Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn
تبریک میگم منم بازیو اجرا کردم و الان اون مرحلم که ازیو انگشت وسطیشو به گروه ریزور داره نشون میدهlol

اما جدای از شوخی دوست عزیز اقا وحیدvahid_ba من خودم به شخصه از اینکه همه کرکهارو ازمایش میکنید و صحت و سقم قضیه رو معلوم میکنید ازتون متشکرم و میدونم که در این کارها وارد هستید و البته دروغهارو هم ثابت میکنید و خیال همرو راحت اما یه سوال اینه که برای نصب کردن کرک و اینا ممکنه که بازی دوباره باید نصب بشه و یا مشکلات دیگه ؟!
چون تو فرومهای دیگه میبینیم که کاربر یه کاربر متوسط یا حتی فعال تو فروم هست اما میاد میگه بازیو با فلان کرک اجرا کردم و ماموریت هم رد میکنم..
یه کم گیج شدیم
البته من تا وقتی تو نگی کرک سالم و بی عیب اومده نه بازی دانلود میکنم نه چیز دیگه:cool:

تبریک میگم منم بازیو اجرا کردم و الان اون مرحلم که ازیو انگشت وسطیشو به گروه ریزور داره نشون میدهlol

اما جدای از شوخی دوست عزیز اقا وحیدvahid_ba من خودم به شخصه از اینکه همه کرکهارو ازمایش میکنید و صحت و سقم قضیه رو معلوم میکنید ازتون متشکرم و میدونم که در این کارها وارد هستید و البته دروغهارو هم ثابت میکنید و خیال همرو راحت اما یه سوال اینه که برای نصب کردن کرک و اینا ممکنه که بازی دوباره باید نصب بشه و یا مشکلات دیگه ؟!
چون تو فرومهای دیگه میبینیم که کاربر یه کاربر متوسط یا حتی فعال تو فروم هست اما میاد میگه بازیو با فلان کرک اجرا کردم و ماموریت هم رد میکنم..
یه کم گیج شدیم
البته من تا وقتی تو نگی کرک سالم و بی عیب اومده نه بازی دانلود میکنم نه چیز دیگه:cool:

در بیشتر کرک ها گفته شده بازی رو دوباره نصب کنید
از اینترنت قطع بشید و...
که با وجو این کارها باز هم کرک سالمی به تور ما نخورد

وقتی گروهای بزرگ کرک مثل razor -skidrow -reloaded -darkcoder
نتونستن بازی رو به درستی کرک کنن

زیاد نباید به کرک هایی که توسط هیچ کدوم از اینا منتشر نشدن امید داشت;)

من که نسخه 360 رو دارم وباهاش حال میکنم.
ایشاا... کرک نسخهpcزود تر میاد.
تازه یوبی گفته این نسخه آزمایشی قفل هست معلوم نیست رو splinter cellبا قفل کامل چیکار کنه.:((
البته خیلی ها اعتراض کردن مثلا برای همین کار ac2 از شبکه استیم کنار گذاشته شد واحتمال داره این قفل به کلی حذف شه.:smile:

اون که منتفی شده...
اول از همه بلیزارد اعلام کرد که همچین سیستمی رو بازی هاش هست،ولی بازی هاش خدای تاخیرند!یوبی سافت اعلام کرد که دیدیم،EA هم میخواد استفاده کنه!!
بنظرت STEAM میاد و همه ی بازی هایی که همچین قفل هایی دارن رو حذف کنه؟!
مخصوصا دو عنوان دیابلو 3 و ستارکرافت 2 رو؟!(در آینده؟!)
STEAM فقط بازی رو از UK حذف کرد....
بر عکس دوستان نسخه ی 360 بسیار رو اعصابم بود!ادامه ندادم بازی رو!

قبلا يكي تو همين تاپيك گفته بود كه محدوديتي در نصب نيست ولي به طور همزمان نميشه بازي كرد.اگر يك نفر در حال بازي باشه كامپيوترهاي ديگه نميتونن بازي كنن.

تو فروم های خارجی که بازی دم دستشونه بازی رو تحریم کردن که DRM یوبی رو شکست بدن بعد ما که تو ایرانیم و همه جانبه تحریمیم بریم دنبال بازی اورجینال ؟ که از پس فردا همه بازی ها DRM بشن ، اون موقع باید بدویم دنبال بازی اورجینال ، اونم تو چه بازاری ،بازار مافیایی،بازاری که ارشاد به بازی ها هم امان نمیده اونوقت بزاره بازی اورجینال پخش بشه.
البته به نظرم DRM به جایی نمیرسه آخرم کرک میشه.
یه کم صبر داشته باشیم بد نیست.
@بچه هایی که بازی اورجینال میفروشن : شرمنده ،بابت نظرم.

تو فروم های خارجی که بازی دم دستشونه بازی رو تحریم کردن که DRM یوبی رو شکست بدن بعد ما که تو ایرانیم و همه جانبه تحریمیم بریم دنبال بازی اورجینال ؟ که از پس فردا همه بازی ها DRM بشن ، اون موقع باید بدویم دنبال بازی اورجینال ، اونم تو چه بازاری ،بازار مافیایی،بازاری که ارشاد به بازی ها هم امان نمیده اونوقت بزاره بازی اورجینال پخش بشه.
البته به نظرم DRM به جایی نمیرسه آخرم کرک میشه.
یه کم صبر داشته باشیم بد نیست.
@بچه هایی که بازی اورجینال میفروشن : شرمنده ،بابت نظرم.

از نظر من کاملا درسته
تازه حتی اگرم بشه کی حسش میگیره برای یه بازی 30 تا 40 تومن پیاده بشه؟

راستی من یه جایی خوانده بودم نوشته بود بازی با دسته بیشتر هماهنگه تا با موس و کیبورد.اگه اینجوری باشه که دیگه بد از بدتر

بی زحمت لینک یه کرک واسه گشت و گذار تو شهر رو برام می ذارید؟ می دونم کامل کرک نشده ولی 3 روزه دارم دانلود می کنمش می خوام فقط گرافیکش رو ببینم و بچرخم تو شهر !;)

یه سوال از دوستان:اگر کسی که اکانت داره و مثلا 10% بازی را جلو رفته از یه پی سی دیگه لوگین کنه آیا سیو های خودش را می بینیه ؟ یعنی سیو ها کامل در سرور یوبی ذخیره می شه یا نه فقط سینک می شه ؟ ( یعنی در پی سی دیگه باید از اول بره ؟)

یه سوال از دوستان:اگر کسی که اکانت داره و مثلا 10% بازی را جلو رفته از یه پی سی دیگه لوگین کنه آیا سیو های خودش را می بینیه ؟ یعنی سیو ها کامل در سرور یوبی ذخیره می شه یا نه فقط سینک می شه ؟ ( یعنی در پی سی دیگه باید از اول بره ؟)
سیو گیم بازی به صورت اختصاصی برای هر اکانت ذخیره میشه و با لوگین شدن از روی هرکامپیوتری میتونید ادامه بدید.

دوستان این خبرو تو سایت isgame دیدم گفتم شما هم ببینید !!

1269969714.jpg

دیروز گروه ایپاکی تو تویتر خودش زده بود : " ما بازی رو کرک کردیم . ولی مشکلی وجود داره و اون اینه که بازی افت فریم داره !!! به زودی این مشکل هم حل خواهد شد . "

امروز زده : " کرک در 5 روز آینده در اختیار عموم قرار خواهد گرفت "

لول ... این گروه ایپاکی آخرین تویتی که گذاشته نوشته که 24 ساعت دیگه می آد ! (البته به وقت توکیو)(با اینکه اورجینال خریدم اما امیدوارم خالی بندی نباشه و کرک بیاد چون اگر این فضیه DRM جواب بده بازی های بعدی هم مجبوریم اورجینال بگیریم !)
Code:
~ACII~ crack will be published after 24 hours ,  Tokyo's time . everything is fixed and game works fine now .
Code:
http://twitter.com/ipakigroup
ادیت :الان که تاریخ امروز را دیدم به این نتیجه رسیدم که احتمال این زیاد هست که خبر کرک شدنش دروغ اول April باشه ( در بعضی از کشورها رسم هست اول April هر کی یه خالی گنده می بنده و هر چی گنده تر باشه بهتره )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or