Assassin's Creed for X360

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اونجا که میگه از بالای 12 تا قلعه بپری باید چی کار کرد فقط میشه بالای 5 تا قلعه رفت اون ورا نمیشه رفت باید چی کار کرد؟ از کجا میشه فهمید از بالای کدوم پریدیم و از بالای کدوم نپریدیم؟ ؟

آقا من 37 تا پرچم از 100 تا رو پیدا کردم ;)
در اين قسمتها وقتي ميري با زدن كليد Y يك نماي كلي از شهر رو نشون ميده كه باعث ميشه جزييات Map بازي ظاهر بشه اون قسمتهايي از شهر هم كه قابل دسترس نيست در مراحل بعد كم كم باز ميشه من از Memory Block 6 هستم و تقريبا تمام نقشه بازه . وقتي بالاي برجهايي كه اولين باره مي ري بري جلوي كليد Y مي نويسه Synchronize اما اگه براي دفعات بعد بري جلو Y همون eagle Vison رو مي نويسه .
ممنون اما من چند جمله آخر رو متوجه نشدم میشه توضیح بدی منظورت چی بود ؟
علي كجاشو ميگي :)

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
بازی به این محشری چرا بعضی ها ایراد میگیرن من موندم یعنی واقعا اگه کسی از این بازی خوشش نیاد از هیچ بازی دیگه ای هم خوشش نخواهد اومد;)چرا بازی difficulty نداره؟:confused: بعد چند ساعت گیم پلی بازی اومد دستم فقط فاز میده شیرجه بزنی از این پشت بوم بری اون پشت بوم :biggrin1:اسب سواری هم خیلی فاز میده کنترل اسب هم خیلی راحت

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
در اين قسمتها وقتي ميري با زدن كليد Y يك نماي كلي از شهر رو نشون ميده كه باعث ميشه جزييات Map بازي ظاهر بشه اون قسمتهايي از شهر هم كه قابل دسترس نيست در مراحل بعد كم كم باز ميشه من از Memory Block 6 هستم و تقريبا تمام نقشه بازه . وقتي بالاي برجهايي كه اولين باره مي ري بري جلوي كليد Y مي نويسه Synchronize اما اگه براي دفعات بعد بري جلو Y همون eagle Vison رو مي نويسه .

علي كجاشو ميگي :)

الان من 5 تا پریدم بقیه شهر بسته هست حالا چیجوری برم وا کنم؟ بسته هست چی کار کنم؟

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
هه دیدم آواتار یکی از برو بکس اینه رفتم عکس بزرگشو پیدا کردم دو تا بازی ای که عاشقشونم باهم قاطی کردند.
81u3cpz.jpg

آخرین ویرایش:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
از دست این رابیدز ها....:)

همه رو به شوخی گرفتن نامرد ها ، حتی با سم فیشر و الطیر هم شوخی کردن:biggrin1:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
كسي ميدونه :
آقا بعد از اين كه شخصيت سوم رو كشتيم.
ميگه برو به شهر هاي اورشليم ، دمشق و Acre بعد روي نقشه يك علامت اساسين هست ميرم اونجا يك آدم هست حرف ميزنم باهاش توي هر سه شهر بعد ديگه نميدونم چيكار كنم؟ تمام برجك هاي اين سه شهر رو رفتم ولي هيچ فايده اي نداشت ...

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مشكل و سوال بزرگ:
من و 4 تا از دوستام امروز بازي رو از Next Gen گرفتيم اما مال همومون بعد از مرحله تمريني هنگ ميكنه دستگاه! مشكل چيه؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ميگه برو به شهر هاي اورشليم ، دمشق و Acre بعد روي نقشه يك علامت اساسين هست ميرم اونجا يك آدم هست حرف ميزنم باهاش توي هر سه شهر بعد ديگه نميدونم چيكار كنم؟ تمام برجك هاي اين سه شهر رو رفتم ولي هيچ فايده اي نداشت ...
خوب تو تگ اسپویلر بزار :mad:
من نمی دونم چرا مدیرا بر خورد نمی کنن
-------
مشكل و سوال بزرگ
اگه فقط اونجای بازی هنگ می کنه مشکل از دیسکه اگه نه که مال شما هم مثل ماله من شده !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من و 4 تا از دوستام امروز بازي رو از Next Gen گرفتيم اما مال همومون بعد از مرحله تمريني هنگ ميكنه دستگاه! مشكل چيه؟
والا مال منم دقيقا بعد از اين كه بازي رو شروع كردم سوار اسب شديم و خواستم از يك شهر خارج بشم همين جوري شد.
بعد يك بار DVD رو در آوردم يك دي وي دي ديگه گذاشتم بعد دوباره گذاشتم اجرا كردم ديگه مشكل حل شد!
كسي نميدونه :
خوب تو تگ اسپویلر بزار :mad:
من نمی دونم چرا مدیرا بر خورد نمی کنن
ببخشيد پست بالا رو نديدم.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
من هم یک بار دیروز وقتی قبل از اینکه به شهر اصلی برسم توی یکی از لودینگ ها دستگاهم هنگ کرد.ولی بعدش که دوباره اونجا رو رفتم مشکلی نداشت.
البته من از پرتو بازی رو گرفتم.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من هنوز باورم نشده که ومده:biggrin1:
راستی وقتی با شمشیر به دشمنا میزنی چه چوریه ؟خون و افتادن دشمن:confused:
راستی میشه افراد بی گنا گشت ؟:evil:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
آقايون عده ي از داستان يازي ميپرسن من مختصر وكم و اوايله بازي رو توضيح بدم:
سالها پيش هنگام جنگهاي صليبي گروهي تشكي شدند به نام حشاشين كه اولين تروريستها ي جهان بودن.
شخصي به نام اطير نيز سالها پيش در اين گروه يكي از بزرگترين افراد بوده و قتلهاي زيادي انجام داده وبسيار چيره و زبر دست بوده است.
سال 2007شخصي به نام .....(يادم نيست)پيدا ميشود كه دانشمندان با مطالعه بر روي Dnaو خاطراته اون پي ميبرن كه خاطرات وگروه خوني و Dnaشخصي ديگر در خون او است (الطير)حال اين دانشمندان سعي دارن با نفوظ به مغز و خاطرات اين فرد به گذشته روند و ببينند چه اتفاقي افتاده همچنين دستگاه هي درست كرده اند مانند پورتالهاي زايون به ماتريكس در فيلم ماتريكس كه شخص با قرار گرفتن در آن به گذشته ميره البته ذهنش .اين دانشمندان اين مرد را حتي توي خواب هنگام غذا خوردن و..... .با دوربين ميبينند تا بتوانند چيزي مبني بر ارتباط او با الطير پيدا كنند .داستان خداست بقيشو نرفتم ولي داستان پيچيده نيت يك نمور انگليش قوي باشه حله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر