Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
تا اواسطش که زمان حال نداشت نمیدونم بعدا اضافه شده یا نه :D کجای اول شخصش خوب بود دقیقا :| ؟ شخصیت لال - بی خاصیت بازی :|
همون لال بودن و بی خاصیت بودنش! :d
ولی کلا هک کردناش جالب بود! :d توی قبلی ها من اصلا حوصله ی زمان حال رو نداشتم فقط میخواستم هرچه زودتر تموم بشه برگردم برم سراغ بخش اصلی! :| ولی اینجا خیلی از فایل ها رو گوش دادم یا خوندم! :d در صورتی که قبلا اصلا به پیام ها نگاه هم نمیکردم! :|
کلا حس خوبی داشت زمان حالش! :d

البته بهترین اتفاق ممکن همینیه که سپهر گفت! :d ریخت زمان حال رو کلا نبینیم! :bighug:

Red Bear

کاربر سایت
Aug 25, 2014
9
نام
امیرحسام بهرامی
تحقيق كردي كه براي ارتقا كامپيوترت چقدر پول لازم هست؟!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

بله،متأسفانه تو این مملکت با در و پیکر (به قولی...) ، چیزی حدود 2 میلیون.
ولی خب مشکلم اینه که تازه پول گوشی دادم،تا 1 سال حق خوردن (بوووغ) اضافی رو ندارم.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بله،متأسفانه تو این مملکت با در و پیکر (به قولی...) ، چیزی حدود 2 میلیون.
ولی خب مشکلم اینه که تازه پول گوشی دادم،تا 1 سال حق خوردن (بوووغ) اضافی رو ندارم.
با دو تومن باید چند سال یه بار ارتقاع بدی. با 500 تومن کمتر یه PS4 بگیر یا Xone

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
فکر کنم فقط منم که از حالت اول شخص زمان حال خوشم اومده! :-"
آخه نمیدونید چقدر از دزموند بدم میومد! :-" کلا با زمان حال قبلی ها اصلا حال نمیکردم! اما AC IV خیلی جالب بود برام! :d

راستی زمان حال AC III : L چجوری بود؟ اول شخص؟ یا اصلا چنین چیزی نداشت بازی؟ :-"
منم زمان حال ACIV خیلی خوشم اومد ازش هم هک های جالبی داشت هم طراحی اون ساختمون خیلی جالب بود. حس خوبی هم داشت مخصوصا دید زدن شهر از بالای ساختمون:d

AC: L رو بازی کردم کامل ولی دقیق خاطرم نیست فکر کنم اصلا حال نداشت:d

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
راستی زمان حال AC III : L چجوری بود؟ اول شخص؟ یا اصلا چنین چیزی نداشت بازی؟ :-"

تا اواسطش که زمان حال نداشت نمیدونم بعدا اضافه شده یا نه :D

AC: L رو بازی کردم کامل ولی دقیق خاطرم نیست فکر کنم اصلا حال نداشت:d

AC III: L زمان حال نداشت .
خودش به اندازه کافی افتضاح بود دیگه زمان حالم داشت... :-&

کلا اگه زمان حال رو حذف میکردن دعای منو همراه خودشون داشتن :> :d

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
AC III: L زمان حال نداشت .
خودش به اندازه کافی افتضاح بود دیگه زمان حالم داشت... :-&

کلا اگه زمان حال رو حذف میکردن دعای منو همراه خودشون داشتن :> :d
اساسین لیبریشن یک افتضاح تمام عیار بود! با لباس پلوخوری میرفتی مهمونی بعد با نوک چطر آفتاب گیرت تیغای سمی پرت میکردی!!!!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,755
نام
رضا.آ
تریلر گیمزکام که کلی باگ داشت :

1. اوایل تریلر اونجا که از بمب دودی استفاده میکنه ... دودش انگار از زمین میومد :| خیلی هم کم بود مال revelations که خیلی بهتر بود اصلا نمیتونستی 3 یا 4 ثانیه اول جایی رو ببینی با اینکه نسل هفت بود
2. اونجا که تو خونه میخواد کلید ها رو بدزده بالا و پایین رفتن از پله ها :|
3. هوش مصنوعیش هم که بدجور بود :(
4.اونجا که از بین مردم رد میشد بدجور کار شده بود :( تو نسخه 2 که مردم رو کنار میزد خیلی بهتر بود :|

ولی خودم امید دارم که اینا رو حل میکنن :bighug: حداقل باگ پله رو که برطرف کردن ( تو اون تریلری که لیک شد و بازیکنه همش تو شهر میچرخید )

الان اگر بنده این حرفا رو میزدم و ایراد می گرفتم !
میشدم هیتر !/:)
تعریف میکنی ی جوره نمی کنی ی جور دیگس !:))
دود باید از زمین بیرون بیاد چون گلوله انفجاری روی زمینه ! پس باید از هوا بیرون بیاد ؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
چرا همه فکر می کنن ACU یه عنوان اصلی از سری AC نیست به خاطر نداشتن شماره؟ تایید کردن که این عنوان شماره نداره و جزو سری اصلی نیست؟
من بیشتر فکر می کنم شماره ها کلا از سری AC دیگه حذف شده, چون اگه همین طوری سالانه بخواد بیاد واقعا گذاشتن شماره منطقی نیست و داشتن پسوندای VI VII بعد اسم بازی خیلی ناجوره!
فکر می کنم Ubisoft همون کاری رو با AC کرد که Acti با Cod کرد.

• ماموریت های اصلی بازی تنها توسط Arno و به صورت single player خواهد بود اما مراحل فرعی بازی مانند درگیری های انقلاب فرانسه به صورت Co-op در دسترس می باشد

زرشک! :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
روال كار يوبي سافت در اساسين كريد هميشه اين بوده كه نسخه هايي كه از نظر گيم پلي و محيط تفاوت زيادي با قبلي ها داشته و همچنين چندتا شهر رو داشته شماره گذاري كرده
و اونايي كه يه شهر داشتن و بين يك نسخه ي اصلي تا نسخه ي اصلي بعدي رو شماره نذاشته
نمي گم بد هست، خيلي هم قشنگه ولي من مطمئنم همين افرادي مثل شما بعد از انتشار بازي تو اين انجمن مي گيد:فقط تريلرش قشنگ بود ،اصلاً اون چيزي نبود كه فكرش رو مي كرديم!! (مثل اساسين كريد 3) وغيره
وگرنه من خودم از طرفدار هاي اساسين هستم، و بخاطر بلك فلگ بود كه رفتم سراغ ps4

تمام نسخه هاي اساسين كريد شاهكار بودن و هستن!

من این پیام رو ندیده بودم! :-"
اما فقط این رو بگم،چیزی که گفتی در مورد من صدق میکنه،دوستان هم در جریانند! >:)
در مورد تعداد شهرها درسته تا الان هرکدوم چندتا شهر داشته نسخه اصلی بوده! :d
اما AC:U تا اینجا نشون داده خیلی بیشتر تفاوت داره نسبت به شماره های قبل(پیشرفت های زیادی داشته) و اینکه خیلی بیشتر مستحق شماره دار بودنه :-" :d نسبت به AC IV ! :-"
خدایی حیف شد AC:U شماره اصلی نیست:(

چرا همه فکر می کنن ACU یه عنوان اصلی از سری AC نیست به خاطر نداشتن شماره؟ تایید کردن که این عنوان شماره نداره و جزو سری اصلی نیست؟
من بیشتر فکر می کنم شماره ها کلا از سری AC دیگه حذف شده, چون اگه همین طوری سالانه بخواد بیاد واقعا گذاشتن شماره منطقی نیست و داشتن پسوندای VI VII بعد اسم بازی خیلی ناجوره!
فکر می کنم Ubisoft همون کاری رو با AC کرد که Acti با Cod کرد.

زرشک! :|
همه ی ACـها که جزو سری اصلی هست!
اما خیر شماره از این سری حذف نشده! خوبه هنوز 1 سال نشده AC IV عرضه شده:-" :d حذفش کجا بود بنده خدا؟ :d
الانم که همه نسخه ها شماره نداشتن! :-" AC:BH و 2 عدد AC:R و یک نسخه PSP و یکی هم ویتا!
==> خبری از حذف شماره نیست! :-" احتمالا از همون تعداد شهر +1 ==> بازی شماره دار میباشد! :d

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
همه ی ACـها که جزو سری اصلی هست!
اما خیر شماره از این سری حذف نشده! خوبه هنوز 1 سال نشده AC IV عرضه شده:-" :d حذفش کجا بود بنده خدا؟ :d
الانم که همه نسخه ها شماره نداشتن! :-" AC:BH و 2 عدد AC:R و یک نسخه PSP و یکی هم ویتا!
==> خبری از حذف شماره نیست! :-" احتمالا از همون تعداد شهر +1 ==> بازی شماره دار میباشد! :d
COD هم یه سال بعد از MW1 شمارش حذف شد :d
Unity هم واقعا من هر طور حساب می کنم بزرگترین نسخه ی این سری تا به الانه, این که چطور شماره نداره برای من جای سواله. REV و BH ادامه دهنده ی داستان یه شخصیت بودن و جزو سه گانه ACII. ولی Unity نه تنها داره یه Settings جدید برای سری معرفی می کنه, داره کل سری رو از خیلی جهات وارد یه بعد دیگه می کنه.
حالا من بازم می گم, دلایلی که برای آوردی برای اثبات اینکه شماره ها از AC حذف نشدن برای من قابل قبول نیست :d من شرمندم :d ولی حداقل می تونم این طوری فکر کنم که Unity یه جور تست ـه برای این سری, یعنی اگه موفق شد و بازخورد خوبی داشت Ac های بعدی به همین فرم یونیتی و با شماره میان.

راستی, Revelations دو شهر داشت ولی شماره نداشت :d

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
اطلاعات جدید (توسط Alex Amancio کارگردان اصلی بازی):
32827967166440563972.jpg

• محتویات زمان حال ACU بصورت قابل توجهی با محتویات زمان حال دزموند مایلز متفاوت خواهد بود.
  • شما میتونید تمام skillها رو وقتی که master assassin شدید بخرید اما خریدن تمام اسلحه ها "داستانش جداس"
  • در بازی چهار تخصص برای آرنو موجود است، اما شما میتوانید فقط روی یکی از آنها تمرکز کنید.
  • دربخش Co-op، چهار دسته Skill وجود داره ولی شما میتوانید در لحظه فقط از یکیشون استفاده کنید.
  • بازی "ابر صحنه های اکشن" خواهد داشت. که البته این حتی قبل از اینکه Amancio اسپویلشون کنه مشخص بود.
  • خیلی از بخش های موتور برای ساخت ACU از نوع ابداع شده اند.
  • از اونجایی که تیم ما درحال باز ابداع کرن پایه های بازیه، نسبت به عناوین قبلی ندانسته های بیشتری توی تولید بازی خواهیم داشت.
  • تاخیر خورده شده برای پولیش بیشتر بازی وقتی که یکجا آماده شده هست. توی همین دو هفت وقت بیشتر، اطلاعات کمی به بازی اضافه شده که میتونن خط مرز یه "بازی خوب" با یه "بازی عالی" رو ایجاد کرده باشن.
  • مراحلی که مربوط به خلاصی آرنو از پشیمونی هاش و رهایی هاش از افکارش (مرگ پدر الیس و....) جزو Single Player خواهند بود. و مراحلی که به گروه Assassin's و دخالت در مسائل انقلاب فرانسه هستند رو میشه بصورت Co-op بازی کرد.
  • آرنو از گونه های مختلف زبان فرانسوی استفاده میکنه. مثل اتزیو که همینجور در ایتالیایی صحبت میکرد. ( یعنی در مواقع رسمی، رسمی و در مواقع معمولی، خودمونی :) )
  • ارنو ربطی به دزموند نداره و از یک خط خونی دیگه هست.
  • هر مرحله دارای یک سیستم نمره دهی ستاره ای برای نمایش میزان سختی آن است.

منبع

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
اطلاعات جدید (توسط Alex Amancio کارگردان اصلی بازی):
32827967166440563972.jpg

• محتویات زمان حال ACU بصورت قابل توجهی با محتویات زمان حال دزموند مایلز متفاوت خواهد بود.
  • شما میتونید تمام skillها رو وقتی که master assassin شدید بخرید اما خریدن تمام اسلحه ها "داستانش جداس"
  • در بازی چهار تخصص برای آرنو موجود است، اما شما میتوانید فقط روی یکی از آنها تمرکز کنید.
  • دربخش Co-op، چهار دسته Skill وجود داره ولی شما میتوانید در لحظه فقط از یکیشون استفاده کنید.
  • بازی "ابر صحنه های اکشن" خواهد داشت. که البته این حتی قبل از اینکه Amancio اسپویلشون کنه مشخص بود.
  • خیلی از بخش های موتور برای ساخت ACU از نوع ابداع شده اند.
  • از اونجایی که تیم ما درحال باز ابداع کرن پایه های بازیه، نسبت به عناوین قبلی ندانسته های بیشتری توی تولید بازی خواهیم داشت.
  • تاخیر خورده شده برای پولیش بیشتر بازی وقتی که یکجا آماده شده هست. توی همین دو هفت وقت بیشتر، اطلاعات کمی به بازی اضافه شده که میتونن خط مرز یه "بازی خوب" با یه "بازی عالی" رو ایجاد کرده باشن.
  • مراحلی که مربوط به خلاصی آرنو از پشیمونی هاش و رهایی هاش از افکارش (مرگ پدر الیس و....) جزو Single Player خواهند بود. و مراحلی که به گروه Assassin's و دخالت در مسائل انقلاب فرانسه هستند رو میشه بصورت Co-op بازی کرد.
  • آرنو از گونه های مختلف زبان فرانسوی استفاده میکنه. مثل اتزیو که همینجور در ایتالیایی صحبت میکرد. ( یعنی در مواقع رسمی، رسمی و در مواقع معمولی، خودمونی :) )
  • ارنو ربطی به دزموند نداره و از یک خط خونی دیگه هست.
  • هر مرحله دارای یک سیستم نمره دهی ستاره ای برای نمایش میزان سختی آن است.

منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر