Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

PRODOCTORNUKE

کاربر سایت
Feb 18, 2007
78
برای یه سری اپگرید های کشتی میگه احتیاج به نقشه هست اون قضیش چیه؟

- - -ویرایش - - -

یکسری اپگرید های کشتی احتیج به نقشه داره ماچرای اونا چی هست؟

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
برای یه سری اپگرید های کشتی میگه احتیاج به نقشه هست اون قضیش چیه؟
بايد بگردى نقشه گنج هارو پيدا كنى اونايي كه بالاشون نوشته: plan و اينجور چيزا نقشه يه كار خاصى رو دارن بايد برى صندوق رو پيدا كنى بهت ميده خلاصه كار سختيه خودم توش گيرم
نفهميدى بگو

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
یه سوال:
این اچیومنت Sharing Is Caring رو چجوری باید گرفت؟؟؟
Share each type of discovery with friends once
من دوبار وال سفید برام ظاهر شد یه بارم شکارش کردم ولی این اچیومنت باز نشد چی کار باید کنم؟؟؟؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه سوال:
این اچیومنت Sharing Is Caring رو چجوری باید گرفت؟؟؟
Share each type of discovery with friends once
من دوبار وال سفید برام ظاهر شد یه بارم شکارش کردم ولی این اچیومنت باز نشد چی کار باید کنم؟؟؟؟
وال سفید,صندوقچه و کشتی سلطنتی.این سه تا روی نقشه به صورت آبی چشمک زن نمایان میشن.البته باید آنلاین باشی.
موقع بازی آنلاین باشی ,خودبه خود آچیومنت رو میگیری.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان یک سوال
وقتی تو دریا با کشتی های درجه بالا درگیر میشید و کشتی رو فتح میکنید به قولی :D در آخر ۳ تا آپشن براتون قرار میده
یکی اینکه کشتی شما تعمیر میشه که مشخصه
یکی اینکه از تحت تعقیب بودن شما کم میشه که اونم مشخصه
اما این سومی که کشتی مربوطه رو به ناوگان شما اضافه میکنه دقیقا یعنی چی ؟ کدوم ناوگان ؟ من همیشه اینو انتخاب میکردم احتمالا باید الان یه ناوگان سلطنتی برای خودم داشته باشم ولی کجاست و به چه دردی میخوره ؟ :D

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان یک سوال
وقتی تو دریا با کشتی های درجه بالا درگیر میشید و کشتی رو فتح میکنید به قولی :D در آخر ۳ تا آپشن براتون قرار میده
یکی اینکه کشتی شما تعمیر میشه که مشخصه
یکی اینکه از تحت تعقیب بودن شما کم میشه که اونم مشخصه
اما این سومی که کشتی مربوطه رو به ناوگان شما اضافه میکنه دقیقا یعنی چی ؟ کدوم ناوگان ؟ من همیشه اینو انتخاب میکردم احتمالا باید الان یه ناوگان سلطنتی برای خودم داشته باشم ولی کجاست و به چه دردی میخوره ؟ :D

وقتی به لایو وصل بودی برو تو کابین کشتیت یه نقشه رو میزه از اونجا میتونی کشتی هات رو بفرستی ماموریت(فقط هم تو لایو میشه)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
وقتی به لایو وصل بودی برو تو کابین کشتیت یه نقشه رو میزه از اونجا میتونی کشتی هات رو بفرستی ماموریت(فقط هم تو لایو میشه)

پس هیچی گول خوردم من :)) من خداد تا لشکر سلطنتی ساخته بودم پس هیچ کاربردی برام نخواهند داشت !
خب مفت خورا پاشن بیان تو جنگ با این لجندری شیپ کمک کنن حداقل :|

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
پس هیچی گول خوردم من :)) من خداد تا لشکر سلطنتی ساخته بودم پس هیچ کاربردی برام نخواهند داشت !
خب مفت خورا پاشن بیان تو جنگ با این لجندری شیپ کمک کنن حداقل :|
نه با لجندری ها تک و تنهایی:d، نهایتش بهترین کاری که برات بکنن فکر کنم یه چند تا از نقشه های گنج رو باید از طریق فرستادن اونا به ماموریت به دست بیاری

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نه با لجندری ها تک و تنهایی:d، نهایتش بهترین کاری که برات بکنن فکر کنم یه چند تا از نقشه های گنج رو باید از طریق فرستادن اونا به ماموریت به دست بیاری

چطوری آقا ؟

من الان داشتم همینطوری واسه خودم حمله میکردم به این ناوگان های اسپانیایی بعدش دیدم یه دوست اومد کمکم به نام Ally من چون داستانش رو نرفتم کامل نمیدونم شخصیت داستانیه یا چیز دیگه ؟
در کل چطوری اینا میان کمک ؟ :/

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر