Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
البته قبلا یه نفر سر بازی Watch_Dogs تو همین فروم مدعی شده بود که بازی را قبل از انتشار داره و یکی از فامیل هاشون تو یکی از سایتها منتقد هست و اون بهش بازی را داده!:دی
داستان بازی را هم تعریف کرده بود که وقتی بعدا بازی منتشر شد دیدیم که نوک سوزنی شباهت به بازی نداشته!:دی

نسخه کنسولی بازی رو چندین خرده فروش زودتر از موعد تحویل خریدارها دادند اما برای PC همچین اتفاقی نیفتاده. اگر افتاده بود فایل های بازی الان روی اینترنت بود.

تریلر Time Anomaly را دیدم. با اینکه یک دقیقه هم نمیشه، ولی تو همین زمان اندک کف و خون قاطی نمودیم! بسیار هایپ برانگیز بود!
84.gif

=====================
یکی از اون افرادی که بازی زودتر از موعد به دستش رسیده، یه عکس از بازی گذاشته!:دی

آخرین ویرایش:
عجب چیز محشری بود Time Anomalies!!! یعنی قشنگ زد ترکوند ما رو! :دی
خیلی جالب میشه اگه از این چیزها بیشتر توی بازی وجود داشته باشه و فقط به همین یه مورد ختم نشه. یعنی زمان و مکان قاطی کنن و مثلاً یه دفعه بیفتیم وسط دهه 30 و 40 فرانسه. یا سال 98 و جام جهانی فرانسه! lol

داشتم تریلر CG ه هفته پیش اومده بود رو بررسی میکردم که به این دو صحنه برخورد کردم :

تو این عکس از هر کاراکتر 2تا وجود داره :|
98058686613218658074.png

63583709556946264622.png

4 تا آرنو ؟ اینا رو باید کم کاری بدونیم یا مثلا ربطش بدیم به داستان و aoe و داستان بازی ... ؟

داشتم تریلر CG ه هفته پیش اومده بود رو بررسی میکردم که به این دو صحنه برخورد کردم :

تو این عکس از هر کاراکتر 2تا وجود داره :|
98058686613218658074.png

63583709556946264622.png

4 تا آرنو ؟ اینا رو باید کم کاری بدونیم یا مثلا ربطش بدیم به داستان و aoe و داستان بازی ... ؟
چهارتا آرنو نیست:دی همه Assassinهایی که شما توی تریلر میبینی آرنو هستن.:دی اگر چه نفهمیدم ولی این یه مفهومی باید داشته باشه.:دی
وگرنه اگر بخواد آرنو با صدا زدن اساسین هاش، چهارتا کلون از خودش بیاره که خیلی ضایس:دی

تریلر Time Anomaly را دیدم. با اینکه یک دقیقه هم نمیشه، ولی تو همین زمان اندک کف و خون قاطی نمودیم! بسیار هایپ برانگیز بود!
84.gif

=====================
یکی از اون افرادی که بازی زودتر از موعد به دستش رسیده، یه عکس از بازی گذاشته!:دی

هرکی بوده معلوم نیست چطوریه که تمام نسخه های قابل بازی کردن رو داره:| PC.Ps4 و....!!

Press Any Button...:praying:

چهارتا آرنو نیست:دی همه Assassinهایی که شما توی تریلر میبینی آرنو هستن.:دی اگر چه نفهمیدم ولی این یه مفهومی باید داشته باشه.:دی
وگرنه اگر بخواد آرنو با صدا زدن اساسین هاش، چهارتا کلون از خودش بیاره که خیلی ضایس:دی

قضیه حادتر از این حرفاست :دی
این چنتا عکس رو ملاحظه کنید :
25686399997778175599.png

24790381767035034191.png
الان با قاطعیت تمام میگم عکس اول کم کاری سازنده تریلره :دی
ولی باز عکس دومی رو نمیدونم :|

قضیه حادتر از این حرفاست :دی
این چنتا عکس رو ملاحظه کنید :
25686399997778175599.png

24790381767035034191.png
الان با قاطعیت تمام میگم عکس اول کم کاری سازنده تریلره :دی
ولی باز عکس دومی رو نمیدونم :|
"چیز" هم که باشی متوجه این میشی.:دی ینی سازنده تریلر، من و شمارو کمتر از "چیز" گرفته؟:دی این مفهومیه:دی یا اینکه کلا منظور خاصی نداشتن:دی
شاید منظورش این باشه : "هرجا که هستید و هرجوری، منم همه جا هستم وشکارتون میکنم" :دی

"چیز" هم که باشی متوجه این میشی.:دی ینی سازنده تریلر، من و شمارو کمتر از "چیز" گرفته؟:دی این مفهومیه:دی یا اینکه کلا منظور خاصی نداشتن:دی
شاید منظورش این باشه : "هرجا که هستید و هرجوری، منم همه جا هستم وشکارتون میکنم" :دی

پس نتیجه میگیریم این قضیه رو میشه به Apple of Eden یا نهایت Pieces of Eden میشه ربط داد دیگه ؟ :-" ؟ که کلی آدم شبیه به هم هستن ؟ :-" بعید میدونم :دی

پس نتیجه میگیریم این قضیه رو میشه به Apple of Eden یا نهایت Pieces of Eden میشه ربط داد دیگه ؟ :-" ؟ که کلی آدم شبیه به هم هستن ؟ :-" بعید میدونم :دی

اون عکسی که گذاشتی خلاصه ی تفسیرش میشه این:

آرنو اینجا، آرنو اونجا، آرنو همه جا:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or