Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

بانک یا یه همچین چیزی کجاست؟!!
یه مقدار پول جمع شده اونجا...نمیدونم کجاست...
دیروز شروع کردم...عالیه واقعاً!!

بانکه دیگه جای خاصی نیست شما باید روی نقشه برید نوشته بانک!!بعد 1 مقدار پول بدین که تعمیرش کنن بعد میتونید هر 20 دقیقه 1 بار برین پول هاتون رو بدارین#:-s

سوال
این اچیومنت رو چطور بگیرم؟

s27.jpg
Show Off

سلام
من بازی رو از دیروز شروع کردم واقعا ً عالی کار شده البته به نظرم کنترلش با دسته کمی سخته !
چند تا سوال دارم :
1- این آیتمهایی رو که میریم با منفجر کردن ویوپوینتها آپدیت می کنیم و میگه هر 20 دقیقه فلان قدر بهمون پول میده پولشونو چجوری باید بگیریم !؟ مثل خیاطی و ...
2- آیکن ماموریتهای فرعی در نقشه با نسخه ی 2 فرق کرده !؟ اینجا ظاهرا ً به شکل سر یک گرگ قرمز رنگ هست اگر اینطوره من وارد یکی از این ماموریتها شدم که میری زیر زمین و یک بقعه مانندی هست که چهار تا درش بستست و یکی از درها که جلوش میریم میگه b رو بزن وقتی میزنم میگه کلیدها رو بیار یا همچین چیزی اینجا باید چیکار کنم یا اگه قراره کلیدی پیدا کنم کجاست !؟

سوال
این اچیومنت رو چطور بگیرم؟

s27.jpg
Show Off
این تاپیک اچیومنت گاید هست
اچیومنت شما هم توش هست
سلام
من بازی رو از دیروز شروع کردم واقعا ً عالی کار شده البته به نظرم کنترلش با دسته کمی سخته !
چند تا سوال دارم :
1- این آیتمهایی رو که میریم با منفجر کردن ویوپوینتها آپدیت می کنیم و میگه هر 20 دقیقه فلان قدر بهمون پول میده پولشونو چجوری باید بگیریم !؟ مثل خیاطی و ...
2- آیکن ماموریتهای فرعی در نقشه با نسخه ی 2 فرق کرده !؟ اینجا ظاهرا ً به شکل سر یک گرگ قرمز رنگ هست اگر اینطوره من وارد یکی از این ماموریتها شدم که میری زیر زمین و یک بقعه مانندی هست که چهار تا درش بستست و یکی از درها که جلوش میریم میگه b رو بزن وقتی میزنم میگه کلیدها رو بیار یا همچین چیزی اینجا باید چیکار کنم یا اگه قراره کلیدی پیدا کنم کجاست !؟
سامولیچ;)
1-میره به حسابتون در بانک
اولین بانک توی رم که باز و قابل استفاده هست نزدیک مخفیگاه اسسین ها هستش که باید پولت رو از اونجا برداری
2-سبک ماموریت ها شبیه همون ماموریت های Altair Armor خستش که اخرش هم یک لباس میده بهت
اگر ماموریت اول رو میگی فکر کنم 4 تا در هست که یکیش بازه
وارد اون در شو یه نصفه ستون میبینی که یک پرچم روشه برو انو برش دار روبروی همین ستون یک ستون دیگه هست (نزدیک در هستش این ستون)برو روی اون و بعد بپر سمت چپت تا اون لبه رو بگیری و بقیشم...

آخرین ویرایش:
نه منظورم این ماموریتی که گفتی نیست ! اینو قبلا خودم رفتم
منظورم اون ماموریتیه که در نقشه با سر یک گرگ قرمز نشون داده میشه و وارد یه دالان زیر زمینی میشیم بعد به یک جایی شبیه ضریح امازاده ها میرسیم که سه تا از دراش بسته است ولی یکی بازه که میریم جلوش میگه b بزن ولی وقتی میزنم یه پیغامی میده که الان یادم نیست ولی ظاهرا میگه کلید یا کلیدها رو پیدا کنم .

ضمنا ً پولمو باید از همون بانکی که ساخنم بگیرم یا از هر بانک دیگه ای هم میشه ! آخه من یادم رفته بانکی که ساختم کجا بود !

منظورم اون ماموریتیه که در نقشه با سر یک گرگ قرمز نشون داده میشه و وارد یه دالان زیر زمینی میشیم بعد به یک جایی شبیه ضریح امازاده ها میرسیم که سه تا از دراش بسته است ولی یکی بازه که میریم جلوش میگه b بزن ولی وقتی میزنم یه پیغامی میده که الان یادم نیست ولی ظاهرا میگه کلید یا کلیدها رو پیدا کنم .

ضمنا ً پولمو باید از همون بانکی که ساخنم بگیرم یا از هر بانک دیگه ای هم میشه ! آخه من یادم رفته بانکی که ساختم کجا بود !
خب باید همه مرحله های کله گرگ رو بری تا همه کلیدها رو گیر بیاری تا بعد بتونی در اونجا رو باز کنی.
فرقی نمیکنه پولتون رو میتونین از هر بانکی بگیرین.

• Like
Reactions: Molana

پولتو که هر بانکی میتونی بگیری
اون سره قرمر هم ماموریت نیست محل دریافت لباس هست که باید همه کلید ها رو جمع کنی
کلید ها هم از همون ماموریت های کله گرگی بدست میاد...

• Like
Reactions: Molana
ممنون دوستان ،
با دادن اعتبار تشکر کردم .
فقط میمونه یه سوال مبتدیانه ! ( باور کنید من هر دو نسخه ی قبلی رو بازی کردم ! )
این آیکن ماموریتها ی این زره مورد نظر که کلیدهاش رو باید جمع کنم چه شکلیه !؟ آخه توی AC2 به شکل لوگوی خود AC بود ولی اینجا اون لوگو منو میبره داخل اون تالاری که مانکنها هستند !
و ضمنا اینکه من الان سکانس 3 هستم می تونم با منوی dna برم سکانس دوم بعد دوباره با همین منو برگردم و بقیه ی بازی رو برم یا نه حتما باید بازی رو تموم کنم ؟

هر کدوم از این مخفیگاه ها توی یه منطقس و لوگوش همون علامت رمولوسه(فکر کنم)
از طریق منوی DNA هم میتونید این کار رو انجام بدبد و اتفاقا یه اچیومنت هم میگیرید:d

ممنون دوستان ،
این آیکن ماموریتها ی این زره مورد نظر که کلیدهاش رو باید جمع کنم چه شکلیه !؟ آخه توی AC2 به شکل لوگوی خود AC بود ولی اینجا اون لوگو منو میبره داخل اون تالاری که مانکنها هستند !
و ضمنا اینکه من الان سکانس 3 هستم می تونم با منوی dna برم سکانس دوم بعد دوباره با همین منو برگردم و بقیه ی بازی رو برم یا نه حتما باید بازی رو تموم کنم ؟
ایکونش شکل سر یه گرگه.
بله میتونین برگردین و دوباره سکانسها رو برین.

ممنون دوستان ،
یدونه سر گرگ هست که قرمزه.بقیه سر گرگ ها محل کلید هاست.وقتی اون شش کلید را پیدا کردی,اون سر قرمز طلایی می شه و می تونی بری لباس را برداری.

از این سر گرگ بکشید بیرون :d
سوال من یه چیز دیگست !!!
منظورم علامت زیره که در نقشه وجود داره در AC2 علامت ماموریتهای جانبی بود الان در BH این علامت چیه روی نقشه !؟
reedlogo-1.png

ضمنا ً از سکانس چندم میشه انجمن برادری رو راه انداخت و چجوری میشه آساسین بدست آورد و تربیت کرد !؟ من الان سکانس سوم هستم و کلی ویوپوینت منفجر کردم ولی نمی دونم آسیاسینهای ویوپوینتهایی که منفجر کردم و گرفتم یا نه !:))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or