Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

بازی خوبه ها اما ديگه خسته شديم ازين که از درو ديوار بريم بالا يا ......ديگه زيادی داره تکراری ميشه...فقط فضا ها تغيير ميکنه و بس....البته از حق نگزشته دستانش هنوز هم خداس :x....
اره البته هسته گیم پلی فرقی نکرده بیشتر بخاطر اینکه کاراکتر بازی همون اتزیو ـه AC2 ـه پس نمیشه خیلی تغییرش داد و BH شماره اصلی حصاب نمیشه و اگرم تو گیم پلی بخوان پیشرفت های اثاثی بدن قطعا تو شماره اصلی میدن که بشه از هسته گیم پلی بتونن مثلا اسپین اف ها و ادامه هایی بر شماره اصلی بسازن مثل همین BH
ولی تو جنگیدنو ببین!!چقدر کومبو اضافه شده و جنگیدن خیلی لذت بخش تر از جنگ های مسخره AC2 شده
در کل از چیزی که فکر میکردم فراتره و میشه گفت کامل ترین ACـه کا تاحالا ساخته شده

دوستان مثل اینکه مشکل بازیهای جدید درست شد !!!!!!!!!!!!!

من الان westgame بودم .

15000 میگرفت 3تا اپدیت نرم افزاری با فلش میکرد AC و NFS اجرا میشد !!!!

من کنسولم همرام نبود . فردا دارم میبرم درستش کنم !!!!!!!!!!

آره مثل اینکه درست شده توی این سایت هم یه چیزی نوشته که من دیگه سراغش رو نگرفتم.
HTML:
http://pinata.ir/index.php?page=shop.product_details&category_id=48&flypage=shop.flypage&product_id=548&option=com_virtuemart&Itemid=26

دوستان مثل اینکه مشکل بازیهای جدید درست شد !!!!!!!!!!!!!

من الان westgame بودم .

15000 میگرفت 3تا اپدیت نرم افزاری با فلش میکرد AC و NFS اجرا میشد !!!!

من کنسولم همرام نبود . فردا دارم میبرم درستش کنم !!!!!!!!!!

آقا چرا ميخوای 15$ پول بی زبون رو بريزی تو چاه؟
خوب خودت بريز روش ديگه....برو اين تاپيک و ببين....به خدا خيلی اسون هست فقط بايد يه 20mg دانلود کنی....همين
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=35893

اره البته هسته گیم پلی فرقی نکرده بیشتر بخاطر اینکه کاراکتر بازی همون اتزیو ـه AC2 ـه پس نمیشه خیلی تغییرش داد و BH شماره اصلی حصاب نمیشه و اگرم تو گیم پلی بخوان پیشرفت های اثاثی بدن قطعا تو شماره اصلی میدن که بشه از هسته گیم پلی بتونن مثلا اسپین اف ها و ادامه هایی بر شماره اصلی بسازن مثل همین BH
ولی تو جنگیدنو ببین!!چقدر کومبو اضافه شده و جنگیدن خیلی لذت بخش تر از جنگ های مسخره AC2 شده
در کل از چیزی که فکر میکردم فراتره و میشه گفت کامل ترین ACـه کا تاحالا ساخته شده
آره موافق ام باهات....کمبو هاش خيلی زيادتر از قبل شده و بهتر اما قبلی ها هم اينقد که شما ميگی بد نبود

سلام من اونجا گیر کردم که باید اون جعبه را یک جا ببریم که دوتا سرباز دنبالمونن جعبه را باید چه کار کردo->
ببین باید راهی را انتخاب کنی که بهت شک نکنن
اگر دیدی که داری راهی را میری و اونا درجه شکی که بالاشون زده ظاهر شده سریعآ از مسیری که رفتی برگرد تو یک مسیر دیگه
اگه تو مسیر درست بری اصلآ بهت شک نمیکنن

دوستان بالاخره LT+ اومد و اگر تا الان نتونستید بازی رو اجرا کنید با اپدیت فریمورتون به LT+ میتتونید این کار رو بکنید....و خبر خوش بعدی هم اینکه این اپدیت فریمور برای درایوهای کنسولهای اسلیم هم قابل استفاده هست...:d

امروز آپدیت جدید نوکیا را ریختم و موفق شدم این بازی را اجرا کنم .
البته زیاد بازی نکردم ولی از کات خوب بازی اینه که اون قسمت های حوصله سربر ابتدای بازی ت د شماره قبلی که در زمان حال روی میداد را نداره و بازی سریع در نقش اتزیو شروع میشه .

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM!
Welcome To Brotherhood!
بالاخره چشم ما به جمال بازی روشن شد!الان تو کف هستم.فعلا خواستم یه سری پیشرفت های بازی را بگم:
یکی از مهمترین هاش جالبیه مراحل فرعیشه.الان من بیشتر وقتم را دارم برج آزاد می کنم یا تو زیر زمین ها می گرم یا تو آنیموس برای مدال گرفتن ول هستم.
دیگریش مبارزات بازیه,ببینید از لحاظ کمبو,بجز اضافه شدن کراسبو و استفاده از تفنگ در نبرد های تن به تن,چیزی اضافه نشده.ولی تو AC2 واقعا این همه سلاح بی استفاده بود.من تو نسخه ی قبلی همه را با شمشیر ی کشتم.ولی الان مثلا در مبارزه با سربازان غول پیکر که خیلی طل می کشه با شمشیر بکشیشون,با دست خالی اول تبرشونو می گیرم بعد می کشمشون,یا مثلا در مبارزه با افراد سریع اول از دود استفاده می کنم!
زمان حالش هم خیلی جالب شده حال کردم.داستان هم که خیلی مرموز پیش می ره.
پ.ن:چرا اتزیو یه هیدن بلید داره؟باید بخرمش یا باز می شه؟

سلام دوستان
كسي مولتي پلاير بازي رو انجام داده ؟؟؟؟
چه طوره ؟ازنظر پينگ و جذاببيت ؟!؟
من شنيدم به زودي براي بخش آنلاين يه DLC رايگان مي ياد ........

دوستانی که بازی رو تموم کردن :

دختره رو آخر بازی کشتین ؟ وقتی کشته شد آیا Achieveـه Secure Apple Of Eden یا یه همچین چیزی رو براتون باز کرد ؟

درباره مبارزات من کامل تر کنم
درسته تعداد بسیار بالایی کمبو اضافه شده ولی لذت بخش تر از کومبو های بسیار زیبا سرعت عمل اتزیو که شدیدا بالا رفته یعنی شما وقتی یکنفرو کشت اگر تند تند دکمه X رو بزنید به طرز باور نکردنی بقیرو قتل عام میکنه بدونه کوچک ترین وقفه ای
فوق العادست
البته یه مقدار که دستتون راه بیوفته میتونید در ان واحد دونفرو بکشید اولی هیدن بلید دومی هیدن گان مثال:
هیدن بلید رو میکنه تو مخ یه بدبختی از تو مخ طرف یه شلیک میکنه اون یکیم میکشه
در زمینه گرافیک باید بگم با اینکه تغریبا استایل گرافیک همون استایل AC2ـه ولی از نظر نور پردازی و جزییات عالی شده واقعا باور نکردنی شده
فقط مقداری لباس اصلی اتزیو گاهی تو ذق میزنه مثلا هیدن بلید که میزنی گاهی دست اتزیو از شنلش میزنه بیرون یا وقتی سرشو میچرخونه لباسش سوراخ میشه:dطبیعت بازی هم نرم تر شد و از اون خشکی محظ درومده
پیشنهاد میکنم برای اینکه تو بازی شدیدا پول احتیاج دارید (البته اگر بخواید پیشرفت کنید)
کسانی که بازی رو گرفتن و مشکل پول دارن بخونن
پیشنهاد میکنم اول یه مقدار پول جمع کنید بعد مغازه های شهر رو بخرید تا سود بدن بهتون هرچی بیشتر بهتر
بعد از اینکه اتزو رفت به دنبال اموزش اسسین ها اونها ررو بفرستید به ماموریت تا هم پیشرفت کنن هم پولی به شما برسه
اگر مغازه هارو نگیرید مطمئن باشید به خنثی میخرید
روند داستانی عالی پیش میره و هرچند وقت یه بار سعی کنید ایمیلتون رو چک کنید ایمیل های جالبی میاد
میتونم بگم اینبار یوبی بعد از مدت های طولانی یه بازی بی عیب و نقص ساخته و از تمام پتانسیل بازی استفاده کرده اونم به بهترین نحو
پ.ن:چرا اتزیو یه هیدن بلید داره؟باید بخرمش یا باز می شه؟
لئوناردو رو که دیدی خودت همه چیزو میفهمی:|
پ.ن:یه اسپین اف برای الطیر ام به سبک BH بسازن چی میشه وااااای

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or