Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

ببین تو مینی مپت یه سری جا هستش که جدید برات باز شده و اونجا مردم دارن با سربازان برجیا ( درسیت نوشتم) میجنگن
خیلی راحت میتونی پیدا کنی، سربازها را بکشی و بعد اون یارو میشه اساسین
فقط به نقشه نگاه کن
خب یه احتمال دیگه هم هست و اون اینه که شما برج های برجیا رو نابود نکردی. اگه هر برج رو به اتیش بکشی یه نفر رو میتونی اساسین کنی.

وای باورم نمیشه! منی که اول از بازی بدم میومد (قابل توچه مهراد) حالا عاشق و معتادش شدم :دی یعنی ماموریت های جانبی رو بیشتر از اصلی ها دوست دارم :دی تو این چند روز تعطیلی فقط داشتم اینو بازی میکردم! آخراش رسیدم دیگه، همه View Point ها، گنج Rumulos، مغازه ها، خونه ها رو پیدا کردم و خریدم و 4 تا از اساسین هارو هم لول 10 کردم :دی خدای خیلی باحاله ولی هنوز بازی رو تمام نکردم حیفم میاد!

ولی باید قبول کرد شروع ضعیفی داره بازی، اگر شروعش یکم قوی تر میشد دیگه حرف نداشت!

آهنگ های بازی هم که شاهکار! وای دیگه چی بگم!؟ عاشقش شدم :دی :x

ولی باید قبول کرد شروع ضعیفی داره بازی، اگر شروعش یکم قوی تر میشد دیگه حرف نداشت!
خب بازی از نظر داستان کلا به نسخه ی دو وابسته بود، در همین حد هم شروعش بد نبود

آهنگ های بازی هم که شاهکار! وای دیگه چی بگم!؟ عاشقش شدم :biggrin1: :x
کار Jesper Kyd حرف نداره، آهنگای AC2 هم توصیه میشه!

برای لباس اطیار چه جوری میشه از uplay بخریش ممنون میشم کسی بگه؟
توی صفحه های قبل توضیح داده شده

خب بازی از نظر داستان کلا به نسخه ی دو وابسته بود، در همین حد هم شروعش بد نبود

کار Jesper Kyd حرف نداره، آهنگای AC2 هم توصیه میشه!
شروع بازی درسته که به نسخه دوم وابسته بود، اما امکانات جدید خیلی دیر به مخاطب معرفی میشدن، چپتر 3-4 اینا، باید زودتر اماکانات جدید معرفی میشدن.

موسیقی های بازی هم عالی بود، نسخه دوم موسیقی هاش یادم رفته! :))

اومدم انتخاب شدن داستان بازی به عنوان بهترین داستان سال از طرف انجمن نویسندگان آمریکا تبریک بگم!فوق العاده بود.
در مورد شروع,می شه گفت شروع بازی و کلا همه ی داستان بازی بدون معرفی کارکتر ها بود.و دلیل اصلی اون هم spin off بودنش بود.درواقع شما بدون بازی کردن نسخه ی دوم,داستان را درک نمی کنید!

اومدم انتخاب شدن داستان بازی به عنوان بهترین داستان سال از طرف انجمن نویسندگان آمریکا تبریک بگم!فوق العاده بود.
در مورد شروع,می شه گفت شروع بازی و کلا همه ی داستان بازی بدون معرفی کارکتر ها بود.و دلیل اصلی اون هم spin off بودنش بود.درواقع شما بدون بازی کردن نسخه ی دوم,داستان را درک نمی کنید!

قحطی بود این انجمن نظر داد:d
کار ندارما ولی داستانش ماه بود

شروع بازی درسته که به نسخه دوم وابسته بود، اما امکانات جدید خیلی دیر به مخاطب معرفی میشدن، چپتر 3-4 اینا، باید زودتر اماکانات جدید معرفی میشدن.

به نظرم که فرقی نداشت کجای بازی معرفی بشن، به هر حال ...

بچه ها یکی جواب این آقا رو بده :arrowd:

توی menu اصلی میزنید که به uplay وصل باشه و با توجه به امتیازاتی که از بازی های یوبی جمع کردید میتونید این رو بگیرید! اون امتیازهایی هم که گرفتید باید به اینترنت وصل بوده باشید اون موقع وگرنه فرت میشه!
وقتی هم وارد uplay شدید برید به قسمت rewards و از اونجا چیزایی رو که میخواید بخرید :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or