Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn
اینم کرک IPAKI بچه ها یه تست بزنن به ما هم بگن

Assassin's Creed 2 Crack by IPAKI | 3 mb

Instructions :
~ Scan for viruses first
~ Extract ACII
~ Copy online mission data to assassin's creed II folder .
~ Copy temp files to your temp directory in your system in documents & settings , local settings .
open the game using its original exe , when requested for
a key , enter a random key now it should work .
~ Play the game .

~~ note that , if you had tried to open the game before using its original exe you won't be able to use our crack because ubi servers had given you bad request data which is done to prevent cracks from working .

http://hotfile.com/dl/35670335/ddd223c/ACII_by_IPAKI.rar.html

از بابت ویروسش خیالتون راحت ویروس نداره من چک کردم فقط شما بازی رو تست کنید

وحید جان خوش خبر باشی:love:
منم گفتم بالاخره کرک میشه!:laughing:
خدایا شکرت:cheesygri
خوشحال شدم نصفه شبی

پس بالاخره اینم کرک شد

پس خیالمون بابت کرک شدن SC راحت شد

آدرس بالایی که 6.72 مگ بود حجمش چجوری مال شما 88 مگ هست؟

لطفاً لینکی که باهاش کرک رو دانلود کردید قرار بدید

ممنون

You Failed Again UBI :laughing:

آقا حداقل لینک سایتی که ازش دانلود کردی رو بذار.
بابا تو کف موندیم. ممنون

با سلام

وحید جان چی شد ؟
به شدت منتظریما :biggrin1:

بی صبرانه منتظر کرک هستیم:laughing:

ایول ولی من که صبر نداشتم رفتم 360 خریدم کاش نخریده بودم
ولی خوب پوز یوبی به خاک مالیده شد اگه عضو یوبی سافت بودم میر فتم تو فرومشون چند تا چیز بارشون می کردم

به به ... بنظر میاد واقعا drm کرک شده ... راستی با این کرک میشه offline بازی کرد ؟؟

وحید جان دستم به دامنت ( ناراحت نشیا از شدت ذوق دارم گریه میکنم آخه این بازی کلی فروش داره ) یه نسخه درستو حسابی آدرس بده دانلود کنیم

این کرکه چی شد پس مردیم بابا!!! ما که تو هر سایتی گشتیم چیزی نبود! نکنه سرهکاریم!:confused:

اپریل بر همه مبارک

اینم از دروغ ما:biggrin1:

اخه اگه کرک اومده بود که من یه ثانیه هم شما عزیزان رو منتظر نمیذاشتم

امیدوارم ناراحت نشده باشین
قربون همه

-------

اون کرک ipaki هم دروغ اپریل بوذه
کسی دانلود نکنه

------

راستی دوستان میتونن فحش بدن

آخرین ویرایش:
آپریل سیخی چن؟! فردا که سیزده به دره:laughing:

به هر حال خیال همه راحت این بازی کرک شدنی نیست ! بحثش هم از سایر قفلها مثل استار فورس(اگه درست گفته باشم) گوربه گور شده و اینا جداس

به هر حال تقریبا همون جریان ملخک در حال جستن بود که آخر به دست شد

اپریل بر همه مبارک

اینم از دروغ ما:biggrin1:

اخه اگه کرک اومده بود که من یه ثانیه هم شما عزیزان رو منتظر نمیذاشتم

امیدوارم ناراحت نشده باشین
قربون همه

-------

اون کرک ipaki هم دروغ اپریل بوذه
کسی دانلود نکنه

------

راستی دوستان میتونن فحش بدن

:lol::lol: وحید جان یه جوری گفتی تست کردی جواب داد و اینا منم باورم شده بود یه لحظه جو گیر شدم :biggrin1:

تو پرشین تولز یکی سریال بازی رو داره بیست تومن میفروشه, منم یکی ازش خریدم. دیگه فکر نکنم از این ارزون تر پیدا بشه.
این آقا وحید هم خیلی قشنگ تر از ipaki دروغ آپریل رو اجرا کرد, دمش گرم. :laughing:

تو پرشین تولز یکی سریال بازی رو داره بیست تومن میفروشه, منم یکی ازش خریدم. دیگه فکر نکنم از این ارزون تر پیدا بشه.
این آقا وحید هم خیلی قشنگ تر از ipaki دروغ آپریل رو اجرا کرد, دمش گرم. :laughing:
فکر نکنم بشه به این جور افراد اعتماد کرد چون احتمال داره یک سریال نامبر را به چند نفر بفروشه به خاطر اینکه محدودیتی در مورد اجرای بازی از روی کامپیوترهای مختلف وجود نداره ولی ممکنه شما چند روز اینده یا چند هفته اینده بخواهی بازی کنی و ببینی بازی کار نمیده چون یکی دیگه هم داره همزمان بازی میکنه(البته بیشتر دوستان توی این مواقع فکر میکنند مشکل از سرور یوبی سافته و چند ساعت دیگه درست میشه)

ایشون فرد معتبری هستند, خیلی وقته که ازشون کردیت کارت میخرم. سریال رو هم نمیشه به چند نفر فروخت. چون وقتی روی اکانت شما اکتیو بشه, اگر فرد دیگه ای بخواد روی اکانت خودش اکتیو کنه با خطای این سریال قبلا استفاده شده مواجه میشه.

ایشون فرد معتبری هستند, خیلی وقته که ازشون کردیت کارت میخرم. سریال رو هم نمیشه به چند نفر فروخت. چون وقتی روی اکانت شما اکتیو بشه, اگر فرد دیگه ای بخواد روی اکانت خودش اکتیو کنه با خطای این سریال قبلا استفاده شده مواجه میشه.
الان یه سری زدم به نظر شخص معتبری میاد ولی مشکل اینه بازی را از کجا گیر بیاریم؟:((:((
اگر فرد دیگه ای بخواد روی اکانت خودش اکتیو کنه با خطای این سریال قبلا استفاده شده مواجه میشه.
اره موقعی که شما در حال استفاده از اکانتت باشی ولی این قفل جدید یوبی سافت طوری هست که شما میتونی از هرچندتا کامپیوتر که بخوای بازیت را اجرا کنی البته میگم نه همزمان

ببینید, شما یک اکانت روی سرور یوبی سافت درست میکنید و سریال رو تو اکانت خودتون ثبت میکنید. حالا از هر کامپیوتری با اکانت خودتون لاگین میکنید و بازی میکنید,
اینجوری نیست که از هر کامپیوتری که بخواهید بازی کنید از شما سریال بخواد, بلکه از شما مشخصات اکانت خودتون رو میخواد و سریالی که در اکانت شما ثبت شده, دیگه قابل استفاده برای فرد دیگری نیست.

ببینید, شما یک اکانت روی سرور یوبی سافت درست میکنید و سریال رو تو اکانت خودتون ثبت میکنید. حالا از هر کامپیوتری با اکانت خودتون لاگین میکنید و بازی میکنید,
اینجوری نیست که از هر کامپیوتری که بخواهید بازی کنید از شما سریال بخواد, بلکه از شما مشخصات اکانت خودتون رو میخواد و سریالی که در اکانت شما ثبت شده, دیگه قابل استفاده برای فرد دیگری نیست.
اگه اینجوری باشه حرفتون درسته اما یه مشکلی هست اگه اکانت لو بره که کار شخص تمومه و اگر تمام بازی هاش هم با یه اکانت باشه که فاجعه میشه.:laughing::laughing:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or