Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
بازی در قرن 18 روایت میشه بعد چطور برج ایفل ساخت اواخر قرن 19 در پاریس صد سال پیشش وجود داره ؟! اگرچه اینکار باعث جذب افراد بیشتری به بازی میشه اما منطقی نیست...

تریلر رو که نگاه کنید می بینین که توی Animus مشکلی پیش میاد و زمان جا به جا می شه!! حرکت جالبی بود

خیلی احمقن انصافا، کلی از پیش فروششون رو نابود کردن واسه "محافظه کاری":))

مشکل شما اینه که همه چیزو به چشم اقتصاد ایران میبینی....طرف کیفیت براش مهمه...حالا چه شما بگی احمقه یا نابغه طرف از شما تو بازیسازی پیراهن بیشتری پاره کرده..!!

مشکل شما اینه که همه چیزو به چشم اقتصاد ایران میبینی....طرف کیفیت براش مهمه...حالا چه شما بگی احمقه یا نابغه طرف از شما تو بازیسازی پیراهن بیشتری پاره کرده..!!
Screen_Shot_2012-09-13_at_9.39.39_AM.png

آخه سیستم پیشنهادی دروغی چه ربطی به کیفیت داره؟:|
برادر من از دست دادن پیش فروش که دیگه ایران و خارج نمیشناسه، چه ربطی داره؟
کلا چه ربطی داشت حرفت به حرف من؟:|

دوستان یک سوال .یک نفر ادعا کرده بازی اساسین کرید یونیتی را روی پی سی داره و از المان براش اوردند و دلیلش هم این بوده.درسته یا نه>؟
(سازمان فناوری اطلاعات آلمان با یوبی سافت قرارداد بسته که بازی های سری اساسین کرید شرکت یوبی اول در آلمان به صورت نسخه pc منتشر بشه)

دوستان یک سوال .یک نفر ادعا کرده بازی اساسین کرید یونیتی را روی پی سی داره و از المان براش اوردند و دلیلش هم این بوده.درسته یا نه>؟
(سازمان فناوری اطلاعات آلمان با یوبی سافت قرارداد بسته که بازی های سری اساسین کرید شرکت یوبی اول در آلمان به صورت نسخه pc منتشر بشه)
ظاهرا بازی توسط خرده فروشان لیک شده که البته در حد شایعست

والا چی بگم من طی عمری که کردم هزار نفر از این دوستان داشتم که یکی دوسال مونده به عرضه بازی روی پی سی شون بازی میکردن و میومدن توضیحم میدادن :-j همشونم شر و ور میگفتن:دی
همین الان دوستانی هستن میگن ما GTA V رو روی PC تموم کردیم :p

والا چی بگم من طی عمری که کردم هزار نفر از این دوستان داشتم که یکی دوسال مونده به عرضه بازی روی پی سی شون بازی میکردن و میومدن توضیحم میدادن :-j همشونم شر و ور میگفتن:دی
همین الان دوستانی هستن میگن ما GTA V رو روی PC تموم کردیم :p

مهندس ! چی میگی واس خودت :| :d باز یه چی تو کلت گذر کرد نوشتی :d
منظور ایشون همون لیک شدن بازی هست، شاید هم بازی توی بعضی از کشور ها ( چون دست خود ناشر هست ) زودتر عرضه بشه.
:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or