Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Darth Maul

کاربر سایت
Sep 27, 2014
145
نام
علی
بررسی

دوستان این عکسو با دقت نگاه کنید
http://8pic.ir/images/7ydiju2ypkztkdoo6ds8.jpg

این عکس از نسخه PS4 گرفته شده

نکته اول : رزولوشن کنسولها 900P اجرا میشه ولی ابعاد این عکس 1080 شده و این نشون میده از 900 به 1080 اپ شده که همین گند میزنه تو تصویر و مات میشه

صورت NPC ها هنوز لود نشده و تکسچرها کامل نشدن اینم بدلیل ضغف کنسولها بوده

نکته بعدی هیچ کدوم از افراد درون این عکس روی زمین سایه ندارن و کاملا این تنظیمات در نسخه کنسولی حذف شده

همچنین این عکس فاقد HBAO هست که اصلا افراد بعد و حجم طبیعی ندارن

مسلما نسخه PC یه سرو گردن از این گرافیکش بالاتره شک نکنید نسخه PC کاملا نسل بعدی خواهد بود.

حاجی خداییش این عکسو از کجا پیدا کردی که من هر چقدر هم که کوچیکش کنم باز آشغاله! جزئیات بازی توی این عکس به طور کلی همگی نابوده و اصلا صحیح هم نیست (از کیفیت تکسچرها گرفته تا نبودن سایه ها)
دیگه شما هم زیادی داری میکوبی تو سر کنسول ها! کجا گفته شده که سایه ها توی کنسول ها وجود نداره! اگر X360 یا PS3 اینو رندر میکردند، بهتر از این عکسی که شما گذاشتید اجرا میشد و از جزئیات بهتری برخودار بود! :|

پ.ن: منظورم با لینک عکس اولی هست که گذاشتید.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
خب یه دونه از تریلرهایی که از بازی لیک شده را دیدم. متاسفانه کیفیتش 480 بود و نمی تونم در مورد کیفیت بصری بازی نظری داشته باشم.
یه چیزی که برام جالب بود این در و پنجره ها بود! تعداد این پنجره هایی که باز هستن نسبتا زیاده و میشه تو خونه مردم رفت!:D
مساله ای که به شدت آزارم داد باگ بود!! (بخش جدایی ناپذیر AC ) یه سری از NPC ها یه دفعه ظاهر می شدن! (2 بار این اتفاق توی تقریبا 9 دقیقه افتاد!) :| چیزی که قبلا تو تریلرهای بازی دیده بودم و امید داشتم باگ های این چنینی رفع بشن که مثل اینکه رفع نشدن! :| یه جا هم آرنو رفت تو دیوار! یعنی پاهای آرنو توی دیوار بود! :| یه جای دیگه هم یه NPC یه دفعه تو هوا سر خورد!:| موقع دویدن ازتوی چند تا NPC رد شد!:|
ماشالله جشنواره باگ شد!:|
یه جا هم میره پیش یه نفر (فروشنده) و مربوط به Equipment های آرنو و این جور مسائل بود!
متاسفانه چیز خاصی از مبارزه نبود و طرف فقط از در و دیوار بالا می رفت!:D
اگه طراحی مراحل بازی و گیم پلی درست حسابی نباشه، متاسفانه امکان داره بازی با مخ بخوره زمین با این همه باگی که داره!:(

CAN3EL

کاربر سایت
Jul 20, 2009
26
حاجی خداییش این عکسو از کجا پیدا کردی که من هر چقدر هم که کوچیکش کنم باز آشغاله! جزئیات بازی توی این عکس به طور کلی همگی نابوده و اصلا صحیح هم نیست (از کیفیت تکسچرها گرفته تا نبودن سایه ها)
دیگه شما هم زیادی داری میکوبی تو سر کنسول ها! کجا گفته شده که سایه ها توی کنسول ها وجود نداره! اگر X360 یا PS3 اینو رندر میکردند، بهتر از این عکسی که شما گذاشتید اجرا میشد و از جزئیات بهتری برخودار بود! :|

من تو سر چیزی نمیکوبم
این عکسهار و تو تاپیک PS4 هم قرار دادن من از جایی پیداشون نکردم میتونی اونجا هم ببینی

در مورد گرافیک نهایی اینجام به صراحت داره میگه صبر کنید تا نسخه PC بیاد
http://www.dsogaming.com/screenshot...s-versus-real-in-game-screenshots-comparison/
خب یه دونه از تریلرهایی که از بازی لیک شده را دیدم. متاسفانه کیفیتش 480 بود و نمی تونم در مورد کیفیت بصری بازی نظری داشته باشم.
یه چیزی که برام جالب بود این در و پنجره ها بود! تعداد این پنجره هایی که باز هستن نسبتا زیاده و میشه تو خونه مردم رفت!
biggrin1.gif

مساله ای که به شدت آزارم داد باگ بود!! (بخش جدایی ناپذیر AC ) یه سری از NPC ها یه دفعه ظاهر می شدن! (2 بار این اتفاق توی تقریبا 9 دقیقه افتاد!)
yahoo_22.gif
چیزی که قبلا تو تریلرهای بازی دیده بودم و امید داشتم باگ های این چنینی رفع بشن که مثل اینکه رفع نشدن!
yahoo_22.gif
یه جا هم آرنو رفت تو دیوار! یعنی پاهای آرنو توی دیوار بود!
yahoo_22.gif
یه جای دیگه هم یه NPC یه دفعه تو هوا سر خورد!
yahoo_22.gif
موقع دویدن ازتوی چند تا NPC رد شد!
yahoo_22.gif

ماشالله جشنواره باگ شد!
yahoo_22.gif

یه جا هم میره پیش یه نفر (فروشنده) و مربوط به Equipment های آرنو و این جور مسائل بود!
متاسفانه چیز خاصی از مبارزه نبود و طرف فقط از در و دیوار بالا می رفت!
biggrin1.gif

اگه طراحی مراحل بازی و گیم پلی درست حسابی نباشه، متاسفانه امکان داره بازی با مخ بخوره زمین با این همه باگی که داره!
yahoo_2.gif
خوب این اصلا خوب نیست ضعف تیم سازنده رو نشون میده

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,756
نام
رضا.آ

پ.ن: منظورم با لینک عکس اولی هست که گذاشتید.

دوست من منبع اصلی عکس این هست در واقع :
99951369548660808936.jpg

کسی از خودش در نیاورده چیزیه که منتصب به نسخه ps4 داخل تاپیک بازی ps4 گذاشته شده !
سایه هم نداره ! حالا یا کنسول ضعیفه ! یا کم کاری سازندس ! یا کلا دست کاری شده !
تصمیم با خود شما !

Darth Maul

کاربر سایت
Sep 27, 2014
145
نام
علی
من تو سر چیزی نمیکوبم
این عکسهار و تو تاپیک PS4 هم قرار دادن من از جایی پیداشون نکردم میتونی اونجا هم ببینی

خوب این اصلا خوب نیست ضعف تیم سازنده رو نشون میده

ازتون معذرت میخوام عزیز (اطلاع نداشتم حقیقتش که واقعا عجیبه که چنین کیفیتی داره!)

دوست من منبع اصلی عکس این هست در واقع :

کسی از خودش در نیاورده چیزیه که منتصب به نسخه ps4 داخل تاپیک بازی ps4 گذاشته شده !
سایه هم نداره ! حالا یا کنسول ضعیفه ! یا کم کاری سازندس ! یا کلا دست کاری شده !
تصمیم با خود شما !

من منظورم با عکس اولی بود که اون دوستمون لینکش رو گذاشتن (آخه واقعا خیلی افتضاح بود!)
یعنی اون نسخه PS4 هست که این همه نابوده؟ عجیبه برام که البته خنده دار هم هست :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
به AC:U ربطی نداره ...
Ubisoft: Assassin's Creed in Feudal Japan Would Feel Too Familiar - IGN

:| :| :|
چرت و پرتم حدی داره! :|
یعنی هند تحت مستعمره ی انگلیس رو به ژاپن ترجیح میده؟ :|
فقط خااااک عالم بر سرش! :|
همون بره FC5 رو هم خودش بسازه و ببره هند بهتره :-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,292
نام
∂αнмα
یه چیزی که برام جالب بود این در و پنجره ها بود! تعداد این پنجره هایی که باز هستن نسبتا زیاده و میشه تو خونه مردم رفت!:D
مساله ای که به شدت آزارم داد باگ بود!! (بخش جدایی ناپذیر AC ) یه سری از NPC ها یه دفعه ظاهر می شدن! (2 بار این اتفاق توی تقریبا 9 دقیقه افتاد!) :| چیزی که قبلا تو تریلرهای بازی دیده بودم و امید داشتم باگ های این چنینی رفع بشن که مثل اینکه رفع نشدن! :| یه جا هم آرنو رفت تو دیوار! یعنی پاهای آرنو توی دیوار بود! :| یه جای دیگه هم یه NPC یه دفعه تو هوا سر خورد!:| موقع دویدن ازتوی چند تا NPC رد شد!:|
ماشالله جشنواره باگ شد!:|
متاسفانه چیز خاصی از مبارزه نبود و طرف فقط از در و دیوار بالا می رفت!:D
اگه طراحی مراحل بازی و گیم پلی درست حسابی نباشه، متاسفانه امکان داره بازی با مخ بخوره زمین با این همه باگی که داره!:(
اگه چاره داشتند تاخیر میزدند :|
با این حساب باید منتظر پچ های فراوان بود :)) یـ چیز دیگه ، اگه تو این ضمینه کم کاری کرده باشن (پولیش کردن بازی) خودتون تصور کنید نسخه ی PC چه فاجعه ای خواهد بود از نظر بهینه سازی در اخر هم باید گفت tanx ubi for everything ....
ی خواهش اینجا تاپیک PC هر وقت عکسای نسخه ی PC لیک شد اون وقت بحث میکنیم نسخه ی PS4 چه به تاپیک PC ؟

آخرین ویرایش:

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
ترو خدااااااااااا یکی بگه این عکس ماله ینیتی نیستتتتتتتت بابا من این همه ساله طرفداره این بازییم اینم خراب کنه دیگه به خدا بازی هاشو نمیگیرم یعنی چی این چیه اخه

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Assassin’s Creed: Unity – Bullshots Versus Real In-Game Screenshots Comparison | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming
از طرفی گفته میشه دوباره افت گرافیک داریم از طرف دیگه هم یوبی مدعیه که اینا بولشات هستند :| این مسخره بازی ها هم تازگیا در اومده!
از همه بیشتر این دوتا هستش که افت رو نشون میده: بول شات - عکس داخل بازی
اینکه حالا چنین چیزی چقدر معتبره و این حرفا ولی به قول مجید شاید هم قابل قیاس نباشند. تصاویری هم که توی منبع اومده در کل مقایسه های جالبی نداره!
من از سری AC یا Ubisoft بدم نمیاد ولی به نظرم روز به روز همه چیز مسخره تر میشه که بهتر نمیشه. افت گرافیک، دریای باگ، سیستم مورد نیازی که معلوم نیست بالاخره جو دهی هستش یا واقعی، یوبی میگه 3 گیگ VRAM، بعد از مسئولین میگه 4 گیگ ( هر چند به روز نکشیده اومد گفت من شرکت نبودم دقیقا بپرسم و این حرفا) ....
این سری هم حالا نمیدونم چی می خواد ارائه کنه. Black Flag رو به خاطر محیط داستانی و دریانوردی هم که شده تحمل کردیم اما اینکه دوباره برگشته به انقلاب بازی و محیط شهری، ثروتمند ستمکار و فقیر درستکار و غیره ... بعید میدونم در حد بازی قبلی جذاب باشه.
باز Rouge از این متفاوت تره و میشیم Templar (هر چند اون هم می گند کپی پیست Black Flag هستش :d)

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
این اطمینان رو میدم که این عکسهایی رو که taylor عزیز گذاشتن . با یک PC LOW بازی شده .
به Taylor بی احترامی نمیکنما چون ایشون هم عکسها رو از سایتهای دیگه گرفتن گفتم که سوء تفاهم نشه خدایی نکرده ;)

من مطمئن هستم این نسخه واقعا میترکونه چون یک گیم پلی ازش 3 روز پیش اومد بیرون واقعا عالی بود . من که همچنان در کف این بازی موندم :|

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
این اطمینان رو میدم که این عکسهایی رو که taylor عزیز گذاشتن . با یک PC LOW بازی شده .
به Taylor بی احترامی نمیکنما چون ایشون هم عکسها رو از سایتهای دیگه گرفتن گفتم که سوء تفاهم نشه خدایی نکرده ;)

من مطمئن هستم این نسخه واقعا میترکونه چون یک گیم پلی ازش 3 روز پیش اومد بیرون واقعا عالی بود . من که همچنان در کف این بازی موندم :|

منم همین اعتقاد رو دارم!

خداییش بازی دیگه در حد این عکس هایی که هست، نمیتونه باشه. اینا تقریبا از AC BF هم پایینتر به نظر میاد.

عکس های دیگه ای هم هست که واقعا سایه ها و بافت هاش فوق العاده دیده میشه.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
هر عکسی از هر جایی که میاد الان فقط برا بد جلوه دادن بازی...کلا ی اسسین هست اونم 50 تا جایزه گرافیک برده تو مدت اخیر و با چنتا عکس راجبه بازی نمیشه تصمیم گرفت....
من خودم اول گزینمه بین بازیای خوب این ماه این بازی....داستان بازی تو سری اسسین به نظر من از همه مهمتره و اینکه سازندگانش از داستان عشقی و انتقام گونه بازی میگن میشه بهتر هم ذات پنداری کرد....
کلا ی اسسین داریم و سبکشم خاصه و اکثر بازیبازای دنیا هم میخرنش و نگران نبود اسب هم نباشیم بهتر به نظر من بودن اسب به شخصیت بازی ضربه میزد در شهر پر آشوب پاریس....

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
هر عکسی از هر جایی که میاد الان فقط برا بد جلوه دادن بازی...کلا ی اسسین هست اونم 50 تا جایزه گرافیک برده تو مدت اخیر و با چنتا عکس راجبه بازی نمیشه تصمیم گرفت....
من خودم اول گزینمه بین بازیای خوب این ماه این بازی....داستان بازی تو سری اسسین به نظر من از همه مهمتره و اینکه سازندگانش از داستان عشقی و انتقام گونه بازی میگن میشه بهتر هم ذات پنداری کرد....
کلا ی اسسین داریم و سبکشم خاصه و اکثر بازیبازای دنیا هم میخرنش و نگران نبود اسب هم نباشیم بهتر به نظر من بودن اسب به شخصیت بازی ضربه میزد در شهر پر آشوب پاریس....

:d
god_damn_right_breaking_bad.gif

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
گرافیک اصلا جالب نیست! و دقیقا همون گرافیک watchdogsـه اما فرقش اینه تو این بازی تعداد کرکترا تو یه محیط خیلی زیاده! مثلا تو همین عکسا که تو صفحه قبل بود (تو مهمونیه) اصلا نمیشد بشماریشون!
خوب پس حق بدین دیتیل بیاد پایین تو همچین جایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر