Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

مجموعه ی استثنایی OST های سری AC شامل:
2007 - Assassin's Creed - The Chosen - Brainpower & Intwine
2008 - Assassin's Creed
2009 - Assassin's Creed 2
2010 - Assassin's Creed - Brotherhood
2010 - Assassin's Creed - Brotherhood - Codex Edition
2011 - Assassin's Creed - Revelations - Animus Edition
2011 - Assassin's Creed - Revelations - Signature Edition
2011 - Assassin's Creed - Revelations - Volume 1 - Singleplayer
2011 - Assassin's Creed - Revelations - Volume 2 - Singleplayer
2011 - Assassin's Creed - Revelations - Volume 3 - Multiplayer

download the torrent

AC: EMBERS انیمیشنی که پایان کار اتزیو را به شما نشان خواهد داد.

Size: 1.92 GB
download the torrent

دوستان میتونند برای مباحث داستانی، مثل پایان بازی و....از تاپیک Assassin's Creed: Trivia| Spoiler Warning استفاده کنند.

چیزی که از زیبایی الطائر بشدت میکاهه نبود صدا پیشه ی اصلیش، فیلیپ شهباز هست. این یارو Cas Anvar اصلا صدای مناسبی برا الطائر نداره.
یه گله هم نسبت به بخش الطائر دارم.اگه بازی رو تموم کردید باز کنید.
اون قسمتی که الطائر از کشته شدن پسرش سیف ناراحت هست، خیلی افتضاح دراومده. کشته شدن ماریا و ناراحتی الطائر خیلی مصنوعی هست. اصلا انگاری اتفاق مهمی نیوفتاده. این بخش رو وقتی توی کتاب Secret Crusade میخوندم کلی با الطائر همزاد پنداری میکردم و یه جورایی احساس غم از دست رفتن عشق و فرزندش به آدم وارد میشد ولی اینجا......

!
اتزیو:
من فک کنم اتزیو به سیب دست نزد که عمرش طولانی تر نشه!!!
الطائر نزدیک 100 سال زندگی کرد درسته؟ بخاطر اپل نبوده؟
اگه آره که خوب اتزیو هم حس دیگه نداشته :biggrin1:!

آقا تو این شماره مثل شماره های قبلی آیتم خاص برای باز کردن ( مثل زره الطائر تو شماره دوم و اون یکی زره تو شماره برادرهود ) هست ؟ اگه آره چه جوری باید پیداش کنیم ؟

سلام دوستان عزیز منم بازیو تمومش کردم بازی از هر نظر خوب بود منکه خیلی لذت بردم امیدوارم شمام همچنین باشه به نظر شخصیه من بازی نسبت به نسخه های قبلی بهتر شده بود دوستان فن بازای اساسینس نظرشون چیه راجبه این حرفم .

آخرین ویرایش:
خوب بازی رو الان تموم کردم واقعا عالی بود به نظرم شاید بهترین باشه تو سری اساسین ها واقعا خوب بود همه چیزش داستان هم بسیار عالی امتیاز من به این بازی 9.5 واقعا حقش باشه به کوری چشم گیم اسپات که این روزا دلخورشم بحث در مورد داستان رو هم میبرم تو اون تاپیک اونوری

من یه جا گیر کردم
اون مرحله که یه اساسین یکی رو میکشی و میره تو علوفه ها،و سه تا سربازو نشون میده که باید بکشمشون،من اون سه تارو میکشم بعد میرم پیش همون اساسینه و باهاش صحبت میکنم بعد یه دایره سبز تو اون قسمت مپ روشن میشه،نفهمیدم باید اونجا چیکار کنم که مامورتش تموم بشه

من یه جا گیر کردم
اون مرحله که یه اساسین یکی رو میکشی و میره تو علوفه ها،و سه تا سربازو نشون میده که باید بکشمشون،من اون سه تارو میکشم بعد میرم پیش همون اساسینه و باهاش صحبت میکنم بعد یه دایره سبز تو اون قسمت مپ روشن میشه،نفهمیدم باید اونجا چیکار کنم که مامورتش تموم بشه
یادم نمیاد کجا را میگی

ولی معمولا تو دایره سبز ها باید این کار را انجام دهی:
در اصل بهت یه ماموریت میده
باید بری تو دایره سبزه با استفادی از eagle eye هدفت را پیدا کنی
معمولا به رنگ روشن دید میشه:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or