Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

اگه قرار باشه که اینا مسخره بازی دربیارن و نذارن رو همین فریمورمون بازی کنیم که من خودمون از سقف آویزون میکنم! نمیدونم این دیگه چه صیغه ای بود وسط دعوا ماکروسافت اورد وسط! تاو این تعدد بازی!
حالا چند روز تا عرضه رسمی مونده؟
فقط باید دعا کرد...رفت مسجد و خدا خدا کرد.!!#:-s
خدارو شکر BO با Old xbox Dashboard اجرا شد خیالمونو 58% راحت کرد ولی....شور میزنه بی صّاحاب:-s
ای بابا!من تقریبا همه ی تریلرهاش را دارم.عظیم ترین مجیموعه ی تریلر های AC,به صورت SD,بدو بدو تموم شد!:d
ولی جدا خیلی چیز عجیبی برام اسپویل نشد!
AC2ـشو من دارم مُنتِها HDـه:d
منظورم از اسپویل داستان نیست
کمبو ها و صلاح ها و کلا نوع اوری های بازی رو میگم
مثلا تو AC2 هیدن گان یا ماموریت های فرعی برای لباس آلطَییر یا مثلا قابلیت اپدیت زره و اینا کلا...
وگر نه داستان تو تیرلر اسپویل نمیشه که مگه خر کلشونو گاز گرفته داستانو لو بدن:d
یه چیز جالب بگم.من سال 2007 یه xbox 360 پریمیوم خریدم و اولین بازیش که طرف بهم مجانی داد assassins creed 1 بود.بعد گذشت و گذشت تا رسید سر AC2 که گفتن برید آپ تو دیت کنید و این حرف ها.ما هم دادیم دستگاه را به یه جایی و رفتیم,بعد از دو روز پس گرفتیم,شروع کردیم به AC2 بازی کردن و بازی را تموم کردیم.بعد از تموم کردن که به حالت فری بازی در میاد یکمی شروع کردیم به دویدن که بازی فریز کرد!و بعد از اون دستگاه سه چراغ کرد.دقیقا بین دو تا AC کار کرد!
چه خیط!:dکی تونستی AC2 بازی کنی؟الان چی داری (360)
منم فکر کنم یه زفیر داشتم زمانه AC1 وقتی گذاشتم تو دستگاه نیم ساعت بعد 360ـه به شهادت رسید :|
گرچه اونموقع درست شد اشکال از برق بود ولی گمونم 3-4 روز از کاور AC1 شکه میشدم دوره دسته الطیر 3 چراغ میدیدم!3چراغ پرسپولسی که باعث افول 360 میشه:dکلا افوله این رنگ

فقط باید دعا کرد...رفت مسجد و خدا خدا کرد.!!#:-s
خدارو شکر BO با Old xbox Dashboard اجرا شد خیالمونو 58% راحت کرد ولی....شور میزنه بی صّاحاب:-s

AC2ـشو من دارم مُنتِها HDـه:d
منظورم از اسپویل داستان نیست
کمبو ها و صلاح ها و کلا نوع اوری های بازی رو میگم
مثلا تو AC2 هیدن گان یا ماموریت های فرعی برای لباس آلطَییر یا مثلا قابلیت اپدیت زره و اینا کلا...
وگر نه داستان تو تیرلر اسپویل نمیشه که مگه خر کلشونو گاز گرفته داستانو لو بدن:d

چه خیط!:dکی تونستی AC2 بازی کنی؟الان چی داری (360)
منم فکر کنم یه زفیر داشتم زمانه AC1 وقتی گذاشتم تو دستگاه نیم ساعت بعد 360ـه به شهادت رسید :|
گرچه اونموقع درست شد اشکال از برق بود ولی گمونم 3-4 روز از کاور AC1 شکه میشدم دوره دسته الطیر 3 چراغ میدیدم!3چراغ پرسپولسی که باعث افول 360 میشه:dکلا افوله این رنگ
هر روز داره عطشم برای بازی بیشتر می شه.دلم می خواد یه بار دیگه اون آهنگی که موقعی که رو پشت بوم ها اینور اونور می رفتی می زاشت را بشنوه!واقعا یه بازیی هست که برای خودش شخصیت پیدا کرد.یعنی یه سری چیز های مخصصو به خودش داره که متمایزش کنه.
.
.
گفتم که,تا AC2 تموم شد سه چراغ شد!با AC کراشو شروع کرد با Ac کارشو تموم کرد.بالافاصله فروختمش یه آرگید خریدم.

خوب تریلر جدید اومد و بوم!خیلی حساس بود.تریلر ظاهرا از زبان چزار بورجیا بود که می گفتم چندین سال برای بدست آوردن روم تلاش کردم.در چند کات بی نظیر فراموش نشدنی چزار در حال صحبت با سربازان و به طور موازی اتزیو در حال انجام ماموریت در میان مردم,یک جا صدای یک زن میاد که خطاب به اتزیو می گه:تو حلا مستر اساسین ها هستی و با اتزیو آدیتوره ی سابق متفاوت شدی.در سککانس تماشایی آخر تریلر,روی یکی از دیوار های شهر روم,اتزیو در مقابل چزار که شمشیرش را کشیده قرار گرفته.ناگهان اتزیو به سمت او حمله ور شده و چاقو ی مخفی اش را بیرون می آورد و به سینه ی چزار نزدیک می شه.....november 16th!:d

:d:d
37jxaexhu9hv6dutehb.jpg

• Like
Reactions: Quarantine
یعنی یه سری چیز های مخصصو به خودش داره که متمایزش کنه
AC تغریبا همه چیزش متمایز ـه از OW بودن خاصش بگیر تا طبیعت خاصش و گیم پلی تکش (البته شخصا با طبیعت خشکش مشکل دارم نمیدونم مزیته یا مشکل تکلیف خیلی مشخص نیست:d)
عطش AC2 یی که داشتم در حده اتشم برا BH نیست ولی ظاهرا اندفعه با God of War ـه سبک AC طرفیم!اتزیو فوق العاده قوی شده اینه ماشین ادم کشی شده =کریتوس (واقعا با این قسمت حال کردم دشمن بیشتر عوضش کشتن راحت تر و کمبو های بیشتر خیلی بهتر از سبک مضخرف AC1-2 ـه)
چطوری تونستن یک ساله اینو بسازن نمیفهمم

این کیــه این کیـه:d
رایدنه×
و این
از لحاظ تیپ شبیه اتزیو هست مثله شنلش و دو هیدن بلیدش ولی از نظر هیکلی و کلا مدل لباسش شبیه لباسای اتزیو نیست حالا کی باشن ایشون خدا میدونه
اینطور که نشون میده فردی که این لباس رو داره فرد بزرگ سالی هست از حیبت لباسش میشه اینو فهمید حالا ممکنه این لباس مال پیریه اتزیو باشه و مثله لباس الطیر در AC2 ازاد بشه اواخر بازی و شایدم مال فرد دیگه ای باشه مثلا....جَده 16:-o(خودم شاخ دراوردم)
ممکنه 16 رو ببینیم و لحظاتی کنترل جدشو در دست بگیریم
با توجه به اون اچیومنت!
به هر حال انتظار میره اینم مثله BO شیش هفت روز زود تر لیک بشه و OD ام خدا پدر مادرشو بیامرزه با این بازی راه بیاد
لباس دزموند هم در نوع خودش جالب بود با اون کوله پشتیش شبیه استیل سم فیشر تو Conviction شده نه؟؟؟؟:d
یه عکسم هست که لباس دزموند مشکیه؟فرضییات اینو دیگه حال ندارم بنویسم این باشه گردنه عاشقانه ولایت!
گمونم اخر بازی دزموند نینجا میشه:d

آخرین ویرایش:
ببخشید تاریخ عرضه ی بازی کی هست؟

راستی این قضیه دلشوره و اینا چیه؟ :d یکی کامل توضیح بده لطفا
november 16th
هیچی,مثل پارسال سر AC2 بدبختی داشتیم,شاید امسال هم داشته باشیم.آپ تو دیت جدید کینکت بازی هایی که یه فایل مخصوصی به اسم AP2.5 داشته باشن را نمی خونند.مثل فیبل 3.البته رو آپ تو دیت قدیمی می خونه,ولی اگر رو بازی آپ تو دیت باشه باید حتما آپ کنیم که در این صورت بازی را نمی خونه و در صورت افتادن این اتفاق باید واستیم LT+ بیاد.

november 16th
هیچی,مثل پارسال سر AC2 بدبختی داشتیم,شاید امسال هم داشته باشیم.آپ تو دیت جدید کینکت بازی هایی که یه فایل مخصوصی به اسم AP2.5 داشته باشن را نمی خونند.مثل فیبل 3.البته رو آپ تو دیت قدیمی می خونه,ولی اگر رو بازی آپ تو دیت باشه باید حتما آپ کنیم که در این صورت بازی را نمی خونه و در صورت افتادن این اتفاق باید واستیم LT+ بیاد.

زبونتو گاز بگیر :( ولی به احتمال خیلی زیاد مشکلی پیش نمیاد

ولی ما نفهمیدیم قضیه این دلقک که از تو جعبه میاد بیرون چیه!
یه ذره کلاس کار رو اورده پایین.

آره خیلی ضایس :d شبیه هیشکی هم نیس:-/

ولی این باکس شاتش ایراد داره ها
پشت اتزیو که چند تا گردنکلفت و یه کمر باریک وایسادن دشمنان اتزیو هستن
اگر پشت سر اتزیو چندین اسسین دست پرورده ی خودش بودن به نظرم خیلی به بالا بردن ابوهت اتزیو کمک میکرد و به نظرم خیلی زیبا تر میشد
یعنی اتزیو با همین استیل و چندین اسسین هم پشتش قشنگ حس یه قدرت و حس یک جنگ بزرگ رو القاء میکرد
اِ به این باحالی . یه از کارکترای قسمت مولتی پلیر بازی فکر کنم باشه .
نه این تو کمپین هم گمونم باشه جزوه دشمنای اتزیو
بیشتر شخصیت های مولتی پلیر یحتمل دشمنای اتزیو هستن
______
25 ابان روز ریلیز شاه بازی (البته شاه بازیه Q4 2010:d)ـه
امروز تازه 14اُمه
خوشگل بخوایم به قضییه نگاه کنیم 21-22 وُم لیک میشه یعنی 7-8 روز دیگه
دیره!:(
البته یه خوبیم داره
16 نوامبر میشه سه شنبه و قبلش 3 روز داریم که تعطیلی توش نداره اگر لیک بشه میشه در عرض 2-3تا بُلبُی ردیفش کرد
عوضش روز 16 ام روز عرفه ـس:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or