Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

دوستان یه سوال:
چه جوری از چتر استفاده کنم؟؟؟
سلام وقتی میپری دکمه x نگه دار چتر باز میشه البته باید از ارفاع بپریا تا بازشه از ساختمونای کوچیک بپری باز نمیشه موفق باشین

منم بازو گرفتم تا 10٪ رفتم ( S1 )
گرافیک و نورپردازی و از همه مهمتر کیفیت صورت کارکترا و npc ها خیلی بهتر شده خیلی
این هوک بلید خیلی عالی کار شده و خیلی نرمتر و سریعتر میشه باهاش حرکت کرد و روند گیم پلی خیلی سریع و جذاب کرده
با این شخصیت یوسف خیلی حال کردم هم لهجه اش هم شوخیاش YOUSEF .... DE ISTANBUL گفت مردم از خنده :d
اون بخش کنترل اساسیناش هم بد نبود زیاد نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم
حالا بریم جلوتر بینیم چجوریاست

منم بازو گرفتم تا 10٪ رفتم ( S1 )
گرافیک و نورپردازی و از همه مهمتر کیفیت صورت کارکترا و npc ها خیلی بهتر شده خیلی
این هوک بلید خیلی عالی کار شده و خیلی نرمتر و سریعتر میشه باهاش حرکت کرد و روند گیم پلی خیلی سریع و جذاب کرده

با این شخصیت یوسف خیلی حال کردم هم لهجه اش هم شوخیاش YOUSEF .... DE ISTANBUL گفت مردم از خنده :d
اون بخش کنترل اساسیناش هم بد نبود زیاد نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم
حالا بریم جلوتر بینیم چجوریاست
:d منم امروز بازی رو خریدم اما من 10 % رفتم s2 رسیدم :d
bold ها تائید میشه
ولی به نظر من کنترل اساسین هاش خیلی باحال تر قبل شده و 2 منو بودن اسلحه ها به نظر من خیلی جالب تر شده :x
یه خاطره بگم
تا بازیو خریدم با دوستم داخل پارک نشستیم صحبت میکردیم یه خارجی اومد کمی صحبت کردیم بعد من بازیو بهش نشون دادم صورت شو اورد جلو گفت او به ارم اکس باکس نگاه کرد (با خودش فکر کرد اصل خریدم =))) تا بهش گفتم 2 دلار قیافش خیلی باحال شد یه چیزی تو این مایه ها ( :-s :d :|) یه خنده ای کرد و گفتیم کل بازی ها ایران کپی هیچی نگفت :d بعد کمی صحبت رفت همش هم میگفت ایران خیلی خوشکله =))

:d منم امروز بازی رو خریدم اما من 10 % رفتم s2 رسیدم :d
bold ها تائید میشه
ولی به نظر من کنترل اساسین هاش خیلی باحال تر قبل شده و 2 منو بودن اسلحه ها به نظر من خیلی جالب تر شده :x
یه خاطره بگم
تا بازیو خریدم با دوستم داخل پارک نشستیم صحبت میکردیم یه خارجی اومد کمی صحبت کردیم بعد من بازیو بهش نشون دادم صورت شو اورد جلو گفت او به ارم اکس باکس نگاه کرد (با خودش فکر کرد اصل خریدم =))) تا بهش گفتم 2 دلار قیافش خیلی باحال شد یه چیزی تو این مایه ها ( :-s :d :|) یه خنده ای کرد و گفتیم کل بازی ها ایران کپی هیچی نگفت :d بعد کمی صحبت رفت همش هم میگفت ایران خیلی خوشکله =))
منم منظورم این بودکه S1 تموم کردم :d
خاطرتم خیلی باحال بود
اونام بازی کپی دارند ولی نه به خوشگلی ما :d
مثله چیز تو بازار نریخته برای اونا :d

من امروز بازیو رفتم گرافیکش که فوق العاده هست واقعا عالیه مخصوصا تکنیک AA بازی عالی کار شده اصلا هیچ لبه زائدی نداره بازی.

بعد از 20 ساعت چرخ زدن تو بازی فکر کنم همه چیشو دیگه دیدم
نکات + :
بزرگ ترین پیشرفت بازی گرافیکش بود مخصوصا صورت کاراکتر ها
با اینکه گیم پلی بازی تقییر اساسی نسبت به 3 نسخه ی قبلی نکرده هنوز جذابیتشو حفظ کرده
هوک بلید به سریع تر شدن بازی خیلی کمک میکنه
پایان عالی !
نکات - :
حذف کردن glyph و معما ها
کوچیک شدن map
طرز روایت داستان و شخصیت پردازی بازی خیلی بد بود ,
وسطای بازی کاملا احساس میکنید که الکی خواستن داستان رو کش بدن و بیشتر کاراکتر ها بدون مقدمه وارد داستان میشن و میرن !
مثال :
زن و بچه های altair !
.............
تنها چیزی که میخواستن بگن این بود که این 3 کاراکتر چه جوری با هم ارتباط دارن . . .
بخش دزموند هم اگه نبود هیچ فرقی نمیکرد !
شباهت زیاد با نسخه ی قبلی ( بیشتر احساس میکردم دارم dlc بازی میکنم ! )
کل داستان بازی تو 1 ساعت اول و اخر خلاصه میشه
..............................
بعد از 3 نسخه انتظار بیشتری از داستانش داشتم اما باز اخرش باعث شد نگم افتزاح بود !
شروع 9
اخر هم 10 / 8
Assassin's Creed : 9.0 / 10
Assassin's Creed 2 : 9.5 / 10
Assassin's Creed : Brotherhood : 9.0 / 10

بعد از 20 ساعت چرخ زدن تو بازی فکر کنم همه چیشو دیگه دیدم
نکات + :
بزرگ ترین پیشرفت بازی گرافیکش بود مخصوصا صورت کاراکتر ها
با اینکه گیم پلی بازی تقییر اساسی نسبت به 3 نسخه ی قبلی نکرده هنوز جذابیتشو حفظ کرده
هوک بلید به سریع تر شدن بازی خیلی کمک میکنه
پایان عالی !
نکات - :
حذف کردن glyph و معما ها
کوچیک شدن map
طرز روایت داستان و شخصیت پردازی بازی خیلی بد بود ,
وسطای بازی کاملا احساس میکنید که الکی خواستن داستان رو کش بدن و بیشتر کاراکتر ها بدون مقدمه وارد داستان میشن و میرن !
مثال :
زن و بچه های altair !
.............
تنها چیزی که میخواستن بگن این بود که این 3 کاراکتر چه جوری با هم ارتباط دارن . . .
بخش دزموند هم اگه نبود هیچ فرقی نمیکرد !
شباهت زیاد با نسخه ی قبلی ( بیشتر احساس میکردم دارم dlc بازی میکنم ! )
کل داستان بازی تو 1 ساعت اول و اخر خلاصه میشه
..............................
بعد از 3 نسخه انتظار بیشتری از داستانش داشتم اما باز اخرش باعث شد نگم افتزاح بود !
شروع 9
اخر هم 10 / 8
Assassin's Creed : 9.0 / 10
Assassin's Creed 2 : 9.5 / 10
Assassin's Creed : Brotherhood : 9.0 / 10
به نظرم تو نمره خیلی داری کم لطفی میکنی حالا برادرهود رو میگفتی dlc ی چیزی ولی این خیلی باحال بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or