Assassin's Creed for X360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
کسی میدونه این آپدیت که روی این بازی هست برای چیه؟
اپدیت جدیدی که نیست همون اپدیتهای قبلی هست که مثل اینکه شما نصب نکردی!
شما اگه halo 3 رو بازی کرده باشین اخرین اپدیت روش هست که احتمالا بازی نکردین;)

همه چیز بازیش مثل گرافیک و گیم پلی و داستان و ... خوبه فقط بازیش یکم خالی بندیه.
یارو از 10 طبقه میپره پایین هیچیش نمی شه:laughing:

البته اینم بگو که روی زمین نمیپری!
39.gif

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
HALO 3 رو که خیلی وقته دارم و تموم هم کردم در نتیجه اون آپدیتش رو نصب کردم.
ولی خودمونیم اصلا بازی( Assassin's Creed) رو خودت گرفتی یا نه یه چیزی میپرونی؟:-"

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
HALO 3 رو که خیلی وقته دارم و تموم هم کردم در نتیجه اون آپدیتش رو نصب کردم.
ولی خودمونیم اصلا بازی( Assassin's Creed) رو خودت گرفتی یا نه یه چیزی میپرونی؟:-"

من بازیش نکردم ولی خب وقتی اپدیت بیاد که حتما نباید بازی Assassin's Creed بازی کنی:) تا جایی که میدونم ادیت جدیدی نیومده:confused: اگه منظورت اون ساختمون 10 طبقه هست که من تو دموش دیدم که میپره روی کاه:biggrin1:

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
من بازیش نکردم ولی خب وقتی اپدیت بیاد که حتما نباید بازی Assassin's Creed بازی کنی:) تا جایی که میدونم ادیت جدیدی نیومده:confused: اگه منظورت اون ساختمون 10 طبقه هست که من تو دموش دیدم که میپره روی کاه:biggrin1:

برای منم اپدیت کرد halo 3 هم بازی کرده بودم:-" ولی به هرحال عجب بازی عجب گرافیکی درمورد گیم پلی بازی یه مقدار سخته ولی همه چی عالی بعضی دوستان هم که در مورد سیستم مبارزه مشکوک بودن بگم که مشکوک نیست:biggrin1: عالیه نمیدونی کشتن چه حالی میده واقعا عالی فقط میخوام gamespot به بازی زیر 9 بده تا به اتیشش بکشم:mad::p

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
بچه‌ها امروز این بازی و COD4 رو گرفتم و برام خیلی عجیبه که First Impression این بازی روی من، به‌مراتب بیش‌تر از COD4 بود و اصلا فکر نمی‌کردم هم‌چین اتفاقی بی‌افته!!
البته چون خیلی کم از هردوشون بازی کردم، اصلا نمی‌شه نظر قطعی داد اما...

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
منم امروز بازيو خريدم بدك نبود خونش زياد جالب نيست :sick:
سازنده ها گفته بودن اگر شمشير به لباسه سربازا كسيده بشه قسمتي از لباس اونهارو پاره ميكنه منكه همچين چيزي نديدم:((

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
حقیقا این بازی خلاف اون چیزی بود که من فکرشو می کردم. من همش احساس می کردم که این بازی فقط داره روش تبلیغات الکی می شه و وقتی عرضه بشه یه بازی با گیم پلی معمولی و پر از اشکالات مختلفه که با یه یسری امتیازات نه چندان جالب هم بعد از یه مدت از ذهن ها پاک می شه.
ولی وقتی امروز این بازی رو بازی کردم اولین نکتش که برام جالب اومد داستانش بود که شروع داستانش با اون چیزی که لااقل من فکر می کردم کاملا فرق داشت و من اصلا انتظار همچین موضوعی رو نداشتم. گرافیک بازیشم که واقعا فوق العادس یعنی تو سبک خودش خیلی زیبا کار شده و واقعا قابل قیاس با غول های گرافیکی مثل cod4 هست. گیم پلی بازی هم تا اینجا که من بازی کردم بسیار جذاب بوده و از چیزی که خیلی در این بازی خوشم اومد حرکات بسیار نرم و طبیعی الطیر هست که در این سبک من تا حالا بازی ای به این شکل ندیده بودم.
در مورد باگ ها هم بازی با اون چیزی که شما در e3 دیدید فرق داره. نمی گفتم تمامی باگ ها رفع شده ولی باگی که اذیت کنه و آدمو از بازی زده که من ندیدم تا اینجا.

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
وضعيت بازي از نظر داغ كردن دستگاه و زمان لودينگ چه جوريه؟ چون مي ترسم مثل crack down باشه دو ساعت لودينگش طول بكشه! مثل مدال افتخار هست كه راحت رو دستگاه اجرا بشه؟
با تشكر
Life is short than you think Play more
XBOX 360

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
آخ جوووووووووووون
85.gif
بالاخره اومد
91.gif

راستش منم cod4 رو 3 روزی هستش که گرفتم و همیشه از طرفداران پر و پا قرصش بوده ام ولی هنوز حتی تو کنسول نگذاشتمش.چون میدونستم که بزودی assassin,s creed رو خواهم گرفت و نمیتونم در برابرش مقاومت کنم و اونوقته که cod4 رو نیمه کاره رها میکردم.چون من عاشق پرینس و گیم پلی و داستانش بوده ام,هستم و خواهم بود(از همون پرینس دو بعدی که تو کامپیوتر 286ام و با دیسکت بازی میکردم تا pop3 و این بازی)
پس برای سلامتی سازندگان این بازی و ادامه ی راهشون تا انقلاب مهدی یه صلوات بلند ختم کنید
103.gif

jack_360

کاربر سایت
Oct 2, 2007
26
نام
مسلم
آخ چیکار کنم که تا شنبه باید صبر کنم :((:((:((ولی درعوض یک حالی بهش بدم که فراموش نکنه الطیر کجای بی تو حوسلم بدجور سر رفته :neutral::neutral::bash::bash:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر