Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

ما یه جاش گیر کردیم :d
یه جا هست باید یکی رو بکشیم بعد از اینکه 4 تا سرباز های اطراف رو نفله میکنیم میرم سر کشتن طرف ، میفهمه و کلا نمیشه !:d ... راهنمایی کنین
سلام علیرضا اونج یه دودزا بندازین بعد همین که حواسشون پرت میشه سریع برقی با اون تیر ماننده هست بی صدا پرتاب میکنه اسمش یادم رفت سریع برو رو اون انتخابش کن y سریع بزن زدی عین برق فرار کن نمون اونجا یاراش میفهمن کاره تو دیتکت میشی موفق باشی داداش البته اینم بگم 3 نفرم باید اینجور بکشی تا صندوقچه رو برداری اخر بدی به اون زنه .

ما یه جاش گیر کردیم :d
یه جا هست باید یکی رو بکشیم بعد از اینکه 4 تا سرباز های اطراف رو نفله میکنیم میرم سر کشتن طرف ، میفهمه و کلا نمیشه !:d ... راهنمایی کنین
سلام علیرضا اونج یه دودزا بندازین بعد همین که حواسشون پرت میشه سریع برقی با اون تیر ماننده هست بی صدا پرتاب میکنه اسمش یادم رفت سریع برو رو اون انتخابش کن y سریع بزن زدی عین برق فرار کن نمون اونجا یاراش میفهمن کاره تو دیتکت میشی موفق باشی داداش البته اینم بگم 3 نفرم باید اینجور بکشی تا صندوقچه رو برداری اخر بدی به اون زنه .
آخه میرم رو دود زا ها خاموش ـه یعنی نمیشه انتخابشون کرد .... خودمم میرسونم نزدیک یارو پشت ستون از اون تیر مخفی ها میزنم اصلا ککشم نمیگزه :d ...

دوست عزیز شما چی کار می کنی که با چند حرکت همه روی زمین دراز می کشن؟؟؟؟
این که کاری نداره
1-با استفاده از قدرت بمب های خوفناک
2-با استفاده از قدرت خوفناک تر اساسینهات
3-نمیشه گفت(مورد داره)
ببخشید از اسپم

دوست عزیز شما چی کار می کنی که با چند حرکت همه روی زمین دراز می کشن؟؟؟؟ کشتن گاردهای عثمانی به خصوص اونایی که خیلی زره های سنگینی دارن خیلی مشکل و در عین حال جالبه. در ضمن به نظر من استفاده از بمب دودزا یا سایر انواع بمب ها یا استفاده از اساسین ها برای حمله به دشمن خودش کلی هیجان داره. توجه کنید که اتزیو دیگه تو این سن و سال نمی تونه خودش به تنهایی به جنگ یه لشگر دشمن بره پس می تونه از همه ابزاری که داره استفاده کنه. خود من به شخصه سعی می کنم اتزیو رو به طور مستقیم وارد نبرد نکنم و با استفاده از اساسین ها و غیره کار گاردها رو یکسره کم. ولی در جایی که مجبور میشم اتزیو رو وارد کنم اون وقته که اتزیون از تمام قدرت و تکنیکش استفاده می کنه.
به نظر من شما اگه به هیجان بیشتر از این نیاز داری باید بری سراغ بازی هایی که توش فقط شخص اول بازی میزنه و می کشه و میره جلو.
سادست! شما برو وسط 20 تا گارد اسلحتم هیچ فرقی نمیکنه دو سه بار x رو فشار بده و تموم
نمیدونم شما چند وقته بازی میکنید و و آیا همه ی نسخه های این بازی رو تموم کردید یا نه ولی اگر نسخه های قبلی رو بازی کرده باشید متوجه میشید که واقعا بازی تکراری و بی هیجان شده ... اما اگر این اولین نسخه این سری هست که بازی میکنید حق دارید جالب و هیجان انگیزش بدونید.
به مسئله ای اشاره کردید که واقعا برام جالب بود!
شما میگید چون اتزیو پیره نباید بهش فشار بیاریم وسط کار سکته میکنه؟! باید یک جای آروم بشینه اساسین ها رو نگاه کنه؟ حداکثر یک بمبی هم بندازه!
بنده خودم عاشق این سری بازی هستم و بی صبرانه منتظر این نسخش بودم ولی واقعا نا امید شدم

میشه یه سئوال از همتون بپرسم؟
کسی وایساده بالا سرتون داره **************** که بازی رو حتما انجام بدین؟
شما چی ؟ شما که جنبه ی انتقاد نداری
کسی وایساده بالا سرتون داره **************** که حتما بیاید تو این تاپیک ؟

بچه ها*
اونجا که اون برج رو منفجر کرد! با کشتی فرار کرد تموم شد؟ چی شد؟ مگه این اخره ازیو نبود؟
بعد اون 5تا دروازه که برا دزموند باز میشه چیه؟؟

یه 2ساعتی بازی کردم.به هیچ وجه به نسخه های قبلی نمیرسه.یه جوریه.نسخه های قبلی خیلی حال میداد ولی این یکی...
باگ هم فراوان موجوده تو بازی.

آخه میرم رو دود زا ها خاموش ـه یعنی نمیشه انتخابشون کرد .... خودمم میرسونم نزدیک یارو پشت ستون از اون تیر مخفی ها میزنم اصلا ککشم نمیگزه :d ...
شما استوبو بزن یکم عقب تر میاد خوب بعد اینکه اومد بین اون زنا برو b رو بزن تا با اونو بری سربازا باهات کاری ندارن خوب دیگه رسیدی وسط میدون کنترل زنا میفته دست خودت از دود زاهات استفاده نکن بزار 3 تا باشن چون 3 تاشونم نیاز داری خوب بعد اروم برو سمت پشت ژنراله خوب پشت ژنرال 2 تا سرباز موندم اون فلش قرمزه پرشه lb بزنی به سمت اونا بودی دوسات میان میکشنشون اون بقلم طرف داره بمب میفروشه اوکی میتونی ازش بخری بعد برور بالا پشت بوم تا کامل دید داشته باشی سری یه دود زا بنداز زمین اوناکه سرشون گیج رفتا سریع با اون تیره لبه پشت بوم باشه یکی بزنی کافیه یکم سرش گیج میره با شمشیر همرو میزنه میوفته میمیره یاراش یه صندوقچرو برمیداران باز باید اونارم بکشی اوکی موفق باشی .

سادست! شما برو وسط 20 تا گارد اسلحتم هیچ فرقی نمیکنه دو سه بار x رو فشار بده و تموم
نمیدونم شما چند وقته بازی میکنید و و آیا همه ی نسخه های این بازی رو تموم کردید یا نه ولی اگر نسخه های قبلی رو بازی کرده باشید متوجه میشید که واقعا بازی تکراری و بی هیجان شده ... اما اگر این اولین نسخه این سری هست که بازی میکنید حق دارید جالب و هیجان انگیزش بدونید.
به مسئله ای اشاره کردید که واقعا برام جالب بود!
شما میگید چون اتزیو پیره نباید بهش فشار بیاریم وسط کار سکته میکنه؟! باید یک جای آروم بشینه اساسین ها رو نگاه کنه؟ حداکثر یک بمبی هم بندازه!
بنده خودم عاشق این سری بازی هستم و بی صبرانه منتظر این نسخش بودم ولی واقعا نا امید شدم

شما چی ؟ شما که جنبه ی انتقاد نداری
کسی وایساده بالا سرتون داره **************** که حتما بیاید تو این تاپیک ؟

دوست عزیز اتفاقا من یکی از عاشقان این بازی هستم و همشون رو از اول بازی کردم نه تنها یک بار بلکه هر کدوم رو چند بار بازی کردم. به نظر من این که اتزیو یه گوشه ای وایسه و اساسین ها رو بفرسته جلو یا بمب بندازه خودش کلی باحاله. اتزیو رهبر اساسین هاست و نباید خودش مستقیما وارد نبرد بشه مگر در جایی که بقیه اساسین ها کم آوردن!!!!! در ضمن اگه شما بین اون گاردهای عثمانی گیر بیفتی می بینی که با دو سه بار زدن x هیچ اتفاقی نمی افته و اونجاست که باید از تکینک های دیگه مثل ضد حمله و غیره استفاده کرد.

بچه ها*
اونجا که اون برج رو منفجر کرد! با کشتی فرار کرد تموم شد؟ چی شد؟ مگه این اخره ازیو نبود؟
بعد اون 5تا دروازه که برا دزموند باز میشه چیه؟؟
نه بابا بازی تموم نشد اونجاش که هنوز داری. اون 5 تا که باز می شه اگر بری داخلش دزمند خاطره هاشو یه یاد میاره.

AC

سلام بچه ها .
من بازیو فعلا 80 درصدشو رفتم و ازش 650 تا اچیومنت گرفتم . (فقط سینگل ) بجز چند تا اچیومنت که مربوط به دزدی و جنگیدن با گارد ها میشه بقیه رو همرو انجام دادم . اگر کسی سوالی داره من با کمال میل راهنمایی اش می کنم . ( کسی هم راجع به جمع آورش انیموس فرگمنت ها یا مموری پیج های ایشاک پاشا هم سوال داشته بگه )

با تشکر​

شما استوبو بزن یکم عقب تر میاد خوب بعد اینکه اومد بین اون زنا برو b رو بزن تا با اونو بری سربازا باهات کاری ندارن خوب دیگه رسیدی وسط میدون کنترل زنا میفته دست خودت از دود زاهات استفاده نکن بزار 3 تا باشن چون 3 تاشونم نیاز داری خوب بعد اروم برو سمت پشت ژنراله خوب پشت ژنرال 2 تا سرباز موندم اون فلش قرمزه پرشه lb بزنی به سمت اونا بودی دوسات میان میکشنشون اون بقلم طرف داره بمب میفروشه اوکی میتونی ازش بخری بعد برور بالا پشت بوم تا کامل دید داشته باشی سری یه دود زا بنداز زمین اوناکه سرشون گیج رفتا سریع با اون تیره لبه پشت بوم باشه یکی بزنی کافیه یکم سرش گیج میره با شمشیر همرو میزنه میوفته میمیره یاراش یه صندوقچرو برمیداران باز باید اونارم بکشی اوکی موفق باشی .

:d
من اونجا نیستم که .... من یه جایی هستم که بعد کشتن تاریک اومدم اینجا ... یه جایی هست که تو یه غار مانند هست ... یه شهر تو یه غار !!
همون اول میرم پیش یه زنه میگه برو یکی رو نجات بده ... که باید یکی رو بکشم که وقتی بهش نزدیک میشم .....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or