Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

فکرشو بکن تو شهر میتونستی از اسب استفاده کنی اونبخت اسبی هم نبود سوار شی باید اینه GTA بگردی دنباله یه اسب سوار از اسب بندازیش پایین خودت سوار شی اونبخت یوبی باس اسم بازیو میذاشت Assassins Creed:Grand Theft Hours:d

بله نکته خیلی جالبی هست:d
ولی دیگه داری میری رو مخم ها اسب رو اینجوری مینویسن Horse اینی که نوشتی یعنی ساعت:d
میخوای بیام خصوصی بهت تدریس کنم

میرسیم خدمت اساسین باز ها . . . :-"
بُرس:d
تموم شد:(هم از تموم شدنش ناراحت شدم
خطر شدیدا اسپویل
هم از پایانش
نفهمیدم درست چی میگفت اون زنه که شبیه منروا بود از یه طرف میخواستم ببینم چی میگه و زیر نویسارو میخوندم از اون طرف صحنه ها چشممو قفل کرده بود رو خودش!!! واقعا:((
همه چیز عالی بود همه چیز
کشته شدن لوسی میتونه از طرفی ناراحت کننده باشه و هم اینکه میتونه شروعی باشه برای اسسین واقعی شدنه دزموند
ولی جدی جدی مرد:(
دو صحنه دیدیم که تاحالا تو سری AC ندیده بودم 1-بارون2-خون که روی زمین بریزه (خون لوسی)

مهراد خط داستانی بازی رو روی چند ساعت تموم کردی؟ کلا چند ساعت گیم پلی داشت؟

البته همونطور که سهراب گفت سخته یعنی همیشه باید دوروبرتو بپایی که یکی Assassinate ـت نکنه یا با هیدن گان مختو پیاده نکنه و در کل پر از حیجانه
کسی این لباسو گرفته

همین قدر جذبه داره؟
هنوز یه کلید دیگه مونده تا بتونم اینو بگیرم:(

خوبه جمع همگی جمع:d خو پس سامان کو؟:d

مهراد خط داستانی بازی رو روی چند ساعت تموم کردی؟ کلا چند ساعت گیم پلی داشت؟
شخصا تو دو هفته تمومش کردم!شورشو دراوردم انصافا:d
اگر فقط ماموریت های اصلی رو دنبال کنی 12-13 ساعت میشه فکر کنم ولی اگر فرعیاتم حصاب کنیم 16 ساعت رو شاخشه
الحق مخفی کاری تو BH خیلی بیشتر از AC2 شده خوشبختانه عوضش جنگاش خون و خون ریزیه البته زمین همیشه تمیزه از خون:d
خوبه جمع همگی جمع:d خو پس سامان کو؟:d
به یاری ایزد منان سال دیگه همین موقع سامانم میاد/:)
پ.ن:کلا مخت درگیره این خزو خیلای ابگوشته:d
کسایی که بازیرو تموم کردند و معماهای 16 رو حل نکردند این ویدیو رو ببینن

آخرین ویرایش:
شخصا تو دو هفته تمومش کردم!شورشو دراوردم انصافا:d
اگر فقط ماموریت های اصلی رو دنبال کنی 12-13 ساعت میشه فکر کنم ولی اگر فرعیاتم حصاب کنیم 16 ساعت رو شاخشه
الحق مخفی کاری تو BH خیلی بیشتر از AC2 شده خوشبختانه عوضش جنگاش خون و خون ریزیه البته زمین همیشه تمیزه از خون:d
به یاری ایزد منان سال دیگه همین موقع سامانم میاد/:)
کسایی که بازیرو تموم کردند و معماهای 16 رو حل نکردند این ویدیو رو ببینن
ببین مهری مگه نسخه PS3 بازی رو نخریده بود؟ پس چرا اینجا داری پست میدی؟:d
حالا بازیش میگفتی با دسته PS3 فاز نمیده بهت ضد حال نزد؟:d

حالا همه اینا به کنار... یکی از بچه ها میگفت نسخه PS3 نسبت به نسخه X360 دچار افت فریم شدیدی هست. تایید میکنی یا تکذیب؟:d خودت راضی بودی در مجموع از نسخه PS3 ؟:d

:))اثرات اون جوابیه هستش....:d

• Like
Reactions: MehradCreed
دوستان عزیز
کسی فهمید اخرش زنه چی میگفت ؟؟؟ اقا من اعصابم خورد شد چرا زنه باید میمرد مگه چی کار کرده بود !؟ ولی خداییش عجب بازی باحالی بود خیلی حال کردم :)

من اینجا گیر کردم:
تو قسمت 7 یا 8 بود اونجایی که باید بریم توی قلعه بعدش اون رئیسه اون پاپ قدیم رو خفه میکنه و سیب رو میخواد بعدش دنبالش میریم آخرش میگه باید بریم یه جایی من از قلعه میپرم توی آب تا آخرش هم میرم ولی یه جا یه ساختمون هست جلو راه از اون نمیشه بالا رفت راه دیگه ای هم نداره!

من اینجا گیر کردم:
تو قسمت 7 یا 8 بود اونجایی که باید بریم توی قلعه بعدش اون رئیسه اون پاپ قدیم رو خفه میکنه و سیب رو میخواد بعدش دنبالش میریم آخرش میگه باید بریم یه جایی من از قلعه میپرم توی آب تا آخرش هم میرم ولی یه جا یه ساختمون هست جلو راه از اون نمیشه بالا رفت راه دیگه ای هم نداره!
خو برای اینکه دره قلعه بازه یبارم از در برو تو:d

خو برای اینکه دره قلعه بازه یبارم از در برو تو:d

داخل قلعه رفتم وقتی که اون رئیسه داره فرار میکنه ما از بالا میپریم روی یک سری علوفه روی دیوار قلعه اون رو نشون میده که داره فرار میکنه ولی روی نقشه میزنه کجا باید رفت من از بالا قلعه بعدش میپرم توی آب ولی آخرش یه 60 متر مونده برسم یه خونه هست که هیچ را هی نداره ازش رد بشم 2 هزار تا سرباز هم دنبالم هستن تموم هم نمیشن.

داخل قلعه رفتم وقتی که اون رئیسه داره فرار میکنه ما از بالا میپریم روی یک سری علوفه روی دیوار قلعه اون رو نشون میده که داره فرار میکنه ولی روی نقشه میزنه کجا باید رفت من از بالا قلعه بعدش میپرم توی آب ولی آخرش یه 60 متر مونده برسم یه خونه هست که هیچ را هی نداره ازش رد بشم 2 هزار تا سرباز هم دنبالم هستن تموم هم نمیشن.
میدونم کجارو میگی
اول میپری تو کاه بعد دوباری میپری تو اب بعد میای بالا شروع به دویدن میکنی بعد از کلی دویدن و مشقت میرسی به یه قصر که ازش نمیشه رفت بالا دوروبرش پر از این کلاه قرمزیا هستن
همونجا بگردی یه در باز پیدا میکنی برو توش بعد صبر کن اگر سربازی دنبالته بکشش و بقیرم یجا بشین که گُمت کنن همین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or