Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
با LB بود :d

بعد یه چیز دیگه.اوایل بازی با James Kidd یکی از Templer ها رو میکشیم یه لباس Assassin بهمون نشون می ده که پشت میلست به چندتا کلید نیاز داره تا باز بشه.این کلید ها رو از کجا باید پیدا کرد ؟ رو نقشه چیزی ندیدم.

به نظرم زیاد دنبال این لباس نرو بجاش لباس مایا ها رو بگیر بهتره :D

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اتفاقا من برعکس شما توصیه می کنم دنبال لباس تمپلارها بره چون آرمور بالاتری داره و قشنگتره، عوضش لباس مایاها حتی کلاه هم نداره=))

جالب اينجاست وقتي لباس بي كلاه هم ميپوشه مثلا تو يه كات سينس بايد كلاه رو بكشه سرش با لباس بي كلاه هم اين كار رو ميكنه :rolleyes:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
جالب اينجاست وقتي لباس بي كلاه هم ميپوشه مثلا تو يه كات سينس بايد كلاه رو بكشه سرش با لباس بي كلاه هم اين كار رو ميكنه :rolleyes:
برا همین شکلک خنده گذاشتم دیگه :d دقیقا اول ماموریت ها میاد کلارو بکشه سرش ولی نمیشه
ولی در کل من اون لباس اصلیش با شنل دزدای دریایی رو خیلی پسندیدم و خودم همیشه اونو دارم

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,082
نام
M o h A M a d
این DLC جدید بازی به نام FREEDOM CRY خیلی متنوع و سرگرم کننده بود و چند ساعتی به گیم پلی بازی اضافه میکنه که در نوع خودش بی نظیره و به بقیه پیشنهاد میشه.

Season Pass یوبی سافت داشته باشید با 20% تخفیف میتونید بخرید.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
برا همین شکلک خنده گذاشتم دیگه :d دقیقا اول ماموریت ها میاد کلارو بکشه سرش ولی نمیشه
ولی در کل من اون لباس اصلیش با شنل دزدای دریایی رو خیلی پسندیدم و خودم همیشه اونو دارم
بابا شکلک مفهوم‌دار:D...من خودمم اون لباس خودش و چندتا اوتفیت از مغازه‌ها رو خعلی بیشتر ب اون اوتفیتای دیگه ترجیح میدم.
این DLC جدید بازی به نام FREEDOM CRY خیلی متنوع و سرگرم کننده بود و چند ساعتی به گیم پلی بازی اضافه میکنه که در نوع خودش بی نظیره و به بقیه پیشنهاد میشه.
Season Pass یوبی سافت داشته باشید با 20% تخفیف میتونید بخرید.
مگه با سیزن‌پس رایگان نیست DLC??:D

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام.

چراعذر میخوای؟؟؟:D
برای اونا باید نقشه‌هاشونو گیر بیاری...نقشه‌هاهم اصولا از کشتیهای غرق‌شده‌ی وسط دریا بدست میان.

سلام.

باید مراحلی ک اسمشون Templar hunt هست رو بری ک توی نقشه ها هستند و فکرکنم شش تا بودند...

تو نقشه به این اسم یه سری ماموریت بود که رفتم در مورد 2 تا برادر بود که به هم خیانت کردن و...منتها به کلیدی نرسیدم .....

موضوع دیگه اینکه کلی نقشه گنج پیدا کردم و از روی مختصاتشون به مکانشون رفتم.ولی به اون مکانی که میگن میرسم چیز خاصی نیست.چکار باید کرد ؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.

تو نقشه به این اسم یه سری ماموریت بود که رفتم در مورد 2 تا برادر بود که به هم خیانت کردن و...منتها به کلیدی نرسیدم .....
خب دلیلش اینه ک مرحله رو تموم نکردی:D...درست یادم نیست ولی فکر میکنم ادامه‌اش توی یه نقطه‌ی دیگه از شهره...

موضوع دیگه اینکه کلی نقشه گنج پیدا کردم و از روی مختصاتشون به مکانشون رفتم.ولی به اون مکانی که میگن میرسم چیز خاصی نیست.چکار باید کرد ؟
نقشه‌های گنج لذت پیداکردنشون در اینه که پدر ادم در بیاد تا پیداشون کنه:D...اون مختصات ب تو فقط محل جزیره‌رو نشون میده و تو باید خودت توی جزیره محلی ک روی نقشه رو نشون داده پیداکنی:D...
اگرم خواستی میونبور بزنی و ازاون بخش پدر درآر پیداکردن نقشه‌ها اسکیپ بزنی توی گوگل سرچ کنی مختصاتشو بت میده...میتونی سرچ کنی AC black flag buried chests... که احتمالا عکس محل‌هارو بت بده...

Last edited by a moderator:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

همونطور که خودت هم فهمیدی باید از روی عکسی که در باره اون منطقه و گنج گذاشته شده رو با واقعیت تطبیق بدی
و مطمئن باش اون نقطه ای که علامت داره گنج توشه
چون اگه دقیقا بالای سر گنج نری برات نشون داده نمیشه تا dig کنی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان این انبارها رو چجوری میتونم بدزدم در ضمن داستان خیلی پبچیده شده برام داستان کاملشو از کجا گیر بیارم؟ ممنون

براي دزدي از انبارها بايد بريد به نزديكشون بعد اون افسري رو كه كليد انبار رو داره با حس ششم كه داري پيدا كني بعد كليد رو ازش بدزدي و بدون اينكه ديده بشي بريد و انبار رو خالي كنيد

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
براي دزدي از انبارها بايد بريد به نزديكشون بعد اون افسري رو كه كليد انبار رو داره با حس ششم كه داري پيدا كني بعد كليد رو ازش بدزدي و بدون اينكه ديده بشي بريد و انبار رو خالي كنيد

اگه دیده بشی هم اشکال نداره فقط بهت پول نمیده

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
حس ششم شیه سعید-ساما:D...eagle vision اوریجینالشه:D.

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
سلام دوستان یه جای گیر کردم البته تو مراحل فرعی تو شهر Havana یه مرحله هست اول باید از اون assassin زن محافظت کنی بعد بهش میگه برو یه جایی میرم اونجا یه نفر اونجا وایستاده و اینو مینویسه locate a pickpocket انگار میگه یه چیزیو بردار اما همه ی منطقه رو گشتم هیچی پیدا نکردم
اسم مرحله هم A thif in the market

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر