Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نکست جن از اینجا شروع میشه :

65149957802732913008.png

پ.ن : نظرات یوزرای نئو گف تو 5 چیز خلاصه شده :
همه چیز بلوریه - رزولوشن پایینه - aa داغونه - نورپردازی خیلی خوبه - سایه ها داغونن

آخرین ویرایش:

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
گویا باز مثه watch dogs سر مردم شیره مالیده این یوبیسافت! گرافیکه بازی داغونه داغون! شاید چشم من بد میبینه! ولی من ویدیو و عکسی که از بازی لیک شده رو دیدم از black flag کمتر بود گرافیک :|

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
شما میتونستی به جای این که پاک کنی یه دکمه ی ویرایش پست من رو بزنی و عکس ها رو بندازی داخل متن پنهان ( نهایتش 1 دقیقه وقت میگرفت ) ! 15 دقیقه طول کشید با این اینترنت عکسا اپلود بشن و اخرش شما خیلی راحت پاکش میکنی.

@ TCSCELL

ممنون :d

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
اولین تریلری که از بازی اومد بیرون رو یادتونه؟گفته بودن in game ـه دقیقا مثه WD اینم گرافیکش نابود شد فقط خداکنه نسخه ی PC رو خراب نکرده باشن

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
شما میتونستی به جای این که پاک کنی یه دکمه ی ویرایش پست من رو بزنی و عکس ها رو بندازی داخل متن پنهان ( نهایتش 1 دقیقه وقت میگرفت ) ! 15 دقیقه طول کشید با این اینترنت عکسا اپلود بشن و اخرش شما خیلی راحت پاکش میکنی.
وظیفم میگه که پاک کنم نه ویرایش ولی پستت رو برگردوندم فقط به خاطر اینکه دورتموندی هستی و بی آزار:D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
نکست جن از اینجا شروع میشه :

65149957802732913008.png

پ.ن : نظرات یوزرای گفت تو 5 چیز خلاصه شده :
همه چیز بلوریه - رزولوشن پایینه - aa داغونه - نورپردازی خیلی خوبه - سایه ها داغونن

این مال نسل ششم:| نمیدونم ولی احساس میکنم باید تا عرضه رسمی منتظر موند

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
این عکسا منو یاد عکسایی میندازه که بعضی از بچه های خودمون اون روزای اول از درایو کلاب میذاشتن . بعد خودمون بازی کردیم و دیدیم که گرافیک بازی چجوریه .
اینجام همینه نورپردازی بازی توی همین عکسای کامپرس شده و بی کیفیت خیلی خوبه ، ضمن اینکه به طرز عجیبی AA بازی هم خوب کار شده . من که مطمئنم یکی از بهترین گرافیکهای امسال و خواهد داشت .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این عکسا منو یاد عکسایی میندازه که بعضی از بچه های خودمون اون روزای اول از درایو کلاب میذاشتن . بعد خودمون بازی کردیم و دیدیم که گرافیک بازی چجوریه .
اینجام همینه نورپردازی بازی توی همین عکسای کامپرس شده و بی کیفیت خیلی خوبه ، ضمن اینکه به طرز عجیبی AA بازی هم خوب کار شده . من که مطمئنم یکی از بهترین گرافیکهای امسال و خواهد داشت .

عکسی که من گذاشتم که شدیدا مشکوکه کلا معلوم نیست چی به چیه ! یا برداشتن یه لوکیشن دور تو عکسو کات کردن و میگن اینجوریه یا ...
کلا همه ناراضی ـن !

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,755
نام
رضا.آ
تصاویر گیم پلی بازی توسط کسانی که به بازی دسترسی داشته اند لیک شد
به نظرتون گرافیک بازی پسرفت کرده؟؟؟
منبع وتصاویر

طبق این تصاویر بلایی که سر WD درآورد و DOWNGRADE کرد سر اینم آورده !
و رسما گند زده به نورپردازی بازی :-&
یا این مقایسه نسخه کنسولی بود ! 8-|

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
تصاویر گیم پلی بازی توسط کسانی که به بازی دسترسی داشته اند لیک شد
به نظرتون گرافیک بازی پسرفت کرده؟؟؟
منبع وتصاویر
بنظرم باید دید که آیا رو بالاترین تنظیمات PC هم همینطور هست یا نه. که احتمالا هم نباشه چون تریلر اولیه بازی خیلی تخیلی گرافیکش بالا بود! البته به عکس هم اعتماد نکنید چون میتونه عکس های بی کیفیتی از نسخه کنسولی بازی باشه. بنظرم زود قضاوت نکنید. اگر در این حد دانگرید شده باشه نسخه PC بازی رسما به کمپین "توپ تانک فشفشه یوبی سافت دانگرید بسه" می پیوندم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر