Assassins Creed Portable

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستانی که این تریلر جدیده رو ندیدن پیشنهاد میکنم حتما ببینند چون واقعا آدم رو تو کف میذاره. من تعجبم چطوری تونستن اینقدر گرافیک رو نزدیک به نسخه X360 بالا بسازند. نسخه ی PSP دقیقا مثل نسخه X360ـه و هیچ تفاوتی نداره.
فکر کنم اینجاست که فرق PSP و DS مشخص میشه. :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستانی که این تریلر جدیده رو ندیدن پیشنهاد میکنم حتما ببینند چون واقعا آدم رو تو کف میذاره. من تعجبم چطوری تونستن اینقدر گرافیک رو نزدیک به نسخه X360 بالا بسازند. نسخه ی PSP دقیقا مثل نسخه X360ـه و هیچ تفاوتی نداره.
فکر کنم اینجاست که فرق PSP و DS مشخص میشه. :D

درسته قشنگه اما دیگه اینقدر هم اغراق لازم نیست برادر من.

یعنی چی با مال 360 هیچ تفاوتی نداره /:) چی بگم آخه واقعا حرفایی میزنید که بچه 12 ساله که الان پیشم وایستاده هم داره میخنده.:laughing:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
درسته قشنگه اما دیگه اینقدر هم اغراق لازم نیست برادر من.

یعنی چی با مال 360 هیچ تفاوتی نداره /:) چی بگم آخه واقعا حرفایی میزنید که بچه 12 ساله که الان پیشم وایستاده هم داره میخنده.:laughing:
فردین جان منظورم گرافیک که نیست. منظور نوع سبک بازی و Motion Capture کردن حرکات الطیر که هیچ فرقی نداره. در ضمن طراحی شهر هم همونطوره البته با گرافیک پایین تر.;)
در ضمن این همه اغراق فکر کنم ارزش این رو داشته باشه که حال و هوای بازی با AC DS اشتباه گرفته نشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین جان منظورم گرافیک که نیست. منظور نوع سبک بازی و Motion Capture کردن حرکات الطیر که هیچ فرقی نداره. در ضمن طراحی شهر هم همونطوره البته با گرافیک پایین تر.;)
در ضمن این همه اغراق فکر کنم ارزش این رو داشته باشه که حال و هوای بازی با AC DS اشتباه گرفته نشه.
آخه بابا قربونت برم خودت بخون چیزی رو که نوشتی. :D اونجا حرفی از سبک بازی زدی تو؟ :D

هر کسی هم غیر از من باشه همون فکری رو میکنه که من کردم.

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
اقا فقط یه سوالی میگم کنترل بازی خوبه یعنی تو دموهاش معلومه چون بعضی وقتا بازی با Psp یه انالوگ کمتر داره حال ادم میگیره

Last edited by a moderator:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
اقا فقط یه سوالی میگم کنترل بازی خوبه یعنی تو دموهاش معلومه چون بعضی وقتا بازی با Psp یه انالوگ کمتر داره حال ادم میگیره

کنترل بازی رو میتوان خوب رو به عالی دونست{البته همه صحنه ها از داخل بازی نبود,اما از همون چند تا,مثله اونجا که از دیوار داره میره بالا,میشه فهمید}
دوربین و حرکتها هم نرم و روان بود
تقریبا شبیه gow بود

Last edited by a moderator:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
ماله PSP به GOW که ماله X360 میرسه ؟
منظور این دوستمون gears of war که واسه xbox 360 هست نیست
منظورش god of war مخصوص psp هست که به نظر من میشه گفت حق با ایشونه
گرافیکش تقریبا بهتره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منظور این دوستمون gears of war که واسه xbox 360 هست نیست
منظورش god of war مخصوص psp هست که به نظر من میشه گفت حق با ایشونه
گرافیکش تقریبا بهتره
نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار.

راست حسینی اصلا شما یه بار تریلر اخیر رو دیدین؟؟ خدایی ندیدین. اگه ببینین این حرفو هیچ وقت به زبون نمیارین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر