Multi Platform Assassin's Creed Mirage

سازنده
Ubisoft Bordeaux
تاریخ انتشار
5 October
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

a3fep-tl283.jpg

Developer: Ubisoft Bordeaux
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Release Date: October 12, 2023
Platforms: Xbox Series X/S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, Microsoft Windows

- بازی شما را در نقش بسیم بن اسحاق جوان، 20 سال پیش از وقایع نسخه Valhalla قرار می‌دهد.
- طبق گفته سازندگان، این بازی بسیار داستان محور است.
- خانم شهره آغداشلو بازیگر و صداپیشه، کار صداگذاری راهنما و استاد ایرانی بسیم، یعنی روشن را انجام خواهد داد.
- این نسخه به نوعی بازگشت به ریشه‌های سری می‌باشد.
- مخفی کاری، پارکور و ترور بخش‌هایی کلیدی از گیمپلی را تشکیل می‌دهند.
- محل وقوع داستان، بغداد قرن نهم می‌باشد.
- شخصیت‌های تاریخی واقعی نقش مهمی در پیش‌برد داستان ایفا می‌کنند.
- قیمت نسخه پایه این بازی 50 دلار می‌باشد.
- برای اولین بار در تاریخ این سری، قلعه الموت به تصویر کشیده خواهد شد.

ACMirage_Basim_Promotional_Image_1.jpg ACMirage_Roshan_Promotional_Image_1.jpg

Screenshots

IMG_20220910_223547_441 (1).jpg IMG_20220910_223548_730.jpg
IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

Box Art

AC_Mirage_cover.jpg AC_Mirage_Deluxe_cover.jpg

Trailers

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
دوستان این قضیه permodath mode چیه تو این بازی ورژن ۱.۰۷
بازیو انجام میدم وقتی کشته میشم دوباره بازی به قسمت اول لوگوی assassins creed mirage برمیگرده
نمیشه مثل قبلنا بازی کرد

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
دوستان این قضیه permodath mode چیه تو این بازی ورژن ۱.۰۷
بازیو انجام میدم وقتی کشته میشم دوباره بازی به قسمت اول لوگوی assassins creed mirage برمیگرده
نمیشه مثل قبلنا بازی کرد
خودم فکر کنم راه حلشو پیدا کنم همون full synchronizing بازیو اول باید off کنیم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
خودم فکر کنم راه حلشو پیدا کنم همون full synchronizing بازیو اول باید off کنیم
فکر کنم منظورت permadeath بود :D
این مود تو خیلی از بازیها هست و یکجور سختیه (دیفیکالیتی).
تو این مود اگه یکبار بمیری سیوت کامل پاک میشه و برمیگردی به منوی اول بازی.

پس تو این بازی اسمش Full Synchronisation هست.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
واقعا بازی زیبایی هستش بهترین آساسین عمرمو دارم بازی میکنم
هم داستانش خوبه هم محیطش هم موزیک بازی
خدایی آساسین فقط تو کشورهای اسلامی حال میده
با اینکه اوریجین و اودیسی و والهالا رو هر کدومو 2 بار تموم کردم ولی واقعا کسالت آور بود اما این یکی خیلی بهم حال میده بازی تقریبا کوتاه

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
واقعا بازی زیبایی هستش بهترین آساسین عمرمو دارم بازی میکنم
هم داستانش خوبه هم محیطش هم موزیک بازی
خدایی آساسین فقط تو کشورهای اسلامی حال میده
با اینکه اوریجین و اودیسی و والهالا رو هر کدومو 2 بار تموم کردم ولی واقعا کسالت آور بود اما این یکی خیلی بهم حال میده بازی تقریبا کوتاه
انصافا اساسین اوریجین توی مصر عالی بود . فضای باستانی و بیابان و رود نیل و اهرام ثلاثه به DNA اساسین خیلی می خوره

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
میراژ رو بعد از ماهها که از تاریخ ریلیزش توی این تعطیلات فرصت شد و تمام کردم خیلی لذتبخش بودم و اتمسفر بغداد عالی بود مثل چند شماره اخیر هم الکی کشش نداده بودن

امیدوارم یه شماره هم به مهد این بازی یعنی ایران اختصاص داده بشه ترجیحا دوران حسن صباح یا زمان قبل اسلام مثلا زمان خشایارشا

این نسخه ژاپن هم به نظرم چیز جالبی درمیاد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
میراژ رو بعد از ماهها که از تاریخ ریلیزش توی این تعطیلات فرصت شد و تمام کردم خیلی لذتبخش بودم و اتمسفر بغداد عالی بود مثل چند شماره اخیر هم الکی کشش نداده بودن

امیدوارم یه شماره هم به مهد این بازی یعنی ایران اختصاص داده بشه ترجیحا دوران حسن صباح یا زمان قبل اسلام مثلا زمان خشایارشا
همینکه کاوه اهنگر رو این مدلی کردن بسه. فردا میرن کوروشم پاش دامن میکنن بندری برقصه.
میگن اونموقع حشاشینا بودن. جدیدا هم یه سریال ساخته شده از حشاشین ولی میگن بدرد نمیخوره.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
همینکه کاوه اهنگر رو این مدلی کردن بسه. فردا میرن کوروشم پاش دامن میکنن بندری برقصه.
میگن اونموقع حشاشینا بودن. جدیدا هم یه سریال ساخته شده از حشاشین ولی میگن بدرد نمیخوره.
سریالش خوبه اتفاقا البته هیچ انتخاب دیگه ای هم تو این ستینگ و داستان نداریم :D .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
سریالش قشنگه ببین حتما

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
دوستان بازی حس و حال نسخه اول رو میده؟ گیم پلی جهان بازی بازی چطوره هم گرفتن کمپ ها و باز کردن عقاب ها و اینا هست؟ اخرین اساسین کریدی که بازی کردم نسخه سوم بود اون اروجین و اودیسه و والهالا رو سرم جمع کلشون 12 ساعت بیشتر نتونستنم تحمل کنم...

• Cool
Reactions: Taha75

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان بازی حس و حال نسخه اول رو میده؟ گیم پلی جهان بازی بازی چطوره هم گرفتن کمپ ها و باز کردن عقاب ها و اینا هست؟ اخرین اساسین کریدی که بازی کردم نسخه سوم بود اون اروجین و اودیسه و والهالا رو سرم جمع کلشون 12 ساعت بیشتر نتونستنم تحمل کنم...
نزدیک تره به نسخه های قدیمی از جمله نسخه اول که اشاره کردی ولی باز هم به نظرم اونا بهترن ولی در کل میراژ هم خوبه یه رگ و ریشه هایی از اسسینز توش هست گیم پلی صرفا سعی شده به حالت کلاسیک بازی برگرده حالا اومدن یه درخت مهارت بهش اضافه کردن ، دنیای بازی نظره خودمو جلب کرد حس زنده بودن داره با انواع و اقسام مناطق با پوشش های مختلف داخل شهر بیرون شهر ، در کل خوبه

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
حتما برو . خیلی به نسخه های قدیمی نزدیکه . آب نبستن به تایم بازی . فضا و اتمسفر بغداد خیلی به گروه اساسین میاد

موسیقی هزار و یک شب گونه بازی کار رو تکمیل می کنه .

یک مرحله هم داره درباره چهل دزد بغداد

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,367
نام
Matthew
سلام. فرصت شد در این دو هفته ای که یوبی بازی رو رایگان کرده، و به لطف آنلاکر نسخه PC، پونزده بیست درصدی از بازی رو فکر کنم رفتم.
جالبه من تو ۹۰٪‌ بازی های جهان باز، خیلی اهل گشت و گذار نیستم و سریع میرم که داستان بازی رو تموم کنم ولی انقدر از محیط بازی و طراحی محیط و همینطور موسیقی بازی خوشم اومده که دوست دارم بیشتر بگردم.
البته حیف از این میترسم تا مهلت اتمام رایگان بازی، نتونم تمومش کنم و یهو جای حساس بمونم :D

۳.۵ ساعت تا الان بازی کردم. داستان بازی خیلی جذاب شروع شد ولی الان بنظرم یکم از اون تب و تاب اولین افتاد حالا باید برم یکی از این Order ها که اولیشه (مسعود بود اسمش فکر کنم) بکشم ببینم بعدش چی میشه.
همونطور که گفتم بازی طراحی محیط و گرافیک بشدت جذابی داره. من باهاش خیلی حال کردم. آخرین اساسینی که بازی کردم برمیگرده به Syndicate که اونم برای بازی بدی نبود ولی خیلی خسته کننده بود.
از بعد از اون هم نسخه های آخر رو بازی نکردم هیچکدومو. گیم پلی ازشون دیدم و تعریف منفی هم زیاد شنیدم سراغشون نرفتم. ولی اینو ازش تعریف زیاد شنیدم و این فرصت رو هم غنیمت شمردم گفتم حتما تجربه کنم.
باید بگم سورپرایز شدم، اصلا فکر نمیکردم انقدر جذاب باشه برام.

خلاصه پیشنهاد میکنم.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,949
استحقاق حضور در رکاب حضرت و شمشیر زنی با ایشان را نداشتیم که به لطف این بازی بهش دست پیدا کردیم
من چند ساعتی بازی کردم از دیروز، فکر کنم حداقل یک سوم بازی رو رفتم (با مراحل فرعی)
از اتمسفر، گرافیک، طراحی بصری و موزیک بازی بشدت لذت بردم تا اینجا
فعلا چند تا اسکرین شات ببینید
IMG_20240421_223319.jpg
IMG_20240421_223147.jpg
IMG_20240421_223211.jpg
IMG_20240422_013524.png
IMG_20240422_013709.png
IMG_20240422_013751.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر