Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نه خداییش باید سخت تر کنن!
حالا نگفتن مثل Dark Souls ـش کنن :| ولی بالاخره بازی بدون چالش اسمش بازی نمیشه میشه فیلم :|
الان توی AC یک ارتش میلیون نفری بهت حمله میکنن میتونی راحت بکشی همه رو :| خواست حمله کنه حرکت روش میری میمیره! خواست تیر بزنه یکی رو میگیری جلو خودت تیرش به اون میخوره! خودتم که با ضربه هات میکشی! در واقع هیچ چالش خاصی نداره فایتینگش!

توی نسخه اول من بعضی جاها که بین یک مشت سرباز گیر میوفتادم بعضی جاها سخت بود همشونو کشت چون این همه امکانات واسه کشتن نداشت! اون زمان حتی با Hidden Blade هم نمیشد توی فایتینگ آدم کشت ولی الان با Hidden Blade حتی حرکتم رو طرف میره :|

کلا از نظر فایتینگ با اینکه خیلی زیبا هست و خیلی حرکات عالیی میره اما اینقدر بیچالش هست که آدم شونصد تا سرباز هم ببینه یکم ترس برش نمیداره که آی چطوری اینا رو بکشم :|

مبارزات همچین هم گلابی نیست . تقریبا سخت هست

توی شماره 4 اون سربازای چاق سخت می شد کشتشون . وقتی جایی درگیر می شدی و سربازی تفنگ داشت بهت تیراندازی می کرد و کار سخت می شد باید فرار می کردی تا جونت پر بشه .

شایدم من کلیدهارو بلد نیستم . توی مبارزه کلید E و چپ کلید موس رو همزمان می زنم !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مبارزات همچین هم گلابی نیست . تقریبا سخت هست

توی شماره 4 اون سربازای چاق سخت می شد کشتشون . وقتی جایی درگیر می شدی و سربازی تفنگ داشت بهت تیراندازی می کرد و کار سخت می شد باید فرار می کردی تا جونت پر بشه .

شایدم من کلیدهارو بلد نیستم . توی مبارزه کلید E و چپ کلید موس رو همزمان می زنم !
واقعا سخت بود؟ :D
وقتی اون گنده ها حمله میکنن کافیه Space رو بزنی تا با شمشیر بزنه به کنارش بعد با چندتا کلیک پشت سر هم نابود میشه! اگه هم حمله کرد E رو میزنی جاخال میده بعد Space ـو میزنی بعد میکشیش اصلا یکمم دشواری نداره :| اگه هم کسی میخواست از دور تیر بزنه و هیچ کسم که نباشه که جلوت بگیری تا تیر بهش بخوره تپانچه رو در میاری میزنیش! اگه تپانچه تیر نداشت باید فرار کنی که خیلی احتمالش کمه!
نمیدونم چجوری میگی سخت! دیگه AC مبارزاتش به خیلی آسون بودن مشهوره :D

ولی ما واسه بقیه چیزاش دوسش داریم :x

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
اره خداییش باید سختش کنن.اصن موقع مخفی کاری نگران نبودم لو برم.چون اگه لو میرفتم یه ارتشم میریختن سرم بازم میشد کشتشون:|
همشون میمونن دونه دونه حمله میکنن.چن تایی که حمله کنن آسون تره:D یه دکمه میزنی خودش خیارشون میکنه:|
سیستم مبارزاتش جالب طراحی شده بود ولی دیگه زیادی آسون بود.تو این انگار این جوری نیست.
تو تریلر یارو زیاد چوب خورد:D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
این Gameplayـی که یوبی برای SC:C بار اول طراحی کرد دیگه داره به بقیه بازی هاشونم سرایت می کنه :d gunplayـه WD که خود ـه SC بود اصلا :d تو تریلری AC:U که تو کنفرانس Ubi نشون دادن هم معلوم بود یه سری چیزا رو از گیم پلی SC وام گرفته :d اون حالت کاورگیری و ...

اکثر IP های یوبی چیزیهای زیادی رو از هم وام گرفتن. طبیعی هست. تا الان هم که جواب داده.
مثلا برج های مخابراتی در فارکرای 3 و برج های اپدیت نقشه در اساسین. شباهت سنگر گیری در واچ داگ و نسخه های اخیر SC. و............

نمی گم این چیزه بدیه, اتفاقا خودم هم خیلی خوشم میاد :d. AC به عنوان یه سری با وجود اینکه تمکز زیادی رو مخفی کارش داشت از همون اول مخفی کاریش داغون بود :d امیدوارم با اضافه کردن crouch و cover گیری درست شه.

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
این Gameplayـی که یوبی برای SC:C بار اول طراحی کرد دیگه داره به بقیه بازی هاشونم سرایت می کنه :d gunplayـه WD که خود ـه SC بود اصلا :d تو تریلری AC:U که تو کنفرانس Ubi نشون دادن هم معلوم بود یه سری چیزا رو از گیم پلی SC وام گرفته :d اون حالت کاورگیری و ...

اکثر IP های یوبی چیزیهای زیادی رو از هم وام گرفتن. طبیعی هست. تا الان هم که جواب داده.
مثلا برج های مخابراتی در فارکرای 3 و برج های اپدیت نقشه در اساسین. شباهت سنگر گیری در واچ داگ و نسخه های اخیر SC. و............

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان یوبسافت گفته Paris توی AC Unity از تمام دنیای AC IV بزرگ تر هست. طراح مراحل بازی هم گفته یک چهارم خونه های بازی فضای داخلی دارن (مثل همون خونه تو اول تریلر Co-op).
طراح هنری بازی هم گفته هر منطقه از شهر حال و هوای خودشو داره و شما تفاوت رو بخوبی احساس میکنید. (مثل مناطق فقیر نشین یا مناطق افراد ثروتمند)
منبع
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
این چند روز کلی دعوا بود سر نبود کرکتر مونث توی بازی یا بخش Co-op بازی.:D آقای Alex Amancio مدیر پروژه ساخت بازی گفت که:
" در صورتی که بخوایم کرکتر مونث به بازی اضافه کنیم باید صداپیشگی، انیمیشن ها و تمام فعالیت های گرافیکی را افزایش دهیم که زحمت بسیار زیادی خواهد داشت. بخصوص زمانی که تمام کرکتر های ما قابلیت شخصی سازی دارند. کار ما بقدری سنگین شده بود که مجبود بودیم یکی از کرکتر ها رو حذف کنیم و کی کرکتر اصلی بازی رو حذف میکنه پس تنها انتخاب ما حذف کرکتر زن بود."
آقای bruno st.andre طراح مراحل بازی گفته که:
"ما شروع کردیم به ساخت کرکتر مونث اما باید بیخیالش میشدیم."

منبع
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان واسه قابلیت دویدن افقی روی دیوار، اگر دقت کنید تو زمان 5.23 از دموی Solo آرنو بصورت افقی روی دیوار میدوه.
اگه اینجور باشه خیلی خوبه چون اگه قرار بود مثل Pop بدوه تخیلی میشد.
25880947893791220061.png

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
واسه خودش یه پا شاهزاده ایرانیه ناکس...!!:| با وجود کارکتر ضعیفه(:d) مخالفم..چون تجربه نشون داده یه آدم خوشگل میسازن و آدم مجذوبش میشه و درانتهای راه کشته میشه!! همین گروه خشن :dعالیه بنظرم.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان من همیشه عاشق سری ac بودم و هستم.
سر بازی ac 1 چون pc نمیکشید پدرمو مجبور کردم یه کیس دیگه کلا جور کنیم با اینکه اون موقع دوم راهنمایی بودم و این کار بسیار مشکل بود و مثل الان راحت نبود!!!!
بازی ac 2 رو من 4 بار تموم کردم!!!!
بازی ac bh رو من 3 بار تموم کردم!!!!
بازی ac revelation رو تموم کردم!!!
بازی ac 3 رو تموم کردم و کلی بعد پایان تو دنیای بازی گشتم و به شکار زمینی پرداختم!!!!
بازی ac bf رو تموم کردم و کلی بعد پایان تو دنیای بازی گشم و به شکار دریایی و زمینی پرداختم!!!

اینهارو گفتم که بدونید من به راحتی از یه نسخه ac نمیگذرم و به یوبیسافت سر ساخت بازیهایی مثل farcry 3 و ac bf اعتماد کامل دارم و اما از اون طرف سر بازیهایی مثل ac 3 و watch dogs یخورده ازش دلسرد شدم!!!!

بنظرتون این گرافیکی که تو تریلرها هست توی نسخه نهایی هم هست؟؟؟؟!!!!
چون واقعا برام خیلی سخته منتظر یکی از بهترین ipهای کل عمر گیمریم باشم اما از نتیجه کارش مطمئن نباشم!:((:((:((

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان واسه قابلیت دویدن افقی روی دیوار، اگر دقت کنید تو زمان 5.23 از دموی Solo آرنو بصورت افقی روی دیوار میدوه.
اگه اینجور باشه خیلی خوبه چون اگه قرار بود مثل Pop بدوه تخیلی میشد.
25880947893791220061.png
این تریلر Solo کجا پخش شد؟ تو کنفرانس یوبی؟ من هنوز کنفرانس یوبی رو نگرفتم!
اگه توی کنفرانس نبوده لینکشو بزار :D

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
این تریلر Solo کجا پخش شد؟ تو کنفرانس یوبی؟ من هنوز کنفرانس یوبی رو نگرفتم!
اگه توی کنفرانس نبوده لینکشو بزار :D
کلا چهارتا تا تریلر از بازی وجود داره (رسمی). Co-op و Solo که دموان. با تریلر CG و این Phantom Blade.
اینم لینک دموی solo (تک نفره) دانلود:
1080p | 720p

آخرین ویرایش:

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
بخش پارکور بازی خیلی خوب شده . خوب شد تغییرش دادن ، کاور گیری هم که اومده تو بازی =d>، کلا فک کنم یکی از بهترین اساسین هایی که تا حالا دیدمه :)) راستی یه سوال این بازی کی میاد ؟؟؟

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
بخش پارکور بازی خیلی خوب شده . خوب شد تغییرش دادن ، کاور گیری هم که اومده تو بازی =d>، کلا فک کنم یکی از بهترین اساسین هایی که تا حالا دیدمه :)) راستی یه سوال این بازی کی میاد ؟؟؟

کاورگیری تو قبلی هم بود.
tz9buu5giqmeuxswk2dh.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر