Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بچه ها من تازه شروع کردم...یه سوال از داستان داشتم فقط خواهشا از جلوتر اسپویل نکنید و اگر جلو تر از همین جا که سوال رو می پرسم می فهمم نگید
من اونجام که اولین بار شاون و ربکا رو می بینیم..این دو تا تو آبسترگو چه علطی می کنن؟

هیچ اطلاعاتی در این مورد داده نمیشه متاسفانه .یکی از سوالاتی بزرگ این بازی است :d

از دوستان اگر کسی این بازی را آنلاین بازی می کنه لطفا گه من Add کنم - ID:Farb0dkain

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,807
نام
وحید
خب با تاخیر ولی بازی رو تموم کردم
واقعا نسبت به 3 پیشرفت زیبایی کرده بود البته بخش دزد دریایی نسبت به اساسین یه نمه زیادی بود باید بخش اساسین رو بیشتر میکردن
اما در کل
داستان :8
گرافیک 9
گیم پلی 9
صداگذاری 9.5

در مجموع
8.9 واقعا حقش بود

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
از دوستانی که موقع بازی کردن آنلاین بودن کسی این Online Events ها را دیده ؟!
من اشتباه کردم و موقع بازی آنلاین نشدم حالا که بازی 99% شده تازه آنلاین شدم اما چند ساعت در نقشه هم چرخیدم هیچ Online Events برام نیامد.اگر کسی از دوستان راهکاری می دونه ممنون میشم به من بگه.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
از دوستانی که موقع بازی کردن آنلاین بودن کسی این Online Events ها را دیده ؟!
من اشتباه کردم و موقع بازی آنلاین نشدم حالا که بازی 99% شده تازه آنلاین شدم اما چند ساعت در نقشه هم چرخیدم هیچ Online Events برام نیامد.اگر کسی از دوستان راهکاری می دونه ممنون میشم به من بگه.
فربد جان
من یادمه وقتی بازی میکردم یه سری صندوقچه آبی رنگ تو نقشه میومد که باید میرفم بازشون میکردم تا یه سری قسمت آبی رنگ تو نقشه فعال بشه مثلا کشتی با میزان ثروت بالا یا همون 4Kها یا محل حیوانات دریایی
در لحظه ای که اون صندوق رو میزنی اگه آنلاین باشی اون نقطه که فعالش کردی برا دوستات هم که آنلاین هستن فعال میشه که اگه اونا به اون محل برن اسطلاحا براشون Shear شده
بازم میگم فقط در طول بازی اتفاق میوفته
خوده منم شانس آورده بودم با یه نفر از دوستام داشتیم همزمان بازی میکردیم اون برا من Shear میکرد من برا اون

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
فربد جان
من یادمه وقتی بازی میکردم یه سری صندوقچه آبی رنگ تو نقشه میومد که باید میرفم بازشون میکردم تا یه سری قسمت آبی رنگ تو نقشه فعال بشه مثلا کشتی با میزان ثروت بالا یا همون 4Kها یا محل حیوانات دریایی
در لحظه ای که اون صندوق رو میزنی اگه آنلاین باشی اون نقطه که فعالش کردی برا دوستات هم که آنلاین هستن فعال میشه که اگه اونا به اون محل برن اسطلاحا براشون Shear شده
بازم میگم فقط در طول بازی اتفاق میوفته
خوده منم شانس آورده بودم با یه نفر از دوستام داشتیم همزمان بازی میکردیم اون برا من Shear میکرد من برا اون

ممنون رضا جان،پیگر شدم این Support Ubi خودش تعداد دفعات که نشان داده میشه در نقشه را آورده پایین.که ظاهرا قرار در چند روز آینده درست کنند البته امیدوارم.فعلا که هیچ توی نقشه من پیدا نیست.من اشتباه کردم موقع که داشتم بازی می کردم باید آنلاین میشدم.

arseven

کاربر سایت
Apr 20, 2013
6
نام
علیرضا کاهه
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم که در داستان اصلی بازی بصورت offline میشه این بازی رو دونفره بازی کرد(منظورم با یک کنسول و دو دسته)؟
آخه شنیدم تو این نسخه امکان مولتی پلیری وجود داره

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم که در داستان اصلی بازی بصورت offline میشه این بازی رو دونفره بازی کرد(منظورم با یک کنسول و دو دسته)؟
آخه شنیدم تو این نسخه امکان مولتی پلیری وجود داره

نه همچین امکانی را نداره.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها یه سوال :
شاید یه کم مبتدیانه باشه ولی این شخصیت بازی یه شمشیر یه کمر داره منتها من نمیدونم چه جوری شمشیرش رو درمیاره . من همه رو با اون دو تا خنجر میکشم . شمشیر چه جوری درمیاد ؟

یه سوال دیگه :
من الان کلا 12 درصد پیشروی کردم تو بازی ولی سکانس 4 مموری 3 هستم ، نمیدونم درست رفتم یا نه ولی تا اونجا که یادمه شماره های قبلی کلا 6 تا سکانس بیشتر نبود . این چه جوری تو 12 درصد رسیده به سکانس 4 ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بچه ها یه سوال :
شاید یه کم مبتدیانه باشه ولی این شخصیت بازی یه شمشیر یه کمر داره منتها من نمیدونم چه جوری شمشیرش رو درمیاره . من همه رو با اون دو تا خنجر میکشم . شمشیر چه جوری درمیاد ؟

یه سوال دیگه :
من الان کلا 12 درصد پیشروی کردم تو بازی ولی سکانس 4 مموری 3 هستم ، نمیدونم درست رفتم یا نه ولی تا اونجا که یادمه شماره های قبلی کلا 6 تا سکانس بیشتر نبود . این چه جوری تو 12 درصد رسیده به سکانس 4 ؟

برای شمشیر می توانی از دکمه های بالا و پایین استفاده کنید بعد از این که از غلاف دراوردی با X ضربه می زنه.
درمورد داستان هم این کلا 13 سکانس است که این درصدش هم کلا قاطی است تا 40 اینا خوب میره جلو بعدی کند میشه.:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
خدایی این بازی فقط کشتی سواریشو و شکارش حال میداد بقیه موارد پشیزی بار سرگرم کنندگی نداشتن :d

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
خدایی این بازی فقط کشتی سواریشو و شکارش حال میداد بقیه موارد پشیزی بار سرگرم کنندگی نداشتن :d

نگو دلت مياد مراحل مخفي كاري و شناسايي و تعقيب و بقيه ماجرا درسته يه كم تكرار ميشه ولي انصافا از همه نسخه ها بهتر كار شده

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید

نه اصلا اینجوری نبود . خیلی ها ایراد میگیرن که بازی اصالتا اصلا AC نیست که خب حرفشون کاملا درسته اما با اینحال بازم من میگم که اصیل ترین و بهترین AC بود . تعداد مراحل مخفی کاری که داشت کاملا ذات اساسینی داشت و از این نظر فوق العاده بود . البته این مراحل استراق سمع اش دیگه خیلی زیاد و حوصله بر بود اما میشه گفت تمامی مراحل جز کشتیرانی ها مخفی کاری بود !!

در کل فوق العاده بود بازی .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این پست را جهت اطلاع رسانی زدم - شاید خیلی از دوستان مشکل من را داشته باشند.

در حال حاضر سیستم Online Event بازی کامل قطع شده به عنوان یک مشکل در حال بررسی است بنابراین دوستان وقت خودشون را برای پیدا کردن Royal Convoy,Chest,White Whale آنلاین تلف نکنند چون تا اطلاع ثانوی وراه حل قطعی این موارد پیدا نخواهد شد.
پاسخ support Team Ubi در ارتباط با این مشکل:
Adam12/23/2013 5:44:34 PM Thank you for reporting this issue. This is a known issue and has been sent through the appropriate channels for processing. If this issue is resolved, the solution will appear on the support section of our website. Sorry for any inconvenience

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
سلام دوستان عزيز
من همه چيو تو همه شهرها پيداكردم و رنگ همشون زرد شدن و همه معموريتهاشو انجام دادم كشتيهاي لجندري رو منهدم نمودم
و لي بعضي از گنج هارو نتونستم پيدا كنم نقششونم ندارم از كجا ميتونم پيداشون كنم؟
وقتي tavern هارو ازاد ميكردم صاحبان taverns بهم محل پيدا كردن نقشرو ميگفتن ولي من اهميت نميدادم و الان نميدونم از كجا بايد پيدايشان بكنم
و الان نود و سه درصدم
بعد از يافتن گنج ها ديگه بايد چيكار كنم؟
همه چيمم اپگريد شده تا اخر

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان عزيز
من همه چيو تو همه شهرها پيداكردم و رنگ همشون زرد شدن و همه معموريتهاشو انجام دادم كشتيهاي لجندري رو منهدم نمودم
و لي بعضي از گنج هارو نتونستم پيدا كنم نقششونم ندارم از كجا ميتونم پيداشون كنم؟
وقتي tavern هارو ازاد ميكردم صاحبان taverns بهم محل پيدا كردن نقشرو ميگفتن ولي من اهميت نميدادم و الان نميدونم از كجا بايد پيدايشان بكنم
و الان نود و سه درصدم
بعد از يافتن گنج ها ديگه بايد چيكار كنم؟
همه چيمم اپگريد شده تا اخر

3 تا از نقشه گنج ها فقط از طریق Kenway's Fleet قابل دسترس است یعنی ماموریت هاش را انجام میدی و بعد به شما نقشه گنج می ده.Kenway's Fleet هم از طریق کابین داخل کشتی قابل دسترس است که باید به لایو وصل باشی.
این 3 تا مامورت را باید انجام بدی:
The Empty Cellar in Eastern British Colonies missions
Scarlatina in the Eastern Canada missions
Great Reputation II in Mediterranean Sea missions

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر