Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
عمو نظر میخوای چیکار بازی به این خوبی خراب بشه

خودم میگیرم

کیف میکنم

البته تا اون موقع همتون خریدید

نقدش هم خودم مینویسم

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
سلام.

خوب من چون کنسولی ندارم(دارم ولی ...)،تصمیم گرفتم به یوتوب پناه بیارم،تا از غافله عقب نمونم.

طی چند روز آینده به احتمال زیاد،کامل بازی رو می بینم،سعی میکنم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم.

قسطنطنیه به همه خوش بگذره،سفر بی خطر.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
دوستان چه عطشی پیدا کردند:d

مرحله اول:

A Narrow Escape
خب، بازی با فلشبک هایی از برادرهود شروع میشه، جاییکه دزموند کنترلش رو از دست میده و تیغه رو وارد شکم لوسی میکنه. با شروع بازی دزموند مثل برادرهود از گذشته اش میگه، از دزدینش و فرار کردنش از دست ابسترگو و....حالا دزموند از حالت white-room انیموس خارج شده و به حالت Safe-Mode یعنی Black-Room وارد شده. این مکان شبیه یه جزیره ای هست که درش حیات هست(آب و درخت و گیاه و)با بلند شدن دزموند از زمین بازی رو آغاز میکنیم. جلوتر اولین شک داستان رو میبینید،یعنی Subject16. دزموند ازش میترسه و 16 بهش توضیحات لازم رو میده. کمی با 16 قدم میزنید و به جایی میرسید که محل شروع یک Sequence هست. 16 دزموند رو راهنمایی میکنه و بهش میگه که واردش بشه. با وارد شدن دزموند به اون مکان که نور خیلی زیادی هم داشت، صفحه تاریک میشه و میریم به قسمت اتزیو. این قسمت همون تریلر E3 هست که البته دیگه آهنگ Woodkid روش نیست و صحبتهای اتزیو هست.(دوستان صفحه ی قبل درباره اش حرف زدن). در انتهای دمو، وقتی Leandros طناب دار رو بر گردن میندازه، اتزیو با چرخشی طناب رو گردن لیاندروس میندازه و از بلندی خودش رو به پایین مصیاف میندازه. اینجا بازی شروع میشه و کنترل اتزیو رو به دست میگیرید. طبق سنتهای همیشگی مرحله ی اول همیشه حالت بخش آموزشی رو داره، در اینجا شما روح/هاله/ ای از الطائر میبینید که جلوتر از شما پیش میره و از مسیرش دنبال میکنید.(از دیوار بالارفتن و پریدن و ....کلا این بخش شامل اینجور چیزاست.)در انتها وارد اتاقی میشید که تسلیحاتتون در اونجا قرار داره، Hidden-Blade رو برمیدارید و به ادامه ی راه پیش میرید.در انتها پس از پیدا کردن تونلی در زیرزمین از مصیاف فرارمیکنید.
*برای صد در صد تمام کردن این مرحله لازم است، با استفاده از Counter Kill یه سرباز بیزانسی رو از پا دربیارید.
این مرحله رو شاید خیلی هامون توی تریلرها جسته گریخته دیده بودیم.بنابراین تا الان چیز زیادی از داستان براتون لو نرفته.

البته لازم به ذکر هست که تمامی داستان Revelations در تاپیک Trivia بازی قرار خواهد گرفت.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
مراد (مهراد:D) تو از اون ور میگی سرم شلوغه و از این حرف ها بعد از اون طرف میری BH رو کمپلت کامل میکنی و.... حالا هم که 24ساعته تو نت و هر دقیقه این تاپیک رو چک میکنه و البته هر خطی که هر کاربر پست بده رو فقط 6خط ازش نقل قول مینویسی!:D این نسخه هم میدونم دو روزه تمومش میکنی و....:D کلا Free Time زیاد داری ها...:D

ببخشید اگه آف تاپیک شد!:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
منم بازی رو سفارش دادم بیاد ، احتمالا 2 ، 3 روزی باید صبر کنم ( خوبه Skyrim رو داریم باهاش سرگرم بشیم :D )

خوشبختانه من تریلر از بخش داستانی بازی ندیدم و هیچ چیزش برام اسپویل نشده ، آماده سورپرایز شدنم :D

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خب الحمد الله بازی اومد....من فردا می رم تو کارش,البته احتمالا یه مدت طولانی نیام تو این تاپیک...بچه ها در جریانن که من بازی رو خیلی کم به کم بازی می کنم تا دیر تموم شه,نمیام تا برام اسپویل نشه...انشاالله بعدش که تموم کردم بازی رو با بروبکس بریزیم تو تاپیک Trivia دوباره بحث کنیم...

PM Uncharted

کاربر سایت
Oct 24, 2011
124
نام
پیمان
تا یکشنبه دانلودش می کنم، امیدوارم این نسخه مثل نسخه BH نباشه، که گمون نکنم مثل اینکه Ubi این دفعه یک تغییراتی داده از جمله گرافیکش.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب وقت شد یه چند ساعتی بازی کردم توضیحاتی در مورد بازی مینویسم هرچند سعی میکنم از بخش داستانی چیزی نگم ولی میزارمشون توی اسپویلر شاید کسی دوست نداشته باشه بازی براش اسپویل بشه ;)

خب بازی از ادامه نسخه قبل شروع میشه ، تنوع گیم پلی بیشتر از قبله و Hook Blade نوآوری جالبیه ، توی بازی تا الان من مثل نسخه های قبل پرچم ندیدم و بجاش Animus Data وجود داره که تعدادشون 100 عدده
با استفاده از این Data ها میشه 5 تا مموری بلاک مربوط به دزموند رو باز کرد که به ترتیب هر کدوم برای باز شدن به 5 ، 10 ، 15 ،20 و 30 دیتا احتیاج دارن این همون مراحل اول شخصه که توی هسته انیموس اتفاق میوفته و در طول اون دزموند از گذشته اش حرف میزنه و عکس هایی رو از محل زندگیش میبینیم

من زیاد جلو نرفتم و تازه اول Sequence 3 هستم

این بخش اسپویلر داستانی اگه نمیخواید داستان براتون لو بره بازش نکنید

همون اول بازی دزموند سابجکت 16 رو میبینه و اینبار به صورت کامل و واقعی ، در طول بازی هم سابجکت 16 هر از چندگاهی و بعد از تمومش شدن هر Sequence پیداش میشه ، دزموند توی مکانی به اسم Animus Island گیر افتاده و سابجکت 16 بهش میگه اگه میخواد از این کما بیرون بیاد باید داستانی رو که با اتزیو و الطائر شروع کرده تموم کنه وگرنه مثل خودش ( سابجکت 16 ) فرق بین واقعیت و گذشته رو درک نمیکنه ، برای همین سابجکت 16 داره کمکش میکنه تا بتونه با استفاده از انیموس ادامه داستان اتزیو رو ببینه ، علاوه بر اون انیموس هم این فعالیت های دزموند رو به عنوان ویروس شناسایی میکنه و اگه سابجکت 16 انیموس رو منحرف نکنه ضمیر ناخودآگاه دزموند رو مثل یک ویروس پاک میکنه( در مورد این بخش زیاد مطمئن نیستم ) ، دزموند میتونه صدای حرف زدن های آدم های دور و برش رو بشنوه ولی اونا متوجه نیستن که دزموند هوشیاره ، علاوه بر اون در مورد لوسی هم بخوام بگم ( اسپویل خیلی شدیده نخونید بهتره ) : گویا لوسی واقعا مرده و توی رم دفنش کردن

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
دوستان يه سري فيلم هاي 20 دقيقه اي از اين بازي ساخته شده...
قطعا ميدونيد كدوم رو ميگم.كسي از دوستان هست كه بتونه لينك دانلود بدون فيل ت رشون رو بده؟

smm13

کاربر سایت
Nov 11, 2011
30
دوستان من از سری های قبلی خیلی خوشم نیومد بنظرتون از این خوشم میاد؟کلا تغییرات زیادی نکرده تو گیم پلی و زاویه دوربین؟(آخه دوربین تو سریهای قبل زیاد به کاراکتر نزدیک بود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر