Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان یه فیلم الان تو یوتوب دیدم در رابطه با افت فرمش باید بگم این بیشتر شبیه به فریز هستش تا افت فرم! فاجعه اس این مساله واسه یه کمپانی مثل یوبی سافت! قشنگ فریز میشه تصویر... افت فرم یعنی یه جا که صحنه شلوغه و اینا از ۳۰ بیاد رو ۲۵ برای یه لحظه نه اینکه تو این صحنه های ناشلوغ! حتی فریز میشه تصویرش و دلیلشم برنامه نویسی ضعیف سازنده هاش هستش! این فیلم ۵۰ ثانیه ایی رو ببینید! ماله IGN هم هست

https://www.youtube.com/watch?v=NAU7S4sVK9I

من خودم تو لیست خریدم بود شخصا بیخیالش میشم اگه این مساله اش درست نشه

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
بعضی از دوستان شاید یه بازی دیگه را دارن بازی میکنن که میگن بازی باگ نداره !!!!!! الان وحشتناک ترین باگای عمرمو من تو این بازی دیدم .. تو یه خیابون شلوغ مردم و تکسچرا لود و انلود میشن . قشنگ ملومه کنسول نمیکشه ! بازی به هیچ عنوان بهینه نیست ! نکنه فقط من این مشکلو دارم ! فریم که از 10 تا 30 متغیره . یعنی برا بعضیا واضح نیست !!!؟

- - -ویرایش - - -

اگه بازیو پاک کنم دوباره نصب کنم سیو که پاک نمیشه !؟؟؟

- - -ویرایش - - -

من اکانتم ریجن یکه بازی ریجن 2 چطوری کد داخل دیسک بازیو ریدیم کنم ؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
یه سوال برام پیش اومده.
چرا یوبی هیچوقت شخصیت اصلی این بازی رو بچه خوشگل درست نمیکنه؟میترسه چش نخورده ایا؟
کاراکتر هرچی زشت تر و خشن تر،محبوبتر!
Trevor
Joel
John Marston
بچه خوشگل میخوای بازیهای مزخرف ژاپنی!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
منم بازی رو تموم کردم! به عنوان کسی که اولین نسخه از سری AC رو تموم کرده بنظرم بد نبود بازی! داستان بازی خوب سرهم شد، دیالوگ های خیلی خوبی هم داشت. گیمپلی که مثل نسخه های قبل بود دقیقا حالا با یکم تغییر و اضافه کردن چند تا حرکت ـه جدید! مبارزه ها بهتر و سخت تر شده بودند. گرافیک هم بعضی چیزهاش خیلی خوب بود مثل نورپردازی و تکسچر ها و چهره ها بعضی جاها هم نه! افت فریم داشت ولی اینجوری نبود که منو اذیت کنه و نذاره اصلا بازی کنم. ولی خب تو ذوق میزد دیگه اول نسل همچین افت فریمی ببینیم! :D البته بازی اصلا بهینه نیست! تعداد NPC ها هم که رسما تو حلقم! یکی از مراحل تقریبا آخر بازی تو یک محیط اینقدر NPC میبینید که دهنتون باز میمونه! :D انیمیشن چهره ها هم بعضی جاها خیلی خوب بود بعضی جاها نسل قبلی میزد!حرکات پارکور ـش هم خیلی شاخ نبود والا هی میگفتن پارکور! :D Co-op هم که کلا تو هر بازی باشه حال میده!
در کل من بهش 7.5 میدم حالا خیلی اصرار کنین شاید 8! توقعاتمون رفته بالا دیگه چه میشه کرد؟ :D
ویرایش: اینو یادم رفت بگم؟! نه خدایی اینا با این انجین جدیدشون و این همه ادعا نمیتونستن خیس شدن ـه لباس رو طراحی کنند؟!:|
لباس نیت تو U1 خیس میشد لباس Arno تو نسخه نمیدونم چندم ـه AC خیس نمیشه! شرم بر این همه سازنده که تو Creditـه بازی مینویسه!!! :d

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه فیلم الان تو یوتوب دیدم در رابطه با افت فرمش باید بگم این بیشتر شبیه به فریز هستش تا افت فرم! فاجعه اس این مساله واسه یه کمپانی مثل یوبی سافت! قشنگ فریز میشه تصویر... افت فرم یعنی یه جا که صحنه شلوغه و اینا از ۳۰ بیاد رو ۲۵ برای یه لحظه نه اینکه تو این صحنه های ناشلوغ! حتی فریز میشه تصویرش و دلیلشم برنامه نویسی ضعیف سازنده هاش هستش! این فیلم ۵۰ ثانیه ایی رو ببینید! ماله IGN هم هست

https://www.youtube.com/watch?v=NAU7S4sVK9I

من خودم تو لیست خریدم بود شخصا بیخیالش میشم اگه این مساله اش درست نشه
Ubi یه Live Blog لانچ کرده مثل اینکه . باگها و مساعل بازی رو شروع میکنن برطرف کردن D:
شاید اون موقع بشه بازی کرد درست حسابی !
باز خوبه بهش میرسن D:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
منم بازی رو تموم کردم! به عنوان کسی که اولین نسخه از سری AC رو تموم کرده بنظرم بد نبود بازی! داستان بازی خوب سرهم شد، دیالوگ های خیلی خوبی هم داشت. گیمپلی که مثل نسخه های قبل بود دقیقا حالا با یکم تغییر و اضافه کردن چند تا حرکت ـه جدید! مبارزه ها بهتر و سخت تر شده بودند. گرافیک هم بعضی چیزهاش خیلی خوب بود مثل نورپردازی و تکسچر ها و چهره ها بعضی جاها هم نه! افت فریم داشت ولی اینجوری نبود که منو اذیت کنه و نذاره اصلا بازی کنم. ولی خب تو ذوق میزد دیگه اول نسل همچین افت فریمی ببینیم! :D البته بازی اصلا بهینه نیست! تعداد NPC ها هم که رسما تو حلقم! یکی از مراحل تقریبا آخر بازی تو یک محیط اینقدر NPC میبینید که دهنتون باز میمونه! :D انیمیشن چهره ها هم بعضی جاها خیلی خوب بود بعضی جاها نسل قبلی میزد!حرکات پارکور ـش هم خیلی شاخ نبود والا هی میگفتن پارکور! :D Co-op هم که کلا تو هر بازی باشه حال میده!
در کل من بهش 7.5 میدم حالا خیلی اصرار کنین شاید 8! توقعاتمون رفته بالا دیگه چه میشه کرد؟ :D
ویرایش: اینو یادم رفت بگم؟! نه خدایی اینا با این انجین جدیدشون و این همه ادعا نمیتونستن خیس شدن ـه لباس رو طراحی کنند؟!:|
لباس نیت تو U1 خیس میشد لباس Arno تو نسخه نمیدونم چندم ـه AC خیس نمیشه! شرم بر این همه سازنده که تو Creditـه بازی مینویسه!!! :d

تو AC2 هم لباسش خیس میشد !:d

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
اينقد باگ داره از بازی زده شدم،بعدش کیفیت اب مزخرفه شنا کردن که نسل قبلی بود،من نا امید شدم و انگیزه برای ادامه ی بازی ندارم.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
ین عکس هایی که می زارید رو توی بازی خودتون دیدید هم خبر کنید لطفا
yahoo_6.gif

خیلی بازی های دیگه بودن که این طوری شدن و طرف رفت زیر دنیا بازی در هم نیومد! بابا این عکس ها شاید 1 در 1000 باشه ! اینقدر نگید طرف بازی خریده اینو ببینه! بخدا خیلی کم دیدن این صحنه هارو! نیاین نگین فن بازی ، چون تا الان سر هیچ موردی پستی ندادم چون حق دارن سر پرفرمنس بازی .
حالا یه خبر هم اینکه یوبی توی مصاحبه زنده ای که داشته گفته که بعضی از سری هارو ازین به بعد نسخه Early Access یا Beta می ده که مردم بدونن با چه چیزی طرف هستن و شاید هم نظر سنجی بشه برای تغییرات ، در مورد Embargo هم یه سری چیزهایی گفته که توی منبع هست
منبع
به نظر من Unity بازی بدی نیست ، اما این نقد منفی که بهش شد شاید لازم بود و یک تلنگری بود برای شرکت که از بعضی سیاست های بدش دست بکشه! مثل خبری که دیشب توی همین تاپیک گذاشتم در مورد استودیو مونترال و حالا هم این بحث ها . از این لحاظ خیلی خوشحالم ، چون به نظر من یوبی با سیاست درست اگه کار کنه خیلی خیلی خوب می شه

ارمین جان منم از اول منظورم همین بوده دیگه! حیف این عنوان نیست که با عرضه سالانه و بدون کامل شدن فقط به خاطر پول پرستی یوبی میاد و همیشه هم کلی باگ و نقص پشتش می مونه! تو این نسخه چقدر میشد ایده پیاده کرد...اصلا مید یه Red Dead از توش ساخت! چرا بازیهای راکستار یا راک استادی یا سی دی پراجکت انقدر خوب هستند...چون روشون کار می کنند اما یوبی نه! تازه یه چیز یاد گرفته قبل از هر بازی کولاکی از تبلیغات رو انجام میده و گرافیکی بسیار بالاتر از بازی رو نشون میده تا ملت رو فریب بده!

الان داشتم یه ویدیو از باگهای بازی می دیدم . یارو رفته بود تو بازی رفیقش اما هر دو به شکل آرنو بودن :d
بهش میگه : Hi I am Arno . Who R U ?
رفیق : hey . i am the other Anro . The blue arno:))
منم دیدم این رو ... یه بمب خنده بود لامصب... فعلا بازی رو نمیرم ... وقتش رو ندارم ... با یان همه باگ صبر می کنم یه پچی چیزی براش عرضه بشه بعد...

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من رفتم توي اون خونه اي كه رئيس هاش هستن ولي نميتونم بيرون بيام،بهم يه ابجكتيو جديد هم داده ولي هيچ راهي برا بيرون اومدن نيس!! مشكل از كجاس؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
bk83767ohf588k0e5chu.jpg

خدای باگ ... تصاویر هم در این بازی تجزیه میشه! ... گفتم که یوبی شرکتیه که فقط داره سو استفاده می کنه! من سر جنگ با کسی ندارم اما واقعا افسوس می خورم طرف کلی منتظر یه بازی می شینه بعد با همچین چیزی مواجه میشه....

توی این عکس مشخصه بازی در پایین ترین تنظیمات هست قطعا سیستم خیلی ضعیفی هم داره اجراش می کنه دیگه به نظرم دارن شورشو در میارن 1 عده
من هر بازی ای ه شما بخواید می تونم با اورکلاک نادرست یا راه های دیگه همین باگم توش ایجاد کنم

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
دوستان من رفتم توي اون خونه اي كه رئيس هاش هستن ولي نميتونم بيرون بيام،بهم يه ابجكتيو جديد هم داده ولي هيچ راهي برا بيرون اومدن نيس!! مشكل از كجاس؟

مخفیگاه اساسین هارو میگی ؟
تا جایی که یادم میاد از پله ها باید بیایی پایین به صورت کلی باید از همون راهی که اومدی برگردی

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
یه سوالاتی دارم در مورد داستان بازی لطفا جواب بدید.
این اول بازی که تو سال 1307 میلادی بود داستانش چی بود کسی میدونه؟ میشه بقیه مواردم باز کرد؟اولش بود که چندتا بودن اتزیو بورجیا و...هم بود.کلا اون پیش نمایش چه ربطی داشت؟
یه جا دیگه هم داستان رفت سال 1800 و خرده ای برج ایفل و...اون چی بود؟؟؟یاد بایوشاک افتادم.

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
سلام به همه
این درسته که بازی باگ های بسیاری داره ..
خیلی هم زیاد و اینو خیلیا حتی کسانیکه بازی رو انجام ندادن هم میدونن.
ولی خب نباید اینطوری بازی رو بکوبونید ، داستان به این قشنگی ، شخصیت سازی خوب ، گیم پلی عالی و ...
نیمه پر پارچ رو ببینید نه نیمه خالی رو
چند وقت دیگه هم آپدیت میده که این باگ ها برطرف بشه ، شاید به اونهایی رو که الآن بازی رو گرفته باشن هم یک جایزه ای چیزی بده.
از من که گفتن بود اگر به فکر آنلاینش هستید از الآن شروع به کار کنید و برید توی کلن های مختلف (ایرانی هم هست.) چون دارن پر میشن.

- - -ویرایش - - -

یه سوالاتی دارم در مورد داستان بازی لطفا جواب بدید.
این اول بازی که تو سال 1307 میلادی بود داستانش چی بود کسی میدونه؟ میشه بقیه مواردم باز کرد؟اولش بود که چندتا بودن اتزیو بورجیا و...هم بود.کلا اون پیش نمایش چه ربطی داشت؟
یه جا دیگه هم داستان رفت سال 1800 و خرده ای برج ایفل و...اون چی بود؟؟؟یاد بایوشاک افتادم.

اون اولیو نمی دونم چی گفتی ، ولی دومی به خاطر این بود که دستگاهشون ایراد پیدا کرد مجبور شدن بفرستنش یک جای دیگه تا سیستم درست شه

- - -ویرایش - - -

باید از پله ها بیای پایین میری توی راهرو مستقیم که رفتی دو تا در جلوت هست میری جلوی سمت راستی دایره رو میزنی بعد میری بیرون
اگر هم اینطوری نمیشه شاید باگه چون من خودم امروز دو بار رفتم به محل دادن مرحله ولی چیزی نمیومد که ضربدر رو بزنم مرحله شروع بشه
از بازی اومدم بیرون دوباره رفتم تو درست شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر