Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn
شما همونی که من در پست بالایی گذاشتم رو میتونید دانلود کنید

سرور هنوز کاملا شبیه سازی نشده

یعنی اول که اومد فقط میشد 5 mission رو رفت چند ساعت بعد 10 تا و همینطور به ترتیب هی اپدیت میشه

و الان فعلا تا mission 32 میشه رفت

که شما باید اون valuas رو دانلود کنی تا بتونی تا misson32 بری

وقتی به mission32 رسیدی دوباره باید
valuas جدید رو دانلود کنی

valuas رو باید کپی کنی در پوشه اصلی سرور

موفق باشید
دستت درد نکنه روشن شدم

http://www.persianupload.com/9345228

شما اون فایل رو کپی میکنی داخل همون پوشه سروری که دانلود کردی
دوست من ممنون میشه آموزش کامل کرک رو در پست اول قرار بدید تا همه راحت پیدا کنند و استفاده کنند من الان 5 صفحه عقب تر خوندم نفهمیدم چی شد :((

بله این دوستمون راست میگه کل چیزایی که گفتین (راهنمایی های سرور) یه جمع بندی کلی بکنید و تو پست اول قرار بدین ممنون میشیم اگه این کارو بکنید:love:

دوستان راست میگن...من تازه بازی رو خریدم ولی الان نمیدونم برم کدوم صفحه و چه valuas رو دانلود کنم...

با تشکر از راهنمایی های دوست عزیزمون وحید... هماهنگی کنید پست اول رو آپ کنید...

Last edited by a moderator:
ببخشید من چند وقت نبودم و جریان رو درست نمیدونم. من برای دوستم میخوام بازی رو دانلود کنم و دوستم اینترنت نداره. حتما به اینترنت لازمه ؟
بعد اگه باید به اینترنت وصل بشیم چند مگ هست آپدیتش ؟
فقط کامل توضیح بدید اگه میشه. بعد داخل بازی هم باید به اینترنت باید وصل باشیم ؟

ببخشید من چند وقت نبودم و جریان رو درست نمیدونم. من برای دوستم میخوام بازی رو دانلود کنم و دوستم اینترنت نداره. حتما به اینترنت لازمه ؟
بعد اگه باید به اینترنت وصل بشیم چند مگ هست آپدیتش ؟
فقط کامل توضیح بدید اگه میشه. بعد داخل بازی هم باید به اینترنت باید وصل باشیم ؟
نه،درحین بازی به اینترنت نیازی نداری!! فقط باید اول یک مگ آپدیت کنه!!

Thomas_Anders

سلام آقا مصیب خوبی ؟ دلمون تنگ شده بود برات . اینجا پست اولش آپدیت نشده شما برو تو P30WORLD راهنمای کاملش تو پست اول هست . منم اولش میخواستم کرک کنم بازم ارور نیاز به اینترنت میداد اما یکم اگه دقت کنی با استفاده از آموزش ها راحت کرک میشه . اکثر اونهای که همه مراحل رو انجام میدن اما بازم خطای وصل شدن به اینترنت میگیرن به احتمال 99 درصد یه چیزه , اونم اینکه بازی رو آپدیت نکردن . همون اول قبل از هرکاری باید به اینترنت وصل شد و روی آیکون بازی کلیک کرد و گذاشت آپدیت بشه ( که با دایل آپم میشه و زیاد وقت نمی گیره نهایتش 2-3 دقیقه ) ...

من الان خیلی رفتم جلو 2 بار هم به خاطر همین valuas بازی باگ پیدا می کرد و نمی شد از یه ماموریتی جلوتر رفت اما این valuas جدیدهارو بگیری بریزی تو پوشه ای که فایل های سرور هست درست میشه ...

اموزش راه اندازی assassins creed2 به وسیله سرور شبیه ساز شده

1- اگر احیانا قبلا بازی رو نصب کردید و اونو کرک کردید بازی رو unistall و تمامی کرک ها رو پاک کنید!
2-بازی رو نصب کنید و هیچ گونه کرک دیگری کپی نکنید

3- تمامی فایلهای زیر را دانلود کنید:

ubisoftelancher
4-این فایل را جایگزین پوشه ای با همین نام کنید ادرس پوشه:
c:\program files\ubisoftluncher

server emulator assassins creed2

5-فایل را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه دلخواه انتقال دهید

lastes Values
---------------------------
6-این فایل را درون پوشه اصلی
server emulator assassins creed2 کپی کنید(یعنی درون همون پوشه بالایی که دانلود کردید)

hosts
7- این فایل رو کپی کنید به ادرس زیر

c:\windows\system32\driver\etc

8- به پوشه
server emulator (همونی که دانلود کردید) رفته و فایل server رو که یک فایل exe هست اجرا کنید و در حین بازی این سرور رو نبندید

7- حالا بازی را اجرا کنید و با usernam و password دلخواه وارد شوید.

9-بهتر است اولین باری که وارد بازی میشوید به اینترنت متصل باشید

با سلام
ببخشید من تمام مراحلی که گفته بودید رو انجام دادم ولی وقتی server را اجرا می کنم این ارور رو میده:
در ضمن ویندوز من xp sp3 است.
39928567474015895460.jpg

لطفارا هنماییم کنید
با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or