی که داره منطقی نیست انتظار گرافیک یونیتی یا بالاترش رو داشت
اما اینکه شما میگید بازی پس رفت داشته انصاف نیست مخصوصن اوریجینز با این همه مؤفقیت

سیندیکیت حداقل مورد پسند دوستداران لندن ویکتوریایی هست، اکشن اوریجینز هم به این خوبی ، مخصوصن وقتی قابلیت های جنگاوری رو باز کنید

هیچ اجباری نیست که حتمن بعد از اتمام پایان داستان اصلی dlc رو شروع کنید ، همین که سطح لول تون به مأموریت اول dlc برسه می تونید dlc رو برید و لوکیشن جدید براتون باز بشه
پ ن:

اوریجینز بازی خیلی خوبی هست ولی سلیقه شخصیه من اینجوریه که به نظرم یونیتی بهترین نسخه نسل هشت هست . من ساعتهای زیادی رو در اوریجینز گذروندم من تمام قسمت های این سری رو تا الان تموم کردم البته سیندیکات هم بازی بدی نبود ولی کمبود هایی داشت و نسبت به قسمتهای دیگه این سری ضعیفتر عمل کرد .

• Like
Reactions: Destro

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین

پ ن:

اوریجینز موفقیت زیادی داشته،تو زمینه هایی هم خیلی خوب عمل کرده! ولی به عنوان یک بازی از سری اساسین،به نظرم پسرفت هاش هم خیلی زیاده!:-" در مقایسه با همین سری!

---
در مورد DLC یونیتی! حتی اگر بشه خیلی زودتر هم رفتش،خیلی شیک و مجلسی از آخرین کات سین بازی اصلی اسپویل داره! :D و اسپویل شدیدی هم هست!:D

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
در مورد DLC یونیتی! حتی اگر بشه خیلی زودتر هم رفتش،خیلی شیک و مجلسی از آخرین کات سین بازی اصلی اسپویل داره! :D و اسپویل شدیدی هم هست!:D

بله از نظر داستانی بعد از بازی اصلی هست و اسپویل داره افرادی که نسبت به اسپویل حساس هستن باید بعد از پایان اصلی برن اما در این زمینه محدودیتی نداره ، خودم چون صبر نداشتم قبل از پایان اصلی dlc رو رفتم
ولی به عنوان یک بازی از سری اساسین،به نظرم پسرفت هاش هم خیلی زیاده!:-" در مقایسه با همین سری!

---

خیلی دوست داشتم در این باره دلایل تون رو بدونم ولی خب اینجا جاش نیست اگه دوست داشتید بیایید خصوصی در این باره صحبت کنیم
من تمام قسمت های این سری رو تا الان تموم کردم البته سیندیکات هم بازی بدی نبود ولی کمبود هایی داشت و نسبت به قسمتهای دیگه این سری ضعیفتر عمل کرد .

باور کن بیشتر احساس منفی افراد نسبت به سیندیکیت به دو علت بر میگرده:
۱-حذف شمشیر و سلاح های کلاسیک که بطور کامل غریبه بود با این سری -و چاره ای هم بخاطر محیط و فضای بازی نبود
۲-گروه دیگه هم بخاطر مشکلات فنی یونیتی، به یوبی بی اعتماد شده بودن و یوبی رو سرزنش میکردن بخاطر عرضه ی سالانه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsan M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر