Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

از گیم اسپاتم امتیاز 8.5 گرفته
ممکنه بخاطر مقداری تکراری بودن استایل بازی باشه
مثلا گرافیکش بجز جزییات چهره ها (که خیلی مهم و تاثیر گذاره تو روح بازی)کاراکتر همون کاراکتر قبلیه و ترکیب کلی شهر شبیه شهر های AC2 ـه و این حرفا وگر نه بازی هیچی کمتر از یه شاهکار نداره (با تجربه نسخه PS3)
مدال هایی که گیم اسپات گرفته نشون میده همه ی المان های AC رو داراست مثله گیم پلی عالی و موزیک های زیبا و داستان عالی
اینم بگم بازی خیلی فراتر از چیزیه که فکر میکنید مخصوصا با این نمره هایی که گرفته ممکنه خیلی ها نا امید بشن از این بازی ولی باید بگم سخت در اشتباهید;)

جالبی کار اینجاست که سایت gs به تنها بازی که نمره کامل رو میده Call هست 9 داده به این بازی در صورتی که کاربران به این بازی 8.3 دادن
ولی به بازی ac 8.5 امتیاز داده در صورتی که کاربران 9.5 به این بازی دادن
معلوم شد که این سایت چطوری نمره میده
زیاد به نظر من به این نمره ها توجه نکنید این بازی عالی هست انشاالله ما X360 دارها هم بتونیم بازی کنیم :d

جالبی کار اینجاست که سایت gs به تنها بازی که نمره کامل رو میده Call هست 9 داده به این بازی در صورتی که کاربران به این بازی 8.3 دادن
زیاد به نظر من به این نمره ها توجه نکنید این بازی عالی هست انشاالله ما X360 دارها هم بتونیم بازی کنیم :d
از کی تا حالا 9 امتیاز کامل شده؟:)
امتیاز کاربران هم کو چکترین ارزشی نداره چون خیلیها چون مثلا ببا یه بازی حال نمی کنن کم بهش امتیاز میدن وبه عکس.

از گیم اسپاتم امتیاز 8.5 گرفته
ممکنه بخاطر مقداری تکراری بودن استایل بازی باشه
مثلا گرافیکش بجز جزییات چهره ها (که خیلی مهم و تاثیر گذاره تو روح بازی)کاراکتر همون کاراکتر قبلیه و ترکیب کلی شهر شبیه شهر های AC2 ـه و این حرفا وگر نه بازی هیچی کمتر از یه شاهکار نداره (با تجربه نسخه PS3)
مدال هایی که گیم اسپات گرفته نشون میده همه ی المان های AC رو داراست مثله گیم پلی عالی و موزیک های زیبا و داستان عالی
اینم بگم بازی خیلی فراتر از چیزیه که فکر میکنید مخصوصا با این نمره هایی که گرفته ممکنه خیلی ها نا امید بشن از این بازی ولی باید بگم سخت در اشتباهید;)

کاملا تایید میشه ! قرار نیست که از رو نمره طرف بازی بگیره هر کسی یک سلیقه خاصی داره
و بعدشم این بازی طرف دارای خواص خودش رو داره " بچه هایی که اول اینجا پست می دادن "
عاشق این بازین و نمره براشون معنا نداره ! مثل خوده من . پس خواهشن بحث نمره رو اینجا نکشید وسط

سلام دوستان گلم بازی واقعا عالیه گول این سایت ها را با این امتیاز دادنشونا نخورید داستان بازی واقعا زیباست و بشینی پای بازی دیگه بلند نمیشی داستانش واقعا جذاب و گیراست

سلام دوستان گلم بازی واقعا عالیه گول این سایت ها را با این امتیاز دادنشونا نخورید داستان بازی واقعا زیباست و بشینی پای بازی دیگه بلند نمیشی داستانش واقعا جذاب و گیراست
شما چجوری بازی می کنی دوسته عزیز؟؟؟؟؟؟؟:-/:-/:-/:-/

gamespotمثل کاربران کشکی نمره نمیده :)):)):)):))
از همه لحاظ بررسی می کنه ;);)

خوب آقایون هر کی از روی نمرات داره نظر می ده و می گه بده,لطف کنه دیگه نگه!چون خود نمرات گفتن دیگه.در ضمن میانگین نمراتش تا الان 91.25 هست که فکر می کنم ترکونده.من که هنوز دام در آتش اشتیاق می سوزم...

• Like
Reactions: MehradCreed

:)) :))
یکی از نکات منفیه بازی که Gamespot بهش اشاره کرده همین داستانه !!! :)) :))
=))

چون گیم اسپات یا هر سایت دیگه چیزی گفته دلیل نمیشه درست باشه.. دلیل هم نمیشه غلط باشه
هرکسی نظر خودشو داره بهم احترام بزارید...
اقایونی که به اینو اون به دلیل سلیقشون میخندن شعور و فرهنگ خودشونو نشون میدن...
ببخشید اگه اسپم حساب میشه..

بله دیدیم ولی بعید میدونم پیچیدگی و جذابیت داستان این سری بر کسی پوشیده باشه و من دلیل این خنده های شما رو نمیدونم.

من البته هنوز BH را بازی نکردم ولی
نظر خودم اینه که داستان AC2 زیادی
پیچییده ( پیچ خورده ) بود ولی زیاد جالب نبود
مخصوصا شخصیت پردازی ezio زیاد جالب نبود ( البته این مورد شاید با توجه به الطائر گفته شده باشه)
البته در کل داستان به خاطر بعضی چیز‌ها و روند سریع روایت جذاب شده بود
به نظر من BH هم از همین روند استفاده کرده

من البته هنوز BH را بازی نکردم ولی
نظر خودم اینه که داستان AC2 زیادی
پیچییده ( پیچ خورده ) بود ولی زیاد جالب نبود
مخصوصا شخصیت پردازی ezio زیاد جالب نبود ( البته این مورد شاید با توجه به الطائر گفته شده باشه)
البته در کل داستان به خاطر بعضی چیز‌ها و روند سریع روایت جذاب شده بود
به نظر من BH هم از همین روند استفاده کرده
اتفاقا,شخصیت پردازیه اتزیو خیلی خیلی کاملتر از الطیر بود,منتها خیلی ها با شخصیت تک بعدیو شخن الطیر بیشتر از شخصیت کامل اتزیو حال کردن,اون بحثش جداست.

این تایپیک مخصوص خود بازی Assassin's Creed : Botherhood هستش و نه چگونگی اجرای اون و یا اینکه بازی رو از کجا بخرید و اینطور بحث ها. لطفا روی بحث بمانید.

• Like
Reactions: bardia67m

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or