Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn
سلام عزیزم
من خیلی خوابم میاد
از صبح بیرون بودم

اینو بخون اگه مشکلت حل نشد بگو فردا راهنماییت میکنم
شب خوش

1- اگر احیانا قبلا بازی رو نصب کردید و اونو کرک کردید بازی رو unistall و تمامی کرک ها رو پاک کنید!
2-بازی رو نصب کنید و هیچ گونه کرک دیگری کپی نکنید

3- تمامی فایلهای زیر را دانلود کنید:

ubisoftelancher
4-این فایل را جایگزین پوشه ای با همین نام کنید ادرس پوشه: c:\program files\ubisoftluncher

server emulator assassins creed2

5-فایل را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه دلخواه انتقال دهید

lastes Values
---------------------------
6-این فایل را درون پوشه اصلی server emulator assassins creed2 کپی کنید(یعنی درون همون پوشه بالایی که دانلود کردید)

hosts
7- این فایل رو کپی کنید به ادرس زیر

c:\windows\system32\driver\etc

8- به پوشه server emulator (همونی که دانلود کردید) رفته و فایل server رو که یک فایل exe هست اجرا کنید و در حین بازی این سرور رو نبندید

7- حالا بازی را اجرا کنید و با usernam و password دلخواه وارد شوید.

9-بهتر است اولین باری که وارد بازی میشوید به اینترنت متصل باشید

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:
سلام چاکریم

آقا وحید فایله value جدید رو بزار تا توو این اسکرپتم بزارم همه رو راحت کنم با این تنظیمات

خوب اولا بازی رو پاک کن و گیم لانچر هم پاک کن و توی یه درایو دیگه نصب کن
بعدش برو تو پوشه ی بازی اوون آیکونه که آخرش نوشته game رو اجرا کن برای باز شدن بازی

قبل از مرحله ی قبل به اینترنت کانکت باش
وقتی این کارو کردی برو و یوزر نیم و پسورد بزن و لوگین کن
بعد پیغام میاد که اشتباهه
بازی رو ببند
برو کارای سرورو همونجوری که دوست عزیزم وحید گفته رو انجام بده
(((((((( بازی رو با اوون آیکونه که گیم آخرش نوشته از توو پوشه ی بازی اجرا کن)))))

اگه نشد ........................ نگران نباش حتما میشه
اگه نتونستی من یه اسکریپت نوشتم که کل این کاراو خودش اتوماتیک انجام میده
تا شب هم آپش میکنم
ممنون دوست عزيز ولی من كه گفتم مشكلم حل شد و از ديروز دارم بازی ميكنم.

سلام من بازی رو گرفتم

این بازی تو 2 تا دی وی دی که کلا همهچیرو خودش نصب میکنه

مشکلی نداشتم

یعنی اول رو سرور کلیک میکردمو میرفتم تو بازی

تا اینکه پدر اتزیو بهم ماموریت داد

صفحه سفید میشه و یه علامت تعجب <!> وسط صفحه میاد

اسکیپ که میزنم میاد تو منو و باز وقتی اسکیپ میزنم میره تو بازی مشکلی نسیتش اما از کجا باید برم ماموریت رو انجام بدم

فکر کنم مشکل داره

؟!:confused:

سلام من بازی رو گرفتم

این بازی تو 2 تا دی وی دی که کلا همهچیرو خودش نصب میکنه

مشکلی نداشتم

یعنی اول رو سرور کلیک میکردمو میرفتم تو بازی

تا اینکه پدر اتزیو بهم ماموریت داد

صفحه سفید میشه و یه علامت تعجب <!> وسط صفحه میاد

اسکیپ که میزنم میاد تو منو و باز وقتی اسکیپ میزنم میره تو بازی مشکلی نسیتش اما از کجا باید برم ماموریت رو انجام بدم

فکر کنم مشکل داره

؟!:confused:
آخرین value رو امتحان کردید؟

ادرس ولو کجاست؟

من نمیدونم این خودش کامل همه چیو نصب کرد

من هیچی بهش اضافه نکردم

ببین اینه

E:\Game\Assassin's Creed II\Ubisoft\source

values
27.0 KB (27,739 bytes
Saturday, ‎April ‎03, ‎2010, ‏‎10:03:40 PM

ادرس ولو کجاست؟

من نمیدونم این خودش کامل همه چیو نصب کرد

من هیچی بهش اضافه نکردم

ببین اینه

E:\Game\Assassin's Creed II\Ubisoft\source

values
27.0 KB (27,739 bytes
Saturday, ‎April ‎03, ‎2010, ‏‎10:03:40 PM

این رو دانلود کن و جایگزین فایلی به اسم values.db کن (تو پوشه سرور مجازی)

خب بازی که راه افتاده اما من یجاش گیر کردم.خطر خفیف اسپویل!!!
اون اول مرحله 1 که باید رفت و 5 تا مکان که یه نشونه هایی رو روی در و دیوار پیدا کرد هستم.3تاشونو پیدا کردم ولی بقییه نمیدونم کجان؟؟؟؟
راستی ایا این عادی که هرچی بالای برجها میری نقشه اپدیت نمیشه؟
یعنی باید همینجوری ول بچرخیم و پیداشون کنیم؟؟
ممنون

آقا وحید فایله value جدید رو بزار تا توو این اسکرپتم بزارم همه رو راحت کنم با این تنظیمات[/QUOTE]
بابا دمت گرم خیال همه رو راحت کن یه ست اپ بساز دیگه!

دوستان اگه میشه لینک آخرین Value رو که سالمه ( برای بازی کردن تا آخر ) بزارن تا حالشو ببریم . گیچ شدیم بابا با این همه Value !:confused:

آقا وحید فایله value جدید رو بزار تا توو این اسکرپتم بزارم همه رو راحت کنم با این تنظیمات

دوستان اگه میشه لینک آخرین Value رو که سالمه ( برای بازی کردن تا آخر ) بزارن تا حالشو ببریم . گیچ شدیم بابا با این همه Value !:confused:[/QUOTE]

اخری Values

All Main Missions Completed

لینک مستقیم

http://s2.sigmirror.com/files/66567_6c25v/values.1791.zip

دوستان اگه میشه لینک آخرین Value رو که سالمه ( برای بازی کردن تا آخر ) بزارن تا حالشو ببریم . گیچ شدیم بابا با این همه Value !:confused:

اخری Values

All Main Missions Completed

لینک مستقیم

http://s2.sigmirror.com/files/66567_6c25v/values.1791.zip[/QUOTE]
مگه 1800 خودت نزاشته بودی؟
این جدید تره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or