Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn
این BC2چشم و دلم را کور کرده دیگه رغبتی به بازی های دیگه نشون نمی دم.(خیلی وقته به این تاپیک نیمده بودم.)
می بینم هنوز کرک درست و حسابی بعد از این همه مدت نمیده!
بابا چه دردسری شده! :blushing:
یوبی سافت بالاخره زهر خودش را ریخت! :mad:

این BC2چشم و دلم را کور کرده دیگه رغبتی به بازی های دیگه نشون نمی دم.(خیلی وقته به این تاپیک نیمده بودم.)
می بینم هنوز کرک درست و حسابی بعد از این همه مدت نمیده!
بابا چه دردسری شده! :blushing:
یوبی سافت بالاخره زهر خودش را ریخت! :mad:

هیچ قفلی نیست که شکسته نشه
یه مثلی هست که میگه قفلی که با شاه کلید باز نشه قفلساز رو ورشکست میکنه
اینم همونه اگه قرار بود یه قفلی بیادکه اصلا کرک نشه کمپانیهایی که کارشون امنیت و این حرفا بود باید درش رو تخته میکردن و میرفتن
اینم کرک میشه دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

لول ... این گروه ایپاکی آخرین تویتی که گذاشته نوشته که 24 ساعت دیگه می آد ! (البته به وقت توکیو)(با اینکه اورجینال خریدم اما امیدوارم خالی بندی نباشه و کرک بیاد چون اگر این فضیه DRM جواب بده بازی های بعدی هم مجبوریم اورجینال بگیریم !)
Code:
~ACII~ crack will be published after 24 hours ,  Tokyo's time . everything is fixed and game works fine now .
Code:
http://twitter.com/ipakigroup
ادیت :الان که تاریخ امروز را دیدم به این نتیجه رسیدم که احتمال این زیاد هست که خبر کرک شدنش دروغ اول April باشه ( در بعضی از کشورها رسم هست اول April هر کی یه خالی گنده می بنده و هر چی گنده تر باشه بهتره )

اره شاید هم مربوط به دروغ اول اپریل باشه .که امیدوارم نباشه.

هیچ قفلی نیست که شکسته نشه
یه مثلی هست که میگه قفلی که با شاه کلید باز نشه قفلساز رو ورشکست میکنه
اینم همونه اگه قرار بود یه قفلی بیادکه اصلا کرک نشه کمپانیهایی که کارشون امنیت و این حرفا بود باید درش رو تخته میکردن و میرفتن
اینم کرک میشه دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

اره اما به چه قیمتی (زمان)

PS3 هم هنوز هک نشده(یه خبرایی هست اما کلا هیج)

زمانش زیاد میشه با کلی دردسر و ریسک . ادم روانی میشه

استار فورس یادته باید کابل IDE رو میکشیدی به هزار نکبتی باری میکردی

البته بعد ها کرک شد موقعی که بازی رو 600 بار تمام کرده بودیم

این PC داستانا داره :confused:

یکم این IPAKI مشکوک میزنه !
از یه طرف اگه خالی بندی باشه گروهشون رو می بره زیر سوال و ازین پس دیگه هیچ کس بهش اعتماد نمیکنه.
از طرف دیگه هی توییت پشت سر هم میده که کرک شده ولی ایراد داره تو n روز یا ساعت آینده ریلیز میشه.

تند تند دارن توییت میکنند! خیلی گیج کننده شده .
آخرین پیغام :

دوباره برای آنچه که تا به حال اتفاق افتاده است بسیار متاسفیم . ما آن را امروز منتشر می کنیم ،دلخور نشوید!

جناب کنت نظر شما کاملا درسته
متاسفانه ما اینجا نه پولشو داریم بازی رو با قیمت اوریژینال بخریم نه امکانش رو
البته بعضی دوستان میگن نه تو بازار سیاه هستش و برید پشت شهرداری یا پایتخت بخرید ولی فایده نداره بازی که شما 50 تومن پاش پول میدی باید پشتیبانی درست و درمون داشته باشه تازه حالا اومدی و اینو خریدی بعدی ها رو چیکار میکنی؟ ده تا بازی بخری 500 تومن تازه 4 تاش بدرد نخوره و 4 تاش مزخرف باشه و 2 تاش خوب باشه
کنت عزیز به نظر شما راه دیگه ای غیر صبر هست؟
من یادمه اونموقعی که قفل استارفورس اومد همه میگفتن که غیر قابل شکستنه ولی یه مدت به قول شما با بدبختی هی دی وی دی رام رو در اوردیم و زدیم جا اخرش هم این قفل به تاریخ پیوست
به نظر من هنوز جا داره یکماه دیگه هم صبر کنیم فعلا میتونیم رو بازی های بزرگی مثل دراگون ایج و مس افکت و بازی های خوبی مثل مترو 2033 و بایو شاک و یه مشت ات و اشغال دیگه تمرکز کنیم یا به ارشیومون یه نگاهی بندازیم و پرونده بازیهای به یاد موندی مثل gears of war رو دوباره باز کنیم

تند تند دارن توییت میکنند! خیلی گیج کننده شده .
آخرین پیغام :

دوباره برای آنچه که تا به حال اتفاق افتاده است بسیار متاسفیم . ما آن را امروز منتشر می کنیم ،دلخور نشوید!
میتونه april's Fool باشه چون تا حالا اسم همچین گرهی رو نشنیدم!

1270111314.jpg

عجب:biggrin1:
کرک ریلیز شده من بازیو ندارمو دان نکردم
یکی تست کنه ببینه چه خبره;)
یه نکته عجیب اینکه گفته ما آنتی ویروس نداریم خودتون اسکنش کنید:laughing:مشکوکه:biggrin1:
http://www.megaupload.com/?d=OIV51WDT

احتمالا دروغ آپریل باشه چون روز اول ماه ریلیز شده

من کرک رو دانلود کردم یه ساعت پیش

بازی به خوبی کار میکنه

همه چی سالمه

تنها مشکل یه خورده افت فریم داره

بازی عالیه
میدونستم بالاخره کرک میشه

حجم کرک 88 تقریبا مگابایته

فردا اپلود میکنم

بازی به خوبی کار میکنه

همه چی سالمه

بازی عالیه

فردا اپلود میکنم

وحید جان خوش خبر باشی:love:
منم گفتم بالاخره کرک میشه!:laughing:
خدایا شکرت:cheesygri

بازی به خوبی کار میکنه

همه چی سالمه

بازی عالیه

فردا اپلود میکنم

خوشحال شدم نصفه شبی

پس بالاخره اینم کرک شد

پس خیالمون بابت کرک شدن SC راحت شد

آدرس بالایی که 6.72 مگ بود حجمش چجوری مال شما 88 مگ هست؟

لطفاً لینکی که باهاش کرک رو دانلود کردید قرار بدید

ممنون

You Failed Again UBI :laughing:

وحید جان خوش خبر باشی:love:
منم گفتم بالاخره کرک میشه!:laughing:
خدایا شکرت:cheesygri

قربونت
اره منم خوشحال شدم نصف شبی

راستی کرک مال darkcoder هست

خوشحال شدم نصفه شبی

پس بالاخره اینم کرک شد

پس خیالمون بابت کرک شدن SC راحت شد

آدرس بالایی که 6.72 مگ بود حجمش چجوری مال شما 88 مگ هست؟

لطفاً لینکی که باهاش کرک رو دانلود کردید قرار بدید

ممنون

من کرک ایشون رو دانلود نکردم

فردا به همراه اموزش
میزارمش توی سایت
لینک مستقیم

قربونت
اره منم خوشحال شدم نصف شبی

راستی کرک مال darkcoder هست

من کرک ایشون رو دانلود نکردم

فردا به همراه اموزش
میزارمش توی سایت
لینک مستقیم

آقا حداقل لینک سایتی که ازش دانلود کردی رو بذار.
بابا تو کف موندیم. ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or