Assassins Creed Portable

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
ااااااااااااااااا بابا اين بازيه رو نمي خوان بسازن

پدرمون در اومد از انتظار خيلي دوست داشتم الان

دانلودش كنم كسي نمي كنه كي ساخته مي شه
چرا نمیخوان بسازن؟
من شنیدم توی E3 ازش فیلم هم پخش شده{البته شنیدن کی بود مانند دیدن}
در ضمن گویا بازیهای شاخ psp مثل MG: pw , LBP , G T و همین AC قراره یک اکتبر {هم زمان با عرضه psp go}یعنی 9 مهر عرضه بشه

آخرین ویرایش:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
من قبلا توی همین سایت در یک تاپیک خوندم که یک خبر نگار با جید ریموند مصاحبه کرده بود و ریموند هم گفته بود نسخه ی پی اس پی رابط بین داستان یک و دو است و پایان کار الطیر رو نشون میده پس مال پی اس پی با الطیره.از عکس هایی که اومده هم میشه فهمید.
در ضمن در E3 هیچ ویدیو ای از این نسخه ی psp این بازی نبوده
امیدوارم خوب از آب در بیاد

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
گفتن با assassins creed 2 عرضه میشه و اگه نسخه psp تموم کنید و psp رو به ps3 وصل کنید چند سلاح جدید برای assassins creed 2 ازاد میشه.

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
اره شاید بشه ببينم گرافیکش از GOD OF WAR بالاتره؟

كي مي تونه 9 مهر ساعت 5 عصر لينك دانلودشو در اين جا قرار بده؟:-"
دوع

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
والا اگر کاربر بالای سریم درست گفته باشه اره نمي دونم شايدم حق با تو باشه ولي خدا كنه حرفش درست دربياد اينطوري نونم تو روغنه

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
:blushing:ببخشید منظورم engine تقویت شده god of war بود:blushing:
اینم عکسش
2.jpg

آخرین ویرایش:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
دوستان یک چیز جالب
داشتم ویدیوی E3 ac 2 رو نگاه میکردم و آخرش کاگردانش خواست بره قبلش گفت ac 2 & فکر کنم گفت ac live for psp من دو چیز رو متوجه نشدم:
1.آخرش دوتا ac میاد واسه psp یا یکی.
2.مگه ac live هم میشه؟:biggrin1:(البته درست نفهمیدم چی گفت اما دو تا ac واسه ی psp گفت.لطفا کسانی که این ویدیو و ویدیوهای E3 رو دارن و زبانشون خوبه یک نگاه دیگه ای بندازن ببینن چی میگه
توی کنفرانس سونی آخرش که معرفی ac هست و وقتی ویدیو تموم میشه و کارگردانش قبل از این که بره میگه

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
دوستان یک چیز جالب
داشتم ویدیوی E3 ac 2 رو نگاه میکردم و آخرش کاگردانش خواست بره قبلش گفت ac 2 & فکر کنم گفت ac live for psp من دو چیز رو متوجه نشدم:
1.آخرش دوتا ac میاد واسه psp یا یکی.
2.مگه ac live هم میشه؟:biggrin1:(البته درست نفهمیدم چی گفت اما دو تا ac واسه ی psp گفت.لطفا کسانی که این ویدیو و ویدیوهای E3 رو دارن و زبانشون خوبه یک نگاه دیگه ای بندازن ببینن چی میگه
توی کنفرانس سونی آخرش که معرفی ac هست و وقتی ویدیو تموم میشه و کارگردانش قبل از این که بره میگه
یکی واسه psp میاد
میگه assassine creed 2 and assassins creed bloodline on psp
میخاسته بکه با هم عرضه میشن یکی psp یکی ps3 xbox360 pc اونجا میگه bloodline اسم psp versionش هست با لهجه میگه

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
خيلي تعريفشو شنيدم اميد وارم سريع به دستم برسه ولي به نظرم وقتي gowبا اين گرافیک رو
پی اس پی هست حتما گرفیکش رو پی اس پی توپه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر