Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
با سلام
ببخشید من تمام مراحلی که گفته بودید رو انجام دادم ولی وقتی server را اجرا می کنم این ارور رو میده:
در ضمن ویندوز من xp sp3 است.
39928567474015895460.jpg

لطفارا هنماییم کنید
با تشکر

این Error خبری نیست!!! مال من هم همینطوره ولی من دارم بازی میکنم تا حالا هم بدون مشکل بوده.

spider6

کاربر سایت
Mar 9, 2010
85
اموزش راه اندازی assassins creed2 به وسیله سرور شبیه ساز شده

1- اگر احیانا قبلا بازی رو نصب کردید و اونو کرک کردید بازی رو unistall و تمامی کرک ها رو پاک کنید!
2-بازی رو نصب کنید و هیچ گونه کرک دیگری کپی نکنید

3- تمامی فایلهای زیر را دانلود کنید:

ubisoftelancher
4-این فایل را جایگزین پوشه ای با همین نام کنید ادرس پوشه: c:\program files\ubisoftluncher

server emulator assassins creed2

5-فایل را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه دلخواه انتقال دهید

lastes Values
---------------------------
6-این فایل را درون پوشه اصلی server emulator assassins creed2 کپی کنید(یعنی درون همون پوشه بالایی که دانلود کردید)

hosts
7- این فایل رو کپی کنید به ادرس زیر

c:\windows\system32\driver\etc

8- به پوشه server emulator (همونی که دانلود کردید) رفته و فایل server رو که یک فایل exe هست اجرا کنید و در حین بازی این سرور رو نبندید

7- حالا بازی را اجرا کنید و با usernam و password دلخواه وارد شوید.

9-بهتر است اولین باری که وارد بازی میشوید به اینترنت متصل باشید

آقا این Values هارو که گفتی همین آخریش کفایت میکنه یا اون قبلیاشم باید بریزیم ؟ آخه گفتین فول کرک شد

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
اموزش راه اندازی assassins creed2 به وسیله سرور شبیه ساز شده

1- اگر احیانا قبلا بازی رو نصب کردید و اونو کرک کردید بازی رو unistall و تمامی کرک ها رو پاک کنید!
2-بازی رو نصب کنید و هیچ گونه کرک دیگری کپی نکنید

3- تمامی فایلهای زیر را دانلود کنید:

ubisoftelancher
4-این فایل را جایگزین پوشه ای با همین نام کنید ادرس پوشه:
c:\program files\ubisoftluncher

server emulator assassins creed2

5-فایل را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه دلخواه انتقال دهید

lastes Values
---------------------------
6-این فایل را درون پوشه اصلی
server emulator assassins creed2 کپی کنید(یعنی درون همون پوشه بالایی که دانلود کردید)

hosts
7- این فایل رو کپی کنید به ادرس زیر

c:\windows\system32\driver\etc

8- به پوشه
server emulator (همونی که دانلود کردید) رفته و فایل server رو که یک فایل exe هست اجرا کنید و در حین بازی این سرور رو نبندید

7- حالا بازی را اجرا کنید و با usernam و password دلخواه وارد شوید.

9-بهتر است اولین باری که وارد بازی میشوید به اینترنت متصل باشی

اگه از این روش شما استفاده کنیم سیوامون پاک میشه یا اینکه میتونیم از ادامه کرک قبلی بریم؟

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
با سلام
ببخشید من تمام مراحلی که گفته بودید رو انجام دادم ولی وقتی server را اجرا می کنم این ارور رو میده:
39928567474015895460.jpg

لطفارا هنماییم کنید
با تشکر

من هم در ویندوز 7 همین مشکل رو دارم ، بازی اجرا می شه اما به محض دستیابی به اون جعبه کرش می کنه و از بازی خارج می شه
ممنون میشم راهنمایی کنید

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
با سلام
39928567474015895460.jpg

لطفارا هنماییم کنید
با تشکر

این ارورر مشکلی ایجاد نمیکنه

بنده با همین ارور دارم بازی میکنم

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
کسانی که در ویندوز vista یا 7 مشکل دارند این کارو بکنند

برن control panel

بعد

Programs &Functions

بعد

روی گزینه turn windows features on or off

تیک گزینه Internet Information Services رو بردارند و ok رو بزنند

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
هنوز valuas کامل نیومده . چون من آخریش رو هم ریختم بازی رو هم تقریبا فکر کنم آخراش هستم . اما با این valuas آخریه هم تو مرحله مسابقه دزدی بازم مشکل داره فکر کنم یکی دوتا دیگه valuas بیاد درست بشه ...

اما در مورد بازی فکر نمی کردم انقدر خوب باشه . با توجه به نسخه قبلی و کلا اینجور سبک ها نمیتونه خیلی موفق باشه و معمولا کسل کننده میشه اما تو این نسخه واقعا خوب کار کردن طوری که اصلا مراحل برات تکراری نمیشه و احساس میکنی همش داری پیشرفت میکنی تو بازی ! یعنی مثل خیلی از بازیها نیست که یه مرحله شبیه به هم رو 20 بار بری . تنوع مراحلش واقعا خوبه . گرافیکش هم خوبه ( از اون جمله بازیهاست که هرچی میری جلوتر گرافیکش بهتر میشه :ی ) جوء بازی هم خیلی خوب و سرگرم کننده است خیلی خوب میشه با بازی ارتباط برقرار کرد . گیم پلی که دیگه مشخصه برای چنین بازی عالیه . در کل حتما ارزش بازی کردن داره .

آخرین ویرایش:

spider6

کاربر سایت
Mar 9, 2010
85
هنوز valuas کامل نیومده . چون من آخریش رو هم ریختم بازی رو هم تقریبا فکر کنم آخراش هستم . اما با این valuas آخریه هم تو مرحله مسابقه دزدی بازم مشکل داره فکر کنم یکی دوتا دیگه valuas بیاد درست بشه ...

این valuaso همرو باید بریزیم یا فقط آخرین آپدیتشو؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر