Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
من بازی رو تموم کردم ، به نظرم خیلی قشنگ بود ! اما آخرش خیلی مزخرف بود و نسبت به سایر ac ها زودتر تموم شد!!
آخرش:
یه صحنه نشون میده که دنیا نابود میشه اما حالا با اطلاعاتی که دیزموند به دست آورده می تونه سرنوشت دنیا رو عوض کنه ، فکر کنم!

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
منم تمومیدم=))
آخرش اتزیو چیکار کرد؟
من که نفهمیدم سر اتزیو چی اومد ؟اصن چی شد؟
دسموند مرد؟نمرد؟رفت؟اومد؟چی شد؟اون جزیره هه کجاست ؟ چیه؟ اون مرحله های دسموند رو تموم کنی چی میشه؟
یکی بیاد توضیح بده:))

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
عه من فکر کردم فقط خودم نفهمیدم آخرش چی شد !! این سازنده ها فکر کنم خواب بودن وقتی آخر این بازی رو می ساختن!! اصلا اتزیو چه ربطی داشت به نابودیه دنیا ! بعد اونوقت الطیر از کجا فهمیده بود که باید یه پیامی رو به آینده برسونه ؟!! بعد پیامه اصلا چی بود ؟!!

ولی بچه ها گذشته از این حرفا کلا گیم پلی بازی مثل همیشه عالی بود من که کلی حال می کردم رو پشت بوما این ور و اونور می پریدم :d
کلا می دونین من از این بازی کجاش رو فهمیدم :
اونجایی که یوسف مرد :( و اونجایی که باید سوفیا رو نجات می دادی :d

Last edited by a moderator:

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من فکر می کنم ماله گذشته بود که those who came before نابود شدند اینو تو شماره 2 گفته بود
کتاب خریدن چه فایده ای داره؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بازی تا الان به نظرم خیلی خوب بود از BH پیشرفت خیلی خوبی کرده ولی نه در حد عالی تا اینجا که انتظاراتم برآورده کرد
اقا یکی بگه عرضه جهانی شده یا نه؟
بله دیروز عرضه شده بازی

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دیشب نشستم بازی کنم نزاشتن دوتا ماموریت بریم هی به برج ها حمله میکردن.
چه جوری این برج هارو بگیرمی؟ بی شرفا یه چیزی میارن ترق ترق هرچی جلوشه میترکونه آتیش میزنه میره ...

===================
والا من که کار این بمب هارو نفهمیدم، حسش هم نیست استفاده کنم :D، اینقدر که بخوای دنگ و فنگ به خرج بدی بمب پرت کنی و.. میری تو دل دشمن دهنشون رو سرویس میکنی.

من سیستم اخطارم قرمز قرمز میشه ولی سرباز ها کاریم ندارن چرا؟ یعنی خیلی وقت ها کاملا قرمزه یعنی شناخته شدم ولی جلو سرباز ها بندری هم میرقصم کاریم ندارن.

یه کم هوش مصنوعی اومده پائین و آسون تر شده فقط برداشتن این نیزه ای هارو تغییر دادن دیگه با HidenBlade هم نمیشه زدشو نباید اول جاخالی بدی بعد بزنی.
وگرنه یه نفره میتونی صد تا گارد رو بترکونی، اما تعداد گاردا رفته بالا ها.
به شخصه تو یه محیط دیدم نزدیک 30 تا ریختن رو سرم.
دشمن ها هم بعضی وقت ها بی حوصله میشن میوفتن دنبال آدم یه کوچه میری اون ور تر راتو میگیرن میرن.
توی Ac1 دهنت رو سرویس میکرد اینقدر میگشت تا پیدات کنه.

متاسفانه یوبی به آسون کردن بازیاش معروفه.

=================================
یه چیزی که تو این بازی منو متعجب میکنه این که هر نسخه یه عالمه چیز جدید به شخصیت اصلی استفاده میشه که گاها هم اصلا بدرد بخور نیستن ولی اینقدر مکانیزم گیم پلی بازی رو قشنگ پایه اش رو چیدن در AC 1 که الان بعد 4 نسخه وقتی یه چیز جدید میاد اصلا گیج نمیشی، گم نمیشی تو منو.

این منو های بازی رو هم یه کم کند میاد رو اعصابه بخوای مپ رو بزنی هربار 2 تا3 ثانیه باید صبر کنی.

اما در کل خیلی از BH بهتره خیلی ...
خاک تو سر این سایت ها با این نمره دادنشون.
همین سیستم مبارزه به قلعه ها خودش کلی نوآوریه هرچند آخرش هی میبازم :D.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
دیشب نشستم بازی کنم نزاشتن دوتا ماموریت بریم هی به برج ها حمله میکردن.
چه جوری این برج هارو بگیرمی؟ بی شرفا یه چیزی میارن ترق ترق هرچی جلوشه میترکونه آتیش میزنه میره ...

===================
والا من که کار این بمب هارو نفهمیدم، حسش هم نیست استفاده کنم :D، اینقدر که بخوای دنگ و فنگ به خرج بدی بمب پرت کنی و.. میری تو دل دشمن دهنشون رو سرویس میکنی.

من سیستم اخطارم قرمز قرمز میشه ولی سرباز ها کاریم ندارن چرا؟ یعنی خیلی وقت ها کاملا قرمزه یعنی شناخته شدم ولی جلو سرباز ها بندری هم میرقصم کاریم ندارن.

یه کم هوش مصنوعی اومده پائین و آسون تر شده فقط برداشتن این نیزه ای هارو تغییر دادن دیگه با HidenBlade هم نمیشه زدشو نباید اول جاخالی بدی بعد بزنی.
وگرنه یه نفره میتونی صد تا گارد رو بترکونی، اما تعداد گاردا رفته بالا ها.
به شخصه تو یه محیط دیدم نزدیک 30 تا ریختن رو سرم.
دشمن ها هم بعضی وقت ها بی حوصله میشن میوفتن دنبال آدم یه کوچه میری اون ور تر راتو میگیرن میرن.
توی Ac1 دهنت رو سرویس میکرد اینقدر میگشت تا پیدات کنه.

متاسفانه یوبی به آسون کردن بازیاش معروفه.

=================================
یه چیزی که تو این بازی منو متعجب میکنه این که هر نسخه یه عالمه چیز جدید به شخصیت اصلی استفاده میشه که گاها هم اصلا بدرد بخور نیستن ولی اینقدر مکانیزم گیم پلی بازی رو قشنگ پایه اش رو چیدن در AC 1 که الان بعد 4 نسخه وقتی یه چیز جدید میاد اصلا گیج نمیشی، گم نمیشی تو منو.

این منو های بازی رو هم یه کم کند میاد رو اعصابه بخوای مپ رو بزنی هربار 2 تا3 ثانیه باید صبر کنی.

اما در کل خیلی از BH بهتره خیلی ...
خاک تو سر این سایت ها با این نمره دادنشون.
همین سیستم مبارزه به قلعه ها خودش کلی نوآوریه هرچند آخرش هی میبازم :D.

وقتی وضعیتت قرمز میشه دیگه دنبالت نمی افتند به برجات حمله می کنند

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
در مورد بخش چهارم الطائر :
از نظرم به طور کلی ریدن به هیکل الطائر و اون پس زمینه ای که تو ذهنم ازش نقش بسته بود کلا پاک شد!
انقدر پیرش کردن که نمیتونه بدوئه!!!!!!!!!شده عینه الموئلم- بعد عجیبه برام در اون زمان هنوز تفنگ نبوده ها! بعد الطائر هایدن گان رو از کجاش در آورد؟نکنه یه سر اومد 400 سال جلو تر از لئو گرفت و برگشت؟دو تا خنجر؟الطائر؟!!!
مسخره بود الطائرش صدا گزارش هم که دیگه....:| یارو تو بازی سن خر خان رو داره بعد صداش از اتزیو 17 ساله هم جوون تره :|
کلا با ماموریتای الطائر حال نکردم :|

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
خب منم یه سیکونس دیگه بیشتر ندارم. به جرات می تونم بگم از نسخه های قبلی خیلی بهتره... کاری به امتیاز های سایت ها ندارم.من که خیلی خوشم اومد. آخراشم خیلی جنجالی میشه.
فقط دوست داشتم با الطایر بیشتر بازی می کردیم.

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
درود
دوسـتان یـه جـا بـه مـشکل بـرخوردم :D [ مـموری 2 فـکر کـنم :D ]
بـعد از ایـن کـه بـرا اون خـانوم ـه [ سوفـیا فـکر کـنم :D ] یـه نـقشه ایی رو از کـشتی مـیدزدیم ، بـعدش نـشونه روی یـه کـتاب خـانه خـرابه کـه واسـه تـعمیرشم 60 هـزار تـا مـیخواد :D ، اونـجا دقـیقت چـی کـار بـاید بـکنم ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر