Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
نقطه ها چجورين؟ كجاى بازي هستى؟

7% بازی رو رفتم اونجایی که باید LB رو بزنم تا دوربینش بیاد بع یه کشتی رو علامت میزارم میرم میزنمش هرچی کشتی میزنم بازم اون علامت قرمز گوشه صفحه هست رو نقشه هم نیست بغل او علامت نوشته incapacitate a schooner

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
7% بازی رو رفتم اونجایی که باید LB رو بزنم تا دوربینش بیاد بع یه کشتی رو علامت میزارم میرم میزنمش هرچی کشتی میزنم بازم اون علامت قرمز گوشه صفحه هست رو نقشه هم نیست بغل او علامت نوشته incapacitate a schooner
شما نباید کشتی مورد نظر رو نابود کنی، باید وقتی توپ هاش از کار افتاد بری کنارش B رو نگه داری تا افرادت بریزن رو عرشه اون یکی کشتی

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
از کجا بفهمم توپ هاش از کار افتاده؟چقد باید صبر کنم؟

تو بايد LB رو بگيرى و يه schooner رو پيدا كنى و بري به كشتيه حمله كنى. اونوقت توي نوار جونش يه خط قرمزى داره به اونجا كه جونش رسيد برو بغلش B رو نگه دار بعد ١٠ نفر رو بكش

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
از کجا بفهمم توپ هاش از کار افتاده؟چقد باید صبر کنم؟
خيلي سادهست بادپان هاش ميتركه ديگه هم حركت نميكنه افراد هم خوشحالي ميكنن يه چيز سفيد رنگ دايره اي هم مثل وقتي ميخواي كوسه شكار كني مياد نزديك كشتي دشمن

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
یه قسمتی هست بهم میگه 70 تا metal غارت کن ولی هیچ کدوم از کشتی ها اهن همراهشون نیست .یکی کمک کنه

باید ببینی کدوم کشتی ها metal دارن (با RB) و غارتشون کنی دیگه! چیز خاصی نداره خودم 5 دقیقه ای کل این لول رو تموم کردم رفت کاری نداره که/:)

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
quote_icon.png
نوشته شده توسط
PRODOCTORNUKE

یه قسمتی هست بهم میگه 70 تا metal غارت کن ولی هیچ کدوم از کشتی ها اهن همراهشون نیست .یکی کمک کنه
من میتونم برات ماد کنم و برات metal رو تا آخر باز کنم.

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
من میتونم برات ماد کنم و برات metal رو تا آخر باز کنم.

سلام شما چطور ميتوني مود كني save editor دارين ؟ از كجا اوردين؟لينك بدبن ما هم استفاده كنيم

- - -ویرایش - - -

دوستان مراحل اصلي بازي چند ساعت طول ميكشه؟و رو چند درصد مراحل اصلي تموم ميشه؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام شما چطور ميتوني مود كني save editor دارين ؟ از كجا اوردين؟لينك بدبن ما هم استفاده كنيم
دایموند دارم عزیز
دوستان مراحل اصلي بازي چند ساعت طول ميكشه؟و رو چند درصد مراحل اصلي تموم ميشه؟
فقط اینو می دونم از اسسین های دیگه طولانی تره.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر