Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

Spoil

یه مرد پیدا میشه این اتفاق بعد از این پیدا کردن AOEden از موقع ای که اتزیو شروع میکنه با دزموند حرف زدن رو شرح بده ؟! اون 3 نفر کی بودن ؟! اون دمو CG چی بود ؟! اون مرده بعد ِ بیدار شدن دزموند کی بود ؟! در وا شد به چه چیزی اشاره شد ؟! کلا اون قسمت بعد AoE رو نفهمیدم . وااااااااااای
:((

Last edited by a moderator:
به اين علت هست كه اتزيو ديگه يه جنگجوي حرفاي هست و همه ي نقاط حساس بدن رو شناخته و راحت اون محل ها رو مورد هدف قرار ميده

این حرف شما یکم خنده داره... هدف اصلی بازی ها اینه که شما رو به هیجان بیارن و برای این کار باید حداقل یکم برای شما مشکل به وجود بیارن! این مشکل هم قراره تو این بازی گاردهاش باشن...
گاردها کاملا خنثی شدن .. بمب دودزا کم بود 20000 نوع بمب دیگه هم ساختن .. اسلحه های خفن و زره های مخوف و اساسین های همراه و .... بازی رو خیلی آسون کردن حالا فرض کنید شما کسی باشید که طالبه فقط و فقط یک ذره هیجان باشه این وسط! تنها کاری که شما میتونید بکنید اینه که تک و تنها با blade به جون یک دسته بزرگ از نگهبان ها بیفتید... حالا تو این بازی هم لطف کردن همین رو هم از شما گرفتن فقط با چند حرکت همه رو زمین دراز میشن و در نهایت هیچ هیجانی در بازی وجود نداره

این حرف شما یکم خنده داره... هدف اصلی بازی ها اینه که شما رو به هیجان بیارن و برای این کار باید حداقل یکم برای شما مشکل به وجود بیارن! این مشکل هم قراره تو این بازی گاردهاش باشن...
گاردها کاملا خنثی شدن .. بمب دودزا کم بود 20000 نوع بمب دیگه هم ساختن .. اسلحه های خفن و زره های مخوف و اساسین های همراه و .... بازی رو خیلی آسون کردن حالا فرض کنید شما کسی باشید که طالبه فقط و فقط یک ذره هیجان باشه این وسط! تنها کاری که شما میتونید بکنید اینه که تک و تنها با blade به جون یک دسته بزرگ از نگهبان ها بیفتید... حالا تو این بازی هم لطف کردن همین رو هم از شما گرفتن فقط با چند حرکت همه رو زمین دراز میشن و در نهایت هیچ هیجانی در بازی وجود نداره

دوست عزیز شما چی کار می کنی که با چند حرکت همه روی زمین دراز می کشن؟؟؟؟ کشتن گاردهای عثمانی به خصوص اونایی که خیلی زره های سنگینی دارن خیلی مشکل و در عین حال جالبه. در ضمن به نظر من استفاده از بمب دودزا یا سایر انواع بمب ها یا استفاده از اساسین ها برای حمله به دشمن خودش کلی هیجان داره. توجه کنید که اتزیو دیگه تو این سن و سال نمی تونه خودش به تنهایی به جنگ یه لشگر دشمن بره پس می تونه از همه ابزاری که داره استفاده کنه. خود من به شخصه سعی می کنم اتزیو رو به طور مستقیم وارد نبرد نکنم و با استفاده از اساسین ها و غیره کار گاردها رو یکسره کم. ولی در جایی که مجبور میشم اتزیو رو وارد کنم اون وقته که اتزیون از تمام قدرت و تکنیکش استفاده می کنه.
به نظر من شما اگه به هیجان بیشتر از این نیاز داری باید بری سراغ بازی هایی که توش فقط شخص اول بازی میزنه و می کشه و میره جلو.

آخرین ویرایش:
میشه یه سئوال از همتون بپرسم؟
کسی وایساده بالا سرتون داره **************** که بازی رو حتما انجام بدین؟
----------------
از bh که خیلی بهتر بود ولی از نظر من 1ـش خیلی بهتر بود!
درضمن جَنِسری ها رو نمیشه راحت کشت!

دوستان عزیز نمیدونم چرا اینارو میگین من خودم به شخصه از نید فور اسپید ران بدم اومد چطور بگم با گرافیکش نتونستم ارتباط برقرار کنم برا همون همون لحظه بردم بازیو دادم دوستم جاش ریمنو و لیمبورو گرفتم هزینه بازیم 2 تاش 5000 تومن شد :d بعد لذت بردم از جفتشون شروین راست میگه خوب کسی میخاد بازی کنه خوب خوشش میاد بازی کنه کسی مجبورتون نکرده که انقد بازی هست که نمیشه انتخاب کرد کدومو بازی کرد پس برین خواهشن مثل من یکی دیگرو بازی کنین من خودم عاشق اساسینسم و کسیم دوست نداره خوب بازی نکنه مشکلی به وجود نمیاد که دوستان خواهشن ناراحت نشین ازم و بازی خوب طولانیه حوصله ندارین بازی نکنین بهتره ولی باززی میکنین تا ته برین یه حال دیگه داره در ضمن من بهترین اساسینسیه که بازی کردم تا الان .

• Like
Reactions: гадюка
دوستان عزیز نمیدونم چرا اینارو میگین من خودم به شخصه از نید فور اسپید ران بدم اومد چطور بگم با گرافیکش نتونستم ارتباط برقرار کنم برا همون همون لحظه بردم بازیو دادم دوستم جاش ریمنو و لیمبورو گرفتم هزینه بازیم 2 تاش 5000 تومن شد :d بعد لذت بردم از جفتشون شروین راست میگه خوب کسی میخاد بازی کنه خوب خوشش میاد بازی کنه کسی مجبورتون نکرده که انقد بازی هست که نمیشه انتخاب کرد کدومو بازی کرد پس برین خواهشن مثل من یکی دیگرو بازی کنین من خودم عاشق اساسینسم و کسیم دوست نداره خوب بازی نکنه مشکلی به وجود نمیاد که دوستان خواهشن ناراحت نشین ازم و بازی خوب طولانیه حوصله ندارین بازی نکنین بهتره ولی باززی میکنین تا ته برین یه حال دیگه داره در ضمن من بهترین اساسینسیه که بازی کردم تا الان .
یه کلوم حرف حساب

من هنوز این بازی محبوبم را کامل انجام ندادم که بخوام نظر قطعی ام را بگم ولی مثل سابق انگیزه ایی برای ادامه دادن این بازی ندارم نمی دونم چرا ؟ شاید به خاطر گیم پلی تکراریش و گرافیک درجا زنش . آخه این گیمپلی را هم در نسخه 2 و براذر هود دیدم و الان هم بدون هیچ تغییری (البته نباید بی انصاف بود) در این نسخه گذاشتند

ما یه جاش گیر کردیم :d
یه جا هست باید یکی رو بکشیم بعد از اینکه 4 تا سرباز های اطراف رو نفله میکنیم میرم سر کشتن طرف ، میفهمه و کلا نمیشه !:d ... راهنمایی کنین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or