Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
خبره خوبیه ولی منبع داره این خبره ؟
اگر داره چرا تا حالا خبرش تو سایتا نیومده
فعلا به عنوان یه شایعه در کنار بقیه ی شایعات یوبی در نظر بگیریم... انشاالله که درسته و دلیل تاخیر بازی هم همین باشه

انسان به امید زنده ست...

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
فعلا به عنوان یه شایعه در کنار بقیه ی شایعات یوبی در نظر بگیریم... انشاالله که درسته و دلیل تاخیر بازی هم همین باشه

انسان به امید زنده ست...
ایشالله
ما که خوشمون میاد اینجوری بشه و یه بازی بزرگ ببینیم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
ایشالله
ما که خوشمون میاد اینجوری بشه و یه بازی بزرگ ببینیم
البته استودیو فرانسه هم چیز خفنی نساختن فکر کنم
یعنی من Child of Light و Valiant Heart رو ازشون میشناسم
البته به شدت بازی های هفن و دوست داشتنیی بودن، ولی فازشون با POP فرق داره، اما حداقل از این نظر مطمئنم اگر دست اینا باشه شعور هنری دارن! برعکس اون هندیا:|

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان من اخرین باری که اساسین بازی کردم برادرهود بود

این بازی نسخه Assassins Creed Unity Gold Edition برای کنسول پلی 4 هست ارزش دانلود داره؟

• Like
Reactions: Dead2021

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
دوستان من اخرین باری که اساسین بازی کردم برادرهود بود

این بازی نسخه Assassins Creed Unity Gold Edition برای کنسول پلی 4 هست ارزش دانلود داره؟

شک نکن ، تمام اساسین هایی که قبل یا بعد از برادرهود بودن، ارزش بازی کردن رو دارن

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: yar_66

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
شک نکن ، تمام اساسین هایی که قبل یا بعد از برادرهود بودن، ارزش بازی کردن رو دارن

؟؟؟ :D
الان یعنی فقط برادرهود ارزش نداره؟ :D
یکی از بهترین نسخه ها بود بنظر من.

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
حیف که زیرنویس بازی برای کنسول هکی نیست ولی محیط بازی خیلی خوبه

کانال های زیادی هستن که تو یوتوب داستان بازی ها رو به فارسی توضیح می‌دن، می‌تونی ببینی و کامل بفهمی داستان چی به چیه، زیرنویس انگلیسی رو هم فعال کن حتمن
اگه با اسپویل مشکل نداری ، می‌تونی این ویدئوها رو قبل از شروع بازی ببینی

• Like
Reactions: ArMaN458

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
یونیتی رو PS4 وضع فریم ریتش جالب نیست، البته بدم نیست اگه خیلی ارزون باشه میصرفه
خوبیه کنسول هکی اینه کلا ۲۰ تومن هزینه نت شبانه می‌کنی راحت هرچی دلت خواست بازی می‌کنی
نسخه گلد این بازی مشکل افت فریمش خیلی خیلی کمه

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
خوبیه کنسول هکی اینه کلا ۲۰ تومن هزینه نت شبانه می‌کنی راحت هرچی دلت خواست بازی می‌کنی
نسخه گلد این بازی مشکل افت فریمش خیلی خیلی کمه

خودت رو به این چیزا حساس نکن، مطمئن باش به اندازه ی کافی لذت می‌بری

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام دوستان عزیز . می دونم که مدت زیادی از انتشار این بازی گذشته است ولی یادمه زمانی که منتشر شد من به عشق این سری رفتم سریع دیسک بازی رو روز اول خریدم ولی نتونستم دو سه ساعت بیشتر بازی کنم از بس که باگ و مشکلات فنی داشت . اصلا ادامه ی بازی برام مقدور نبود و واسه همینه سریع رفتم پسش دادم . و تا به الان کلا بیخیال تجربه اش شدم . خلاصه بگم اینه که اون زمان یادمه کلی از گرافیک و مشکلات فنی بازی یوبی تحت فشار بود و کلی هم بروزرسانی داد. ولی من دیگه جرات نکردم برم سمتش. تا امروز که دیدم تخفیف 70 درصد در استور سونی خورده و حدود نه دلار قیمت خورده البته تا 15 سپتامبر. به نظرتون الان این بازی بهتر شده اینکه مشکلات قدیم رو هنوز داره و کلا ارزش بازی کردن رو وقت رو داره که من بخرمش یا نه کلا بازهم بیخیالش بشم ؟ ممنون اگه دوستان عزیز راهنمایی درست بفرمایند. اینو می دونم که این سری زیاد میل هواداران نیست البته خودم از هواداران این بازی هستم ولی خوب اساسینه دیگه. تا الان هنوز درگیر والهالا هستم که تقریبا آخراش رسیدم . ولی برای خرید این بازی یونیتی دو به شک هستم . ببخشید اگه زیاد حرف زدم .

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
سلام دوستان عزیز . می دونم که مدت زیادی از انتشار این بازی گذشته است ولی یادمه زمانی که منتشر شد من به عشق این سری رفتم سریع دیسک بازی رو روز اول خریدم ولی نتونستم دو سه ساعت بیشتر بازی کنم از بس که باگ و مشکلات فنی داشت . اصلا ادامه ی بازی برام مقدور نبود و واسه همینه سریع رفتم پسش دادم . و تا به الان کلا بیخیال تجربه اش شدم . خلاصه بگم اینه که اون زمان یادمه کلی از گرافیک و مشکلات فنی بازی یوبی تحت فشار بود و کلی هم بروزرسانی داد. ولی من دیگه جرات نکردم برم سمتش. تا امروز که دیدم تخفیف 70 درصد در استور سونی خورده و حدود نه دلار قیمت خورده البته تا 15 سپتامبر. به نظرتون الان این بازی بهتر شده اینکه مشکلات قدیم رو هنوز داره و کلا ارزش بازی کردن رو وقت رو داره که من بخرمش یا نه کلا بازهم بیخیالش بشم ؟ ممنون اگه دوستان عزیز راهنمایی درست بفرمایند. اینو می دونم که این سری زیاد میل هواداران نیست البته خودم از هواداران این بازی هستم ولی خوب اساسینه دیگه. تا الان هنوز درگیر والهالا هستم که تقریبا آخراش رسیدم . ولی برای خرید این بازی یونیتی دو به شک هستم . ببخشید اگه زیاد حرف زدم .
من خودم تریپل پک اساسینس رو خریدم دیروز و تا الان نزدیک یک ساعت یونیتی رو بازی کردم.فعلا که بدون باگ بوده چشم نزنم😁😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر