Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
چندین ساله میگم، با بازی دوست باشید تا بازی باهاتون دوست باشه :D
بعضیا کلا هنوز بازی نیمده چنان گارد میگیرن جلوش و با ذره بین ایراد یاب! میرن سراغ بازی، که بازی هم نامردی نمیکنه و گند میزنه به تجربشون :D
نمونش ملت که همینطور باگ صورت رو ترول میکنند! در صورتی که این باگ ربطی به هین تاپیک نداره حداقل :D ( تا اونجایی که در جریانم :D )

- - -ویرایش - - -

چندین ساله میگم، با بازی دوست باشید تا بازی باهاتون دوست باشه :D
بعضیا کلا هنوز بازی نیمده چنان گارد میگیرن جلوش و با ذره بین ایراد یاب! میرن سراغ بازی، که بازی هم نامردی نمیکنه و گند میزنه به تجربشون :D
نمونش ملت که همینطور باگ صورت رو ترول میکنند! در صورتی که این باگ ربطی به هین تاپیک نداره حداقل :D ( تا اونجایی که در جریانم :D )

دوست عزيز شما الان ٦٠ دلار پولتو دور ريختي و يوبي سافت يك بازي ناتمام بهت داده. به نظرت اين درست كه بايد با بازي دوست باشي تا باهات دوست باشه! همش هم ميگه پچ جديد اينو درست ميكنه و....
پچ ١.٣ فقط ١.٥ فريم بازي رو بهتر كرد. بازي نميتونه به ٣٠ فريم برسه :|

MADRIDISTA

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
دوست عزيز شما الان ٦٠ دلار پولتو دور ريختي و يوبي سافت يك بازي ناتمام بهت داده. به نظرت اين درست كه بايد با بازي دوست باشي تا باهات دوست باشه! همش هم ميگه پچ جديد اينو درست ميكنه و....
پچ ١.٣ فقط ١.٥ فريم بازي رو بهتر كرد. بازي نميتونه به ٣٠ فريم برسه :|

MADRIDISTA

من 60 دلار پول بازی دادم و دارم از بازی لذت میبرم! :D
+ در مورد پچ 1.3 اصلا گفته بودن برای رفع یک سری ( و نه همه ی باگ هاست! ) و گفتن اوضاع فریم با این پچ درست ممیشه! :D
اینکه بازی زود عرضه شده کاملا مشخصه :D مثلا موقع عرضه Uplay و Initiates کار نمیکردن درست یا راه نیفتاده بودن! یا الان تازه فردا Club Competition قراره راه بیفته!
ولی خوب نه اینکه دیگه گیر بی خود بدید به بازی! :|

[H]iLbEr[T]

کاربر سایت
Jan 26, 2014
18
نام
HamidReza
درود بر دوستان عزیز :d
یه سوال => => => میگم که ACU در PS4 چیت کد نداره ؟ (مثل GTA V البته خب GTA V با AC فرق میکنه یعنی تمام سری های GTA چه در PC و چه در همه ی کنسول ها چیت کد داشته و در AC باید از یوبیسافت وسایل بخری ولی کلا ذهنمو درگیر کرده.) :d اگه داره لطفا بگید ممنون .;)

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
من امروز قرار شد بالاخره بخرمش...ولی به خودم قول دادم تا آپدیت نکردمش بازیش نکنم...قرار بود ی آپدیت جدید امروز ۱۵ دسامبر بیاد آیا آماده؟

آپدیت شماره ۳ فک کنم آخرین آپدیت بازی بوده و شماره ۴ قراره امروز بیاد؟
اگه اومده لطفا بگین چون قصد دارم آپدیت ۴ رو دانلود کنم یهو و بعدش بازی کنم..

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من امروز قرار شد بالاخره بخرمش...ولی به خودم قول دادم تا آپدیت نکردمش بازیش نکنم...قرار بود ی آپدیت جدید امروز ۱۵ دسامبر بیاد آیا آماده؟

آپدیت شماره ۳ فک کنم آخرین آپدیت بازی بوده و شماره ۴ قراره امروز بیاد؟
اگه اومده لطفا بگین چون قصد دارم آپدیت ۴ رو دانلود کنم یهو و بعدش بازی کنم..

آره امروز میاد ، به هیچ وجه هم قبل آپدیت بازی نکن ، که دامنه تغییرات آپدیت خیلی وسیع هست ! از اصول گیم پلی گرفته تا باگ و مشگل گرافیکی و آنلاین و ... !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره امروز میاد ، به هیچ وجه هم قبل آپدیت بازی نکن ، که دامنه تغییرات آپدیت خیلی وسیع هست ! از اصول گیم پلی گرفته تا باگ و مشگل گرافیکی و آنلاین و ... !
فکنم اپدیته امروز هم شامله افت فریم میشه ×_× احتمالا DF انالیز کنه بازی چقدر پیشترفت داشته ! اگر بتونه به 30 ثابت برسونه شاهکار کرده D:

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
دوستان که قراره بزودی آپدیت جدید رو دانلود کنند حتما تغییرات بازی رو بنویسند ممنون میشم .
چون دلم میخواد بخرمش :(

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
فکنم اپدیته امروز هم شامله افت فریم میشه ×_× احتمالا DF انالیز کنه بازی چقدر پیشترفت داشته ! اگر بتونه به 30 ثابت برسونه شاهکار کرده D:

آره امروزیه که گفتن چند وقتیه روش کار میکردن و در اصل مشکل فریم رو هدف قرار میده !

ولی خیلی خیلی بعید میدونم به 30 ثابت و این صحبتها برسه ! :D فریم تو CO-OP واقعا افتضاحه ! خدا کنه یه فکری به حال اونم کنن !

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
آره امروزیه که گفتن چند وقتیه روش کار میکردن و در اصل مشکل فریم رو هدف قرار میده !

ولی خیلی خیلی بعید میدونم به 30 ثابت و این صحبتها برسه ! :D فریم تو CO-OP واقعا افتضاحه ! خدا کنه یه فکری به حال اونم کنن !

اینا باید انجینشونو یه خونه تکونی اساسی بکنن :D

[H]iLbEr[T]

کاربر سایت
Jan 26, 2014
18
نام
HamidReza
سلام علیرضا جان
بدون آپدیت هم خیلی بازی قشنگی هست و طبق گفته های دوستان در فضای بزرگ و زیبای شهر ، تراکم زیاد مردم ، گرافیک زیبا و ... افت فریم و باگ هاش زیاد به چشم نمیاد و اونجوری که فکر میکنی از اول تا آخر بازی پشت سر هم لگ میشه نیست و فقط در بعضی جاها لگ میشه و باگ دیده میشه و با این آپدیت هم که بیاد فک کنم کاملا برطرف بشه . منم مثل تو بودم ولی وقتی خریدمش دیدم زیاد خبری از افت فریم و لگ نیست (کلا از موقعی که خریدم تا دو سه روز با یکی دوتا باگ و افت فریم برخورد کردم ) . اگر قصد خریدنش رو داری و موندی بخری یا نه بخر چون به نظر من واقعا ارزش خریدن رو داره .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر