Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn
بچه ها من تمام مراحله کرکه بازیرو رویه یه سیستمه دیگه مثله ماله خودم اجرا کردم ولی وقتی سرورو اجرا میکنم سریع بسته میشه!کسی میدونه مشکل کجاست؟

من قبل از اين كار ديگه ای انجام نداده بودم. الان اومدم اين روش ها رو رفتم. بعد زدم بازی شروع بشه. بعد كه خواست آپديت بشه ،نشد. وقتی زدم هم بازی شروع بشه همون پيغام اومد. نميدونم حالا كدوم مرحله ای رو كه رفتم بايد درست كنم دوباره تا آپديت بشه؟

بازی پاک کن
دوباره نصب کن

بدون سرور مجازی اجرا کن
و بزار لانچر بازی اپدیت بشه
از بازی خارج شو
بعد اون مراحلی که گفتم رو انجام بده

خب منم تونستم بالاخره با کمک دوستان (آپدیت کردن لانچر) بازی رو اجرا کنم، فقط یه سئوال مهم
به نظرتون اگر در حین بازی آنلاین باشم مشکلی پیش میاد؟!

خب منم تونستم بالاخره با کمک دوستان (آپدیت کردن لانچر) بازی رو اجرا کنم، فقط یه سئوال مهم
به نظرتون اگر در حین بازی آنلاین باشم مشکلی پیش میاد؟!

برای من که مشکلی پیش نیومد ، من همیشه سیستم ام آنلاین هست و بدون مشکل دارم بازی رو اجرا می کنم

نشد دوست عزیز
بدبختی رو ببین ملت سر چی گیر کردن ما آخرش که یه یوزر و پسورد الکی میخواد چطوری گیر کردیم.
بچه ها تورابخدا کمکم کنید .........................
:((:((:((:((:((:((

دوست عزیز
پسوردتون حتما باید حداقل 6 حرفی و ترکیبی از حرف و عدد باشه .
حتی می تونید در سایت یوبی سافت ثبت نام کنید و از همون یوزر و پسورد استفاده کنید . دقت کنید که برای سیو شدن بازی همیشه باید یوزر و پسوردتون رو ثابت نگه دارید.

دوست گلم
توی ویندوزت بیرو به این آدرس :
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
البته توجه کن ، به جای درایو c باید به درایوی که ویندوزت نسب شده بری .
بعد یه فایل به اسم Hosts هست که باید با notepad بازش کنی .
در خط آخر این فایل ، متن زیر رو کپی کن :s​

127.0.0.1 static3.cdn.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit.s3.amazonaws.com
127.0.0.1 onlineconfigservice.ubi.com
127.0.0.1 orbitservice.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit-savegames.s3.amazonaws.com​

بعد سیو کن و صفحه رو ببند .
بعد سرور رو اجرا کن و بعد ش بازی رو کلیک کن .
میری به صفحه لودینگ ، هر چی دوست داری همون جا به عنوان یوزر نیم و پسورد وارد کن .
بعد وارد بازی شو :cheesygri
اگر کار کرد و خواستی تشکر کنی ، بیا به سایتم و توی انجمنش عضو شو :
www.gamedooni.com
آقا مررررررررررررسسسسسسسسسسسسسیییییییی
خیلی حال دادی نمیدونستم یه نکته به این کوچیکی خللی به این بزرگی برام درست کرده بود
واقعا دمت گرم.........

سلام و خسته نباشید .

اخر بازی کرک شد

دوستان اگه میشه ییییییییییه توضیح درست و حسابی بزارین خیلی قاتی پاتی شده ;)

من الان نزدیک 400 MB کرک دارم همه رو پاک کنم ؟

یک توضیح کامل بدید خیلی خوب میشه هم برای من هم کسان دیگه سوال نکنن . . .

پست های قبل هم که میرم همه ماله قبله و مراحل کامل نیست

اگه وحید جان زحمت این کار رو بگشه که دیگه محشره :-"

بچه ها من تمام مراحله کرکه بازیرو رویه یه سیستمه دیگه مثله ماله خودم اجرا کردم ولی وقتی سرورو اجرا میکنم سریع بسته میشه!کسی میدونه مشکل کجاست؟

دقیقآ من هم همچین مشگلی دارم!! و نتونسم مشگل رو هل کنم!! پس صورت مسئله رو فعلآ پاکش کردم!!

من 2 تا ویندوز دارم!!

توی دومی بازی میکنم!!!

شما هم اگر جوابی برای این مشگل پیدا کردی به ما هم بگو!!!

سلام و خسته نباشید .

اخر بازی کرک شد

کسی نیست این مشکل رو حل کنه ؟

کسی نیست این مشکل رو حل کنه ؟

دوست عزیز چند صفحه ی قبل رو مطالعه کنید متوجه میشین که کرک مورد نیاز برای بازی و همینطور همین سرور مجازی که برای اجرا کردنش لازمه کلا روی هم 20 مگ هم نمیشه.شما احتمالا فایلای مربوط به زبان انگلیسی رو دانلود کردین.اگه نسخه ی روسی بازی رو دانلود کردین این 400 مگ رو هم بزن تو تنگش :biggrin1: بشه انگلیسی البته یکم دنگ و فنگ داره که من بلد نیستم.

دوست عزیز چند صفحه ی قبل رو مطالعه کنید متوجه میشین که کرک مورد نیاز برای بازی و همینطور همین سرور مجازی که برای اجرا کردنش لازمه کلا روی هم 20 مگ هم نمیشه.شما احتمالا فایلای مربوط به زبان انگلیسی رو دانلود کردین.اگه نسخه ی روسی بازی رو دانلود کردین این 400 مگ رو هم بزن تو تنگش :biggrin1: بشه انگلیسی البته یکم دنگ و فنگ داره که من بلد نیستم.

والا من از Www.MihanDownload.Com دانلود کردم نمی دونم انگلیسی هست یا نه

کسی از میهن دانلود گرفته بازی رو ؟

والا صفحه های قبل همه چی قاتی پاتی شده معلوم نیست :wallbash:

سلام و خسته نباشید .

اخر بازی کرک شد

سلام عزیزم
من خیلی خوابم میاد
از صبح بیرون بودم

اینو بخون اگه مشکلت حل نشد بگو فردا راهنماییت میکنم
شب خوش

1- اگر احیانا قبلا بازی رو نصب کردید و اونو کرک کردید بازی رو unistall و تمامی کرک ها رو پاک کنید!
2-بازی رو نصب کنید و هیچ گونه کرک دیگری کپی نکنید

3- تمامی فایلهای زیر را دانلود کنید:

ubisoftelancher
4-این فایل را جایگزین پوشه ای با همین نام کنید ادرس پوشه: c:\program files\ubisoftluncher

server emulator assassins creed2

5-فایل را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه دلخواه انتقال دهید

lastes Values
---------------------------
6-این فایل را درون پوشه اصلی server emulator assassins creed2 کپی کنید(یعنی درون همون پوشه بالایی که دانلود کردید)

hosts
7- این فایل رو کپی کنید به ادرس زیر

c:\windows\system32\driver\etc

8- به پوشه server emulator (همونی که دانلود کردید) رفته و فایل server رو که یک فایل exe هست اجرا کنید و در حین بازی این سرور رو نبندید

7- حالا بازی را اجرا کنید و با usernam و password دلخواه وارد شوید.

9-بهتر است اولین باری که وارد بازی میشوید به اینترنت متصل باشید

والا من از Www.MihanDownload.Com دانلود کردم نمی دونم انگلیسی هست یا نه

کسی از میهن دانلود گرفته بازی رو ؟

والا صفحه های قبل همه چی قاتی پاتی شده معلوم نیست :wallbash:
سلام:laughing:
منم از همونجا دانلود کردم خودش نسخه انگلیسی هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or