Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

جفتی اشتباه گفتین
اصلش Crossbowـه
معلومم نیست یهو دیدی مثلهAC1 بی سرو صدا ورش دارن بعد بگن دیگه به سیستم بازی نمیخورد
از عمد نبود اشتباه حاجی :|:دی
تو تایپ سریع پیش میاد دیگه :دی

خوب اچیومنت ها را نگاه کردم.اولا بازی به نظر میاد 9 سکانس داشته باشه.مگر اینکه 10 سکانسه باشه و اچیومنت سکانس 10 همون اچیومنت پایان بازی باشه(دقت نکردم اچیومنت پایان بازی را داره یانه)
بیشترین اچیومنت هم برای دفاع از apple of eden هست با 50 امتیاز.می تونیم انتظار یه نبد سخت را داشته باشیم.

خوب اچیومنت ها را نگاه کردم.اولا بازی به نظر میاد 9 سکانس داشته باشه.مگر اینکه 10 سکانسه باشه و اچیومنت سکانس 10 همون اچیومنت پایان بازی باشه(دقت نکردم اچیومنت پایان بازی را داره یانه)
بیشترین اچیومنت هم برای دفاع از apple of eden هست با 50 امتیاز.می تونیم انتظار یه نبد سخت را داشته باشیم.

ممنون از هر دوی شما.

من این تاپیکو زدم.حالا اگه مفید بود و دوست داشتید می تونید به اینجا هم منتقلش کنید.

امیدوارم بخش داستانی در زمان حال نیز پیش بره و مدت زمان بیشتری رو با دزمند سپری کنیم.کلا دزمند شخصیت جالبی هست و با توجه به این که در آخر Assassin's Creed 2 به یک Assassin واقعی تبدیل شده gameplay بازی در زمان حال بیشتر بشه

خوب تریلر جدید اومد و بوم!خیلی حساس بود.تریلر ظاهرا از زبان چزار بورجیا بود که می گفتم چندین سال برای بدست آوردن روم تلاش کردم.در چند کات بی نظیر فراموش نشدنی چزار در حال صحبت با سربازان و به طور موازی اتزیو در حال انجام ماموریت در میان مردم,یک جا صدای یک زن میاد که خطاب به اتزیو می گه:تو حلا مستر اساسین ها هستی و با اتزیو آدیتوره ی سابق متفاوت شدی.در سککانس تماشایی آخر تریلر,روی یکی از دیوار های شهر روم,اتزیو در مقابل چزار که شمشیرش را کشیده قرار گرفته.ناگهان اتزیو به سمت او حمله ور شده و چاقو ی مخفی اش را بیرون می آورد و به سینه ی چزار نزدیک می شه.....november 16th!:d

خوب تریلر جدید اومد و بوم!خیلی حساس بود.تریلر ظاهرا از زبان چزار بورجیا بود که می گفتم چندین سال برای بدست آوردن روم تلاش کردم.در چند کات بی نظیر فراموش نشدنی چزار در حال صحبت با سربازان و به طور موازی اتزیو در حال انجام ماموریت در میان مردم,یک جا صدای یک زن میاد که خطاب به اتزیو می گه:تو حلا مستر اساسین ها هستی و با اتزیو آدیتوره ی سابق متفاوت شدی.در سککانس تماشایی آخر تریلر,روی یکی از دیوار های شهر روم,اتزیو در مقابل چزار که شمشیرش را کشیده قرار گرفته.ناگهان اتزیو به سمت او حمله ور شده و چاقو ی مخفی اش را بیرون می آورد و به سینه ی چزار نزدیک می شه.....november 16th!:d

بهتر بود این متن را توی اسپویلر می‌زدین
یکم جذابیت تریلر را برام کمتر کرد

Assassins Creed II Multiplayer Improvments
Improvements / Fixes:

• Improved Matchmaking System (faster)
  • Improved Kill Cams Setup
  • Improved Spawning System (better distribution of targets, better spawn points and team specific spawns
  • Improved Contract Distribution System for Wanted Mode
  • Improved Abilities Balancing
  • Improved Smoke Bomb Ability (faster execution and more efficient effect)
  • Improved Scoring Display (Score are now displayed during Kill Cams)
  • Improved Ragdoll System (during Kills / Humiliations)
  • Improved Lock Mechanism (more precise and responsive)
  • Improved Overall Stability
  • Improved Replication (players Pop-ups / Crowd)
  • Improved Character Control While Climbing
  • Improved Escapes (double and triple escapes are easier to do)
  • Improved Sounds
  • Improved Humiliation (Stun) Rules in Wanted
  • Improved End Game Screen (simpler and clearer)
  • Improved Gentle Push blended in a group (Doesn’t remove the player from the group)
  • Bug Fix:Some Lag in the Menus
  • Bug Fix: Double Skin in a Session
  • Bug Fix: Hard Humiliation in a Smoke Bomb
  • Bug Fix: AI standing on benches
  • Bug Fix: All HUD disappears until the end of the session , except Compass and Timer
  • Bug Fix: The user gets stunned and can’t stand up anymore
  • Bug Fix: Sometimes the morph doesn’t work on NPCs sitting on a bench

New Features:

• New Rematch System (new map at each Rematch [beta rematches in the same map])
  • New Group Lobby System (leader actions are visible by all the players)
  • Teammate Indicators in Alliance Mode (showing his status and better visibility)
  • Gun and Firecrackers Crowd Reaction
  • Pursuer Warning Sound (whispers can be heard when your pursuer is around)
  • Player Levels in Player List
  • Team Score in Menus

• Like
Reactions: Noirique
Assassins Creed II Multiplayer Improvments
Improvements / Fixes:

• Improved Matchmaking System (faster)
  • Improved Kill Cams Setup
  • Improved Spawning System (better distribution of targets, better spawn points and team specific spawns
  • Improved Contract Distribution System for Wanted Mode
  • Improved Abilities Balancing
  • Improved Smoke Bomb Ability (faster execution and more efficient effect)
  • Improved Scoring Display (Score are now displayed during Kill Cams)
  • Improved Ragdoll System (during Kills / Humiliations)
  • Improved Lock Mechanism (more precise and responsive)
  • Improved Overall Stability
  • Improved Replication (players Pop-ups / Crowd)
  • Improved Character Control While Climbing
  • Improved Escapes (double and triple escapes are easier to do)
  • Improved Sounds
  • Improved Humiliation (Stun) Rules in Wanted
  • Improved End Game Screen (simpler and clearer)
  • Improved Gentle Push blended in a group (Doesn’t remove the player from the group)
  • Bug Fix:Some Lag in the Menus
  • Bug Fix: Double Skin in a Session
  • Bug Fix: Hard Humiliation in a Smoke Bomb
  • Bug Fix: AI standing on benches
  • Bug Fix: All HUD disappears until the end of the session , except Compass and Timer
  • Bug Fix: The user gets stunned and can’t stand up anymore
  • Bug Fix: Sometimes the morph doesn’t work on NPCs sitting on a bench

New Features:

• New Rematch System (new map at each Rematch [beta rematches in the same map])
  • New Group Lobby System (leader actions are visible by all the players)
  • Teammate Indicators in Alliance Mode (showing his status and better visibility)
  • Gun and Firecrackers Crowd Reaction
  • Pursuer Warning Sound (whispers can be heard when your pursuer is around)
  • Player Levels in Player List
  • Team Score in Menus

خیلی ممنون . . . اما ترجمه می کردیشون بهتر نبود ؟

توی این چند سالی که بازی کردن رو جدی دنبال میکنم تجربه بهم ثابت کرده تریلر دیدن اصلا کار خوبی نیست. همه چیز spoil میشه ( مثلا خیلی وقت پیش killzone2 برای من spoil شد چون انقدر تریلر دیدم ازش خط به خط بازی رو میدونستم )

• Like
Reactions: MehradCreed
توی این چند سالی که بازی کردن رو جدی دنبال میکنم تجربه بهم ثابت کرده تریلر دیدن اصلا کار خوبی نیست. همه چیز spoil میشه ( مثلا خیلی وقت پیش killzone2 برای من spoil شد چون انقدر تریلر دیدم ازش خط به خط بازی رو میدونستم )
باریک
بنده انقدر از AC2 تریلر دیدم وقتی خودم بازی میکردم هیچ چیزه جدیدی نداشت فقط صحنه های تریلری که دیدم رو خودم داشتم انجام میدادم خیلی اتفاق مضحکی بود
از BH فقط یه تریلر گیم پلی دیدم و یدونه ام همون تریلر که یه موزیک متن وحشی:dداره
______
خدا خدا میکنم که با همین LT اجرا بشه و نیاز به LT+ نداشته باشه:|
سره AC2 خیط شدم سنگین
و البته روانیم شدما چه وشگونایی از 360 گرفتم :|:d

باریک
بنده انقدر از AC2 تریلر دیدم وقتی خودم بازی میکردم هیچ چیزه جدیدی نداشت فقط صحنه های تریلری که دیدم رو خودم داشتم انجام میدادم خیلی اتفاق مضحکی بود
از BH فقط یه تریلر گیم پلی دیدم و یدونه ام همون تریلر که یه موزیک متن وحشی:dداره
______
خدا خدا میکنم که با همین LT اجرا بشه و نیاز به LT+ نداشته باشه:|
سره AC2 خیط شدم سنگین
و البته روانیم شدما چه وشگونایی از 360 گرفتم :|:d
اگه قرار باشه که اینا مسخره بازی دربیارن و نذارن رو همین فریمورمون بازی کنیم که من خودمون از سقف آویزون میکنم! نمیدونم این دیگه چه صیغه ای بود وسط دعوا ماکروسافت اورد وسط! تاو این تعدد بازی!
حالا چند روز تا عرضه رسمی مونده؟
منم فقط یکی دو تا برای جوگیری دیدم!

ای بابا!من تقریبا همه ی تریلرهاش را دارم.عظیم ترین مجیموعه ی تریلر های AC,به صورت SD,بدو بدو تموم شد!:d
ولی جدا خیلی چیز عجیبی برام اسپویل نشد!
.
.
.
یه چیز جالب بگم.من سال 2007 یه xbox 360 پریمیوم خریدم و اولین بازیش که طرف بهم مجانی داد assassins creed 1 بود.بعد گذشت و گذشت تا رسید سر AC2 که گفتن برید آپ تو دیت کنید و این حرف ها.ما هم دادیم دستگاه را به یه جایی و رفتیم,بعد از دو روز پس گرفتیم,شروع کردیم به AC2 بازی کردن و بازی را تموم کردیم.بعد از تموم کردن که به حالت فری بازی در میاد یکمی شروع کردیم به دویدن که بازی فریز کرد!و بعد از اون دستگاه سه چراغ کرد.دقیقا بین دو تا AC کار کرد!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or