Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
توی این اسکن ها نکات جالبی درمورد HOOKBLADE گفته شده :

اول اینکه این وسیله کاملا توی قسطنطنیه شناخته شدست و اسسین ها هم ازش استفاده می کنن اما اتزیو هیچ چیز ازش نمیدونه و این باعث تعجب یوسف میشه (احتمالا یکی از اسسین هاست).
اتزیو از این وسیله در فری رانینگ استفاده های زیادی می کنه به گفته ی مجله انقلابی توی حرکات اتزیوست:

*اول اینکه سر خمیده ی این وسیله کمک میکنه تا اتزیو بتونه طناب هایی که پشت بوم ها رو به هم وصل کرده بگیره و سریع جابه جا بشه اون می تونه در هنگام سر خوردن عملیات مختلفی از جمله کشتن گاردها با هیدن بلید ,پرت کردن انواع و اقسام بمب های موجود در بازی و یا پرت کردن خودش روی نگهبان ها رو انجام بده.
* اون میتونه گلدون های اویزون شده از پشت بام ها که در شماره های قبلی برای دور زدن در سر کنج ها بود رو با این وسیله بگیره و مانند یک سکوی پرتاب برای پریدن به وسط خیابون استفاده کنه .
*اون از این وسیله برای بالا رفتن از ساختمونها استفاده می کنه مثل یه چنگک و خودش رو به سرعت به بالا میرسونه به گفته ی یکی ازسازنده ها این وسیله تا 30 درصد حرکت و کنترل اتزو رو ساده تر می کنه.

این وسیله در نبرد ها هم استفاده ی زیادی داره و می تونید از اون برای گرفتن دشمن ها و انجام کومبو استفاده کنید و یا از این وسیله برای فرار از دست دشمنانی که شمارو محاصره کردن استفاده کنید

حالا برای من یه سوال پیش اومده :
طناب یا زنجیر این وسیله کجای اتزیو جمع شده و چطوری بعد از استفاده دوباره جمع میشه و سر جاش بر میگرده

d
چرا در ابهامه؟ اون دفعه که الطیر با بدبختی تونست کارشو تو پشت بوم یکی از برجهای قلعه انجام بده:d
حالا اتزیو که قصر به اون بزرگی داره:d
:d

خوب همینش مبهم هست دیگه اگه یادت باشه زمان ACI همه میگفتن که اینها گروهی هستند که مقطوع النسل میشن و با هیچ کسی رابطه ندارنو از این حرفها بعد سوال پیش میومد که چطوری پس دزموند از نوادگان این هاست اوناهم توی شماره بعد! یه صحنه رو نشون دادن که می گفت مگه الطئر دل نداره و اینا :d
یا مثلا اینکه الطائر یه عرب هست و ماریا یه انگلیسی اونوقت خانواده اتزیو یکی از خانواده های قدرتمند ایتالیا میشه بازم به ما چه :d
بعدش هم که دیگه میرسیم به خود اتزیو که هنوز تا سن 50 سالگی هیچ غلطی نکرده :d و تازه مثل اینکه بر اساس اطلاعات همین مجله قرار توی این شماره یه اتفاقاتی بیفته که عکسش هم هست و اسمش هم سوفیا سورتو هستش

• Like
Reactions: Karchect

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
حالا برای من یه سوال پیش اومده :
طناب یا زنجیر این وسیله کجای اتزیو جمع شده و چطوری بعد از استفاده دوباره جمع میشه و سر جاش بر میگرده

خوب فکر نکنم هوک بلید طنابی باشه چون اگه به تصویرا توجه کنی می بینی که آهنی ماننده برای همین فضایی رو زیاد نمی گیره و همون قسمتی که هیدن بلید است جمع میشه و باز مثل عکسا ، قسمت قلابش بیرون می مونه

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
قبلآ به شوخی میگفتیم ترمیناتور حالا دیگه رسمآ شده تر - میناتور !
چندتا چیزمیز دیگه هم بهش وصل میکردند تا به قول گفتنی خفن تر بشه! بعید نیست از GOWو NGهم الهام بگیرند کلآ تمام سبک ها در این بازی پیاده شده حتی ریسینگ!:d
امیدوارم حداقل از الطیر نشون بدن من حال کنم. خیلی دلم براش تنگ شده.
با اینکه اصلآ از اتزیو خوشم نمیاد اما بازم به خاطر داستان جالبش در انتظاریم.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این قیافه اتزیو چقدر نا امید کنندس:D
چقدر بی ریخت شده:D
البته حق هم داره هم سن بابابزرگ منه اومده داره از دیوار مردم بالا میره:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
هر شماره دارن بازیو ساده تر میکنن:(
این همه تجهیزات برا اتزیو این همه یار! بعد لابد برادر هود هم داره دیگه!؟؟
ولی دو نفره برا داستانش باحال میشه!مثلا یکی اتزیو یکی الطایر!(:D)
کلا ما همیشه منتظر کارای یوبی هستیم ببینیم این چی میشه ...:D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
هر شماره دارن بازیو ساده تر میکنن:(
این همه تجهیزات برا اتزیو این همه یار! بعد لابد برادر هود هم داره دیگه!؟؟
ولی دو نفره برا داستانش باحال میشه!مثلا یکی اتزیو یکی الطایر!(:D)
کلا ما همیشه منتظر کارای یوبی هستیم ببینیم این چی میشه ...:D
شما بالاخره نا امیدی یا امید داری یا ناراحتی یا خوشحال؟:d
ولی من هم قبول دارم واقعا بازی داره آسون میشه=((:(

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما بالاخره نا امیدی یا امید داری یا ناراحتی یا خوشحال؟:d
ولی من هم قبول دارم واقعا بازی داره آسون میشه=((:(
همه مواردو با هم دارم:D
راست میگه برف هم اگه به صورت دائم در بازی باشه( در بعضی مناطق)عالی میشه!
نه مث BH که یه مرحله بارونی بود!(و همه جای اتزیو تا دستاشم خیس شد!)
یا مافیا 2 که یه مرحله بارونی بود:D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
همه مواردو با هم دارم:D
راست میگه برف هم اگه به صورت دائم در بازی باشه( در بعضی مناطق)عالی میشه!
نه مث BH که یه مرحله بارونی بود!(و همه جای اتزیو تا دستاشم خیس شد!)
یا مافیا 2 که یه مرحله بارونی بود:D
مافیا2 که خیلی ترکونده بود:dاولش همه جا برفی بود بعد که از زندان آزاد میشد دیگه اگه 500 ساعت هم بازی میکردی برف نمیدیدی:d
خدا کنه سیستم آب و هوای AC:R مثل GTA IV بشه فقط برف هم داشته باشه:x

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
قبلآ به شوخی میگفتیم ترمیناتور حالا دیگه رسمآ شده تر - میناتور !
چندتا چیزمیز دیگه هم بهش وصل میکردند تا به قول گفتنی خفن تر بشه! بعید نیست از GOWو NGهم الهام بگیرند کلآ تمام سبک ها در این بازی پیاده شده حتی ریسینگ!:d
امیدوارم حداقل از الطیر نشون بدن من حال کنم. خیلی دلم براش تنگ شده.
با اینکه اصلآ از اتزیو خوشم نمیاد اما بازم به خاطر داستان جالبش در انتظاریم.

بر اساس اطلاعات مجله اتزیو به ماسایاف سفر میکنه و اینکه شیئی در بازی وجود داره که
اتزیو با اون میتونه به خاطرات الطائر بره (مثل دزموند) پس بنابراین الطائر هم در بازی قابلیت
بازی داره

همینطور گفته شده که این بازی پایانی برای داستان اتزیو و الطائر

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بر اساس اطلاعات مجله اتزیو به ماسایاف سفر میکنه و اینکه شیئی در بازی وجود داره که
اتزیو با اون میتونه به خاطرات الطائر بره (مثل دزموند) پس بنابراین الطائر هم در بازی قابلیت
بازی داره

همینطور گفته شده که این بازی پایانی برای داستان اتزیو و الطائر
خدا کنه بعد از پایان این بازی ACIII در مورد دزموند و زمان حال نباشه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر