Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

سلام من دو تا سوال در مورد این اسیسین هایی که زیر دست داریم داشتم:
1.چطور به ان ها آموزش بدیم؟
2.چطور مطمئن باشم که اگه یکی را بفرستم یه شهر دیگه ماموریت نمیمیره؟مثلا اونی که جلوش عدد سه هست اگه ماموریتی که از 5 یک هست بفرستیمش میمیره؟

سلام من داشبورد رو با main dick اپدیت کردم بعد دیسک دوم رو گزاشتم ارور داد زنگ زدم به فرو شنده گفت اگه اپدیت نمیکردی با دو تا اپدیت نرم افزاری میشد الان هیچ راهی نداری حتما باید lt نصب کنی پس بچه ها قبلا چطوری بازی رو بازی کردن خب منم راه اونا رو رفتم

سلام من دو تا سوال در مورد این اسیسین هایی که زیر دست داریم داشتم:
1.چطور به ان ها آموزش بدیم؟
2.چطور مطمئن باشم که اگه یکی را بفرستم یه شهر دیگه ماموریت نمیمیره؟مثلا اونی که جلوش عدد سه هست اگه ماموریتی که از 5 یک هست بفرستیمش میمیره؟

1-میفرستی ماموریت اموزش میبینن بعد XP میگیرن هرموقع به اندازه کافی XP گرفتن لول اپ میشن و میتونید اپگریدشون کنید مثلا یه لول پیشرفت کردن یه اپگرید مثلا زرهش رو میتونی اپگرید کنی
2-ببین روی هر ماموریتی که میری مینویسه چندتا XP و چقدر پول میده هرچقدر کمتر XP بده ماموریت راحت تره این از این
وقتی یه نفر رو برای ماموریت انتخاب میکنی یه نوار هست که درصد پیروزی اسسینی که انتخاب کردی رو نشون میده مثلا میزنه 60% و یکی دیگه رو انتخاب میکنی درصد پیروزی بالا تر میره ولی از اونر مقدار XP ها بین دو نفر نصف میشه
کلا از این قراره

دوستان الان یه دست مولتی را امتحان کردم.کسی امتحانش کرده؟خیلی جذاب و در عین حال خیلی سخته!تو مود وانتد خیلی سخته که قبل ا اینکه کسی که دنبالته تو را بشه,اکثر مواقع از پشت می کشه,بقیه ی مواقع هم خیلی سریع می کشه!

دوستانی که بازی رو تموم کردن :

دختره رو آخر بازی کشتین ؟ وقتی کشته شد آیا Achieveـه Secure Apple Of Eden یا یه همچین چیزی رو براتون باز کرد ؟

اره باز شد

یه نکته جالب
اچیومنت subject 16 دیدین که یه سری خط و نقطه هست
توی یه سایت خارجی دیدم که اونا علامت مورسه و معنیش هم میشه:I am alive

اره باز شد

یه نکته جالب
اچیومنت subject 16 دیدین که یه سری خط و نقطه هست
توی یه سایت خارجی دیدم که اونا علامت مورسه و معنیش هم میشه:I am alive

عجیبه من فکر میکردم میشه یه جوری دختره رو زنده نگه داشت پس فقط یه مدل پایان داره

عجیبه من فکر میکردم میشه یه جوری دختره رو زنده نگه داشت پس فقط یه مدل پایان داره

اره من هم فعلا که همین یه دونه پایانو دیدم
حالا یه دفعه دیگه دارم میرم بلکه اندفعه فرجی بشه زنده بمونه خیلی ستم کشتنش

اره من هم فعلا که همین یه دونه پایانو دیدم
حالا یه دفعه دیگه دارم میرم بلکه اندفعه فرجی بشه زنده بمونه خیلی ستم کشتنش

دختره که نمرد تو نوشته های آخرش یه صدا می یاد میگه تو شکه. البته یه بار بیشتر وقت نکردم گوشش کنم شاید با دزموند بوده.

اون زنه کی بود که به اساسین قبلی و اسپلینتر سل گند زده بود. تو این شماره فکر کنم نیستش آخه باحالتر شده بود. خشن و در عین حال واقع گرایانه تر. دوستان مبارزه با خنجرشم خیلی راحت تره تا با شمشیر و باحالترم هست. داستانشم اتزیو دیگه آدم قبلی نیست و شخصیتش تقریبا مثل الطایر شده.

یه نکته بگم
وقتی وارد شهر رم میشید همه مردم بدبختن گدا خیلی زیاده ولباس مردم کثیف و پاره پورست و خیلیا یه گوشه نشستن دارن گریه میکنن یا یکی بغل یکی دیگس...و داره گریه میکنه و خلاصه معلومه که حکومت ظالمانه داره شهر رو اداره میکنه
حالا که چی؟؟؟:d
میخوام اینو بگم وقتی برجهای برجیا رو میترکونید یه قسمت از شهر رو در دست میگیرید و میتونید مغازه های اون منطقه رو راه بندازید و وقتی تغریبا همه رو راه انداختید مردم دیگه بدبخت نیستن و وضعشون خوب شده،لباسای قشنگ میپوشن،زن ها یا باد بزن دستشونه یا چتر البته بعضیاشون و خلاصه وضع مردم خوب میشه
به نظرم یوبی با این کار خیر و شر رو به گونه ای به تصویر کشیده

یه نکته بگم
وقتی وارد شهر رم میشید همه مردم بدبختن گدا خیلی زیاده ولباس مردم کثیف و پاره پورست و خیلیا یه گوشه نشستن دارن گریه میکنن یا یکی بغل یکی دیگس...و داره گریه میکنه و خلاصه معلومه که حکومت ظالمانه داره شهر رو اداره میکنه
حالا که چی؟؟؟:d
میخوام اینو بگم وقتی برجهای برجیا رو میترکونید یه قسمت از شهر رو در دست میگیرید و میتونید مغازه های اون منطقه رو راه بندازید و وقتی تغریبا همه رو راه انداختید مردم دیگه بدبخت نیستن و وضعشون خوب شده،لباسای قشنگ میپوشن،زن ها یا باد بزن دستشونه یا چتر البته بعضیاشون و خلاصه وضع مردم خوب میشه
به نظرم یوبی با این کار خیر و شر رو به گونه ای به تصویر کشیده

شما 2 اش رو بازی کرده بودی؟
تو شهره خودت هم همين بود ديگه

جدی؟
چرا باو 3بار تمومش کردم ولی اصلا دقت نکردم من فقط گاهی میدوییدم ویلا ساختمونارو اپ میکردم میرفتم شهرای دیگه
از بس داستانش مشغول کرده بود منو اصلا به این چیزا دقت نکردم
اون علامت قلب از وسط جر خورده رو حتما برین خیلی جالبه

یه هنر جدیدی که یوبی تو این نسخه فهمیده,کشاندن بازیکن به انجام ماموریت های فرعی هست که هر چی تو بازی جلوتر می ری بیشتر مشهود می شه.تو نسخه ی دوم من نهایتا دنبال ماموریت های لباس الطیر می رفتم.ولی اینجا همچین زده بالا ماموریت ها!
من تو نسخه ی دوم نه تنها نمی رفتم شهر را ارتقا بدم,بلکه پول کم می آوردم میومدم ویلا از مردم می دزدیدم!:d

واقعا عالی شده، یکی از نکات مثبتش کم شدن تعداد View Point هست که تو نسخه های قبل یه کم خسته کننده بود، امیدوار بودم سیستم مبارزه یه کم سخت تر بشه، همونطور که شنیده بودیم، ولی متاسفانه هنوز یه کم راحته، من از اینش خوشم اومده که مغازه باز می کنی و چند برابر پولی که دادی به حسابت واریز می شه، در مورد اسب سواری هم من سوارکاریه قبلیا رو بیشتر می پسندیدم، به نظرم خیلی یواش می دون! که بیشتر وقتا ترجیح می دم پیاده برم! ولی تنوع بازی خیلی زیاده، وای رم رو آپ می کنیم !!!!!!! >:d<

با اینکه بازی رو تموم کردم اما امروز

10 تا Assassin تحویل جامعه دادم کلا شهر رو در اختیار گرفتیم با بچه ها . 95% هم شهر رو هم بازسازی کردم واقعا خسته کننده نیست بازی. 9 تا پر پیدا کردم اون یکی نمیدونم کجاس واقعا ستمه الان هم میخوام برم دنبال پرچم ها

:d

واقعا عالی شده، یکی از نکات مثبتش کم شدن تعداد View Point هست که تو نسخه های قبل یه کم خسته کننده بود، امیدوار بودم سیستم مبارزه یه کم سخت تر بشه، همونطور که شنیده بودیم، ولی متاسفانه هنوز یه کم راحته، من از اینش خوشم اومده که مغازه باز می کنی و چند برابر پولی که دادی به حسابت واریز می شه، در مورد اسب سواری هم من سوارکاریه قبلیا رو بیشتر می پسندیدم، به نظرم خیلی یواش می دون! که بیشتر وقتا ترجیح می دم پیاده برم! ولی تنوع بازی خیلی زیاده، وای رم رو آپ می کنیم !!!!!!! >:d<
البته راجع به خرید مغازه ها چندین برابر به حصاب شما ریخته نمیشه!!!مقداری پول به کل پولی که به حصاب شما تو هر 20 دقیقه ریخته میشه اضافه میشه مثلا یه مغازه 1000تا میدی راه میوفته و اون و 200 به کل پولت اضافه میشه
راجع به مبارزات هم به نظرم مبارزات به بهترین شکل ساخته شده جوری که احساس یک مستر اسسین و یک جنگجوی قهار به گیمر القاء میشه
راجع به اسب ها هم اینه قبل هست فقط بخاطر ایننکه تو شهر هستیم نمیشه با تمام سرعت با اسب رفت
بعضی وقت ها که از شهر میری بیرون میشه اسب ها با کمال سرعت میدوند
مولتی پلیر بازی هم جذابه ولی احتمالا برای من یکی زود خسته کننده میشه
البته همونطور که سهراب گفت سخته یعنی همیشه باید دوروبرتو بپایی که یکی Assassinate ـت نکنه یا با هیدن گان مختو پیاده نکنه و در کل پر از حیجانه
کسی این لباسو گرفته

همین قدر جذبه داره؟
هنوز یه کلید دیگه مونده تا بتونم اینو بگیرم:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or