Assassin's Creed for X360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
:arrowd:--
ببین رفیق (فکرکنم اسمت علی بود)اولا اگرمن راجع به زبان یه چیزی اونجا گفتم که ربطی به سئوالش نداشت
به خاطراینکه این بازی نیاز به دونستن زبان داره واگر ندونی باید ال...بختکی ردکنی هر مرحله رودرحالی که داستان بازی رو نفهمیدی اون امارواقعیت رونشون میده واگرچه واقعیت تلخه ولی باید باهاش روبه رو بشی
وگرنه پیشرفتی حاصل نمیشه اگرمن اینو میگم بخاطراینه که بچه ها به این فکربیفتن که اگه میخوان حرفی برای
گفتن توی دنیا داشته باشن باید زبان بدونن بچه های ماباستعداد هستن فقط یه کم پشتکار ندارن راجع به
زبان خودم هم من زبانم خیلی افتضاح بودولی بعدازاینکه رفتم دانشگاه تصمیم گرفتم وقت ازادم روبه جای هدر
دادن به یادگرفتن زبان اختصاص بدم ودوره 2ساله روتموم کردم حالا هم تو تماشای کانالهای انگلیسی زبان
مشکلی ندارم واین خیلی لذت بخشه وبه ادم اعتماد به نفس میده ودرضمن ازکنارش یه درامد کوچیک هم
دارم که اونم خیلی حال میده درهر صورت من فقط میخوام بچه هاروبه حرکت بندازم تواین زمینه ونمیدونم مشکل تو بااین مسئله چیه؟درهرحال اینم بهت بگم که رفتارپرخاشگرانه ای داری که اصلا خوب نیست
من 23سالمه سنم روهم گفتم که اگه کوچیکتر بودی حداقل رعایت سنم رو بکنی ;)
دلیل نوشتن PRINCبه این شکل این بودکه شخص دیگه ایPRINCEروثبت کرده بود ومن دوست داشتم از این اسم استفاده کنم وبیخیالش شدم البته نمیدونستم
اینقدر علامه زبان تواین سایت هست!!!!
به هرحال برات ارزوی موفقیت میکنم:-"

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
به خاطراینکه این بازی نیاز به دونستن زبان داره واگر ندونی باید ال...بختکی ردکنی هر مرحله رودرحالی که داستان بازی رو نفهمیدی اون امارواقعیت رونشون میده واگرچه واقعیت تلخه ولی باید باهاش روبه رو بشی

من این بازیو خیلی وقته تموم کردم و اصلا هم به زحمت تمومش نکردم ;)

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
براي دوستاني كه موضوع بازي رو نفهميدن:;)
كل بازي به دو تا چيز بر ميگرده:1.جمله ي Nothing is true.Everything is Permitted
كه چندين بار در بازي تكرار ميشه
2.اون شكلي كه وقتي ميري توي اطاق خواب و Y ميزني معلوم ميشه(اخر بازي)
متاسفانه بر خلاف چيزي كه دوستان فكر ميكنن اصلا موضوع بازي كشتن تمپلر ها و بدست اوردن اون گوي نيست
اصل داستان اينه:ارتش هاي كشورهاي پيشرفته راهي پيدا كردن (شبيه سازي)كه با اين راه افرادو به گونه اي اموزش ميدن كه فرد براي هدف اونا حاضر باشه جون خودشو فدا كنهو......
اونا با اين كار يه سري قابليت هاي مافوق طبيعت به سرباز مورد نظر ميدن مثل Eagle vision
كه در اخر بازي در دنياي واقعي ميتونيد ازش استفاده كنيد
در رابطه با اون شكله اون مربوط ميشه به يه گروه خاص كه موضوش زيادي مفصله
اما اخر بازي گندش در مياد و دولت ها ميخوان سربازاشونو بكشن(شما رو)
كه بازي تموم ميشه

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
سلام به دوستان عزیز

من یک مشکلی توی این بازی دارم و این هست که ماموریت های فرعی رو انجام دادم مثل بالا رفتن از برج ها ، کیف زنی و نجات دادن مردم شهر ، حتی 3-4 تا از کسانی رو که باید می کشتمم هم کشتم ( همونایی که بعد از کشتنشون باید به گردنشون پر بمالی :cheesygri) اما دیگه نمودم چی کار کنم. الان هم توی هر شهری که می رم تو نقشه ام قسمت status ام نوشه 6/0 INvestigestion حالا من نمودم چه معمایی رو باید حل کنم اگه امکان داره کمک کنید ( در من بگم من زبانم خوبه ولی چون اکثر 2-3 شب بازی کردی مجبور شدم با صدای خیلی کم گوش کنم ):blushing:

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اقا من تو اون مرحله ایم که تازه اسب به من داده میگم چرا وقتی با اسب از جلوی سربتز ها رد میشم میریزن سرم:-" راهش هم طولانی چه جوری پیاده برم:eek::confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
اقا من تو اون مرحله ایم که تازه اسب به من داده میگم چرا وقتی با اسب از جلوی سربتز ها رد میشم میریزن سرم:-" راهش هم طولانی چه جوری پیاده برم:eek::confused:
خب اسب رو گزاشتن که پیاده نری! کلا اون تیکش طولانیه و اعصاب خورد کن:)

سلام به دوستان عزیز

من یک مشکلی توی این بازی دارم و این هست که ماموریت های فرعی رو انجام دادم مثل بالا رفتن از برج ها ، کیف زنی و نجات دادن مردم شهر ، حتی 3-4 تا از کسانی رو که باید می کشتمم هم کشتم ( همونایی که بعد از کشتنشون باید به گردنشون پر بمالی :cheesygri) اما دیگه نمودم چی کار کنم. الان هم توی هر شهری که می رم تو نقشه ام قسمت status ام نوشه 6/0 INvestigestion حالا من نمودم چه معمایی رو باید حل کنم اگه امکان داره کمک کنید ( در من بگم من زبانم خوبه ولی چون اکثر 2-3 شب بازی کردی مجبور شدم با صدای خیلی کم گوش کنم ):blushing:

اگه تو نقشه نوشته INvestigestion پس مطمئنا ماموریتی مونده! شما به اونجاها برو که تو نقشه به صورت کدر هست بعد بگرد به برجی چیزی پیدا کن که بتونی باهاش نقشه رو از کدری در بیاری و راحت رو پیدا کنی:)

Siafu

کاربر سایت
Feb 14, 2007
66
براي دوستاني كه موضوع بازي رو نفهميدن:;)
كل بازي به دو تا چيز بر ميگرده:1.جمله ي Nothing is true.Everything is Permitted
كه چندين بار در بازي تكرار ميشه
2.اون شكلي كه وقتي ميري توي اطاق خواب و Y ميزني معلوم ميشه(اخر بازي)
متاسفانه بر خلاف چيزي كه دوستان فكر ميكنن اصلا موضوع بازي كشتن تمپلر ها و بدست اوردن اون گوي نيست
اصل داستان اينه:ارتش هاي كشورهاي پيشرفته راهي پيدا كردن (شبيه سازي)كه با اين راه افرادو به گونه اي اموزش ميدن كه فرد براي هدف اونا حاضر باشه جون خودشو فدا كنهو......
اونا با اين كار يه سري قابليت هاي مافوق طبيعت به سرباز مورد نظر ميدن مثل Eagle vision
كه در اخر بازي در دنياي واقعي ميتونيد ازش استفاده كنيد
در رابطه با اون شكله اون مربوط ميشه به يه گروه خاص كه موضوش زيادي مفصله
اما اخر بازي گندش در مياد و دولت ها ميخوان سربازاشونو بكشن(شما رو)
كه بازي تموم ميشه

بازی تو اون اتاق که Y میزنی تموم نمیشه .منم تا یکماه پیش باورم شده بود ولی یه سر نخی بدست اوردم :

روی همون تختی که دراز میکشی تا به قرون وسطا برگردی بقل مانیتور یه خودکار هست که الطیر
اون رو میتونه بر داره و در استینش مخفی کنه و میتونی با استفاده از اون کامپیوتر که رو تخت هست نامه های اپراتور رو بخونی ولی لبتاپ اون یارو رئیسشون رو نمیتونی پسوردش رو وارد کنی و همینطور لبتاپی که در اتاق بقل اتاق خواب هست رو هم نمیتونی پسوردش رو وارد کنی ...

همین جای سئوال برای من شد تا بفهمم ممکن این اخر بازی نباشه همینطور پایانش که خیلی مسخره بود ...

من مطمئنم باید به اون دو تا لبتاپ وارد بشیم و شاید الطیر بتونه فرار کنه از اونجا ...

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بازی تو اون اتاق که Y میزنی تموم نمیشه .منم تا یکماه پیش باورم شده بود ولی یه سر نخی بدست اوردم :

روی همون تختی که دراز میکشی تا به قرون وسطا برگردی بقل مانیتور یه خودکار هست که الطیر
اون رو میتونه بر داره و در استینش مخفی کنه و میتونی با استفاده از اون کامپیوتر که رو تخت هست نامه های اپراتور رو بخونی ولی لبتاپ اون یارو رئیسشون رو نمیتونی پسوردش رو وارد کنی و همینطور لبتاپی که در اتاق بقل اتاق خواب هست رو هم نمیتونی پسوردش رو وارد کنی ...

همین جای سئوال برای من شد تا بفهمم ممکن این اخر بازی نباشه همینطور پایانش که خیلی مسخره بود ...

من مطمئنم باید به اون دو تا لبتاپ وارد بشیم و شاید الطیر بتونه فرار کنه از اونجا ...
مطمئن باش بازي تموم شده ...
اچيومنت پايان بازي رو ميده ديگه ...
يعني بازي تموم شده ...

Siafu

کاربر سایت
Feb 14, 2007
66
اون خودکار رو مخفی میکنه باید از اون استفاده ببره وگرنه الطیر چه دلیلی داره تا اون خودکار یا هر چیز دیگه رو در استین سیوشرتش مخفی کنه...
واسه چی باید این کار رو انجام بده ... ؟

بعدش مگه این بازی یه جور پایان داره.

در مورد بازی Splinter هم همینجوری اچیومنت اخر رو میده ولی بعد از مرحله خنثی کردن بمب اگه کل مرحله ها رو در اختیار NSA بودی اون وقت میتونی مرحله ای که تو قایق Moss هستید رو انجام بدی و بمب دوم رو خنثی کنی .

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573

نه حاجی بازی تموم میشه شما میتونید به کامپیوتر رییس و کامپیوتری که تو اون اطاقی که
اصلا نمیتونید برید توش دست رسی پیدا کنید
من چند صفحه قبل نوشته بودم که خودکار رییس رو میتونید از جیبش بزنید و کامپیوتر رییس
رو بخونید در اخر بازی اگر باز هم کامپیوتر رییس رو بخونید یک کد دیگر هم هست که با اون میرید
تو اطاق کنفرانس اون کامپیوتر رو هم میخونید اتفاقی جدیدی هم نمی افته
با چیزهایی که من خوندم با تفسیر اون دوستمون در مورد ارتش و ... زیاد هماهنگ نیست

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
نه....

بازی تمام شده اون کامپیوتر ها حاوی ایمیل ها یی هستند که گروه حشاشین برای دختره فرستاده همچنین باید تو اتاق خواب بری yرو بزنی ونوشته ها یی رومیبینی که فردی که قبل از اطیر اونجا زندانی بوده نوشته همچنین اگر به داخل سالن هم بیای چند تا نوشته وعکس رو میبینی که در مورد محتوای دو بازی بعدی مطالبی را ذکر میکند

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
اگر...

اگر شما به نقشتون نگاهی بیندازی میبینی که یک اهدافی دارن چشمک میزنن ووسط نقشه فاصله شما رو تا هدف و مقصد به متر یا کلیلو متر نشون داده بعد همه ی حال بازی به درگیری وپری کردن ضربات سرباز ها هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر