Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn
قضیه این کرک آخری چی شد دروغ بود ؟؟؟
لینکی گذاشتن برای دانلود
یعنی اگه درست باشه یه بار دیگه باید 7G بدانلودیم ؟؟؟

من تقریبا دو سال میشه بازی دانلود میکنم

معمولا تا چند ساعت بعد از انتشار رسمی خبر لینکها رو میذارند

ولی بعضی گروهها هستند که لینکها رو دیر عرضه میکنند

از دیشب دارم سرچ میزنم ولی فعلا چیزی نیومده

هر موقع امد حتما خبرشو اینجا میذارم

زیاد نگران DRM نباشید

چون بازی Command & Conquer 4 هم DRM داشت ولی توسط گروه Reloaded کرک شد:biggrin1:

آخرین ویرایش:
یعنی کرک جداگانه بیرون نمیدن؟

یه نسخه دستکاری شده جدا میخوان بدن بیرون؟

اگه واقعا همون چیزی که توی توضیحات گفته باشند باشه , بله از کرک خبری نیست

جالب اینجاست که همیشه لینکها اول از شبکه تورنت شروع به انتشار میکنه

ولی این یکی هنون تورنت هم نداره

دوستان من امروز تو پی سی نشسنم ادامه بدم از بعد از اونجایی که گفتم صفحه سفید شد
من الان رفتم واسه 360 خریدم لذت میبرم اونی هم که گفته تا ته رو پی سی رفته چرت و پرت گ فته و میخواسته اعصاب خورد کنه

بابا یکی از مدیران یه سرو سامونی به این تاپیک بده.
یا لااقل قفلش کنید و اگه هم کرک سالم بازیرو یکی پیدا کرد یه P.M به یکی از مدیران بده که دوباره تاپیکو بار کنه.
مردیم از بس هر وقت اومدیم تو این تاپیک همه دارن با هم کل کل می کنن که خاک تو سر PC و خوش به حال کنسولها.

گروه FLT معمولا بازیهاش را به صورت repack منتشر میکنه و خداکنه این حقیقت داشته باشه .(خیلی بعیده)
راستی دوستان امروز و دیروز یه سری سرور شبیه سازی شده برای بازی اومده کسی امتحان کرده(سایت های تورنت مخصوصا)؟؟
دوستان خبر کرک شدن را حتما همینجا اعلام کنید چون من تو مرز خرید اورجینالم(از شانس بدم تا اوریج بخرم فرداش بازی کرک میشه:(:(:()

آخرین ویرایش:
کار شبیه سازی سرور تموم شده, فقط مونده اطلاعات هر checkpoint رو به سرور اضافه کنند و چون تعداد چک پوینت ها در بازی زیاد هست, این کار یک مقدار زمان بر هست. البته مثل اینکه چند نفر میخوان با هم همکاری کنند و هر کس یک قسمت بازی رو انجام بده تا زودتر اطلاعات چک پوینت ها جمع بشه. این احتمال هم وجود داره که یوبی سافت سرور ها رو آپدیت کنه که اونوقت دوباره از اول باید چک پوینت جمع کنند.
تمام کار کرک بازی تو تاپیک زیر داره انجام میشه:
Code:
http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=55769
.

کار شبیه سازی سرور تموم شده, فقط مونده اطلاعات هر checkpoint رو به سرور اضافه کنند و چون تعداد چک پوینت ها در بازی زیاد هست, این کار یک مقدار زمان بر هست. البته مثل اینکه چند نفر میخوان با هم همکاری کنند و هر کس یک قسمت بازی رو انجام بده تا زودتر اطلاعات چک پوینت ها جمع بشه. این احتمال هم وجود داره که یوبی سافت سرور ها رو آپدیت کنه که اونوقت دوباره از اول باید چک پوینت جمع کنند.
تمام کار کرک بازی تو تاپیک زیر داره انجام میشه:
Code:
http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=55769
.
دقیقا این سرور ها میان جای سرور های اصلی یوبی رو میگیرند؟
یه کم توضیح اگه میشه بدی ممنون میشم :biggrin1:

فیلم اموزشی نحوه افلاین بازی کردن بازی assassins creed2

فیلم: دانلود با حجم 4 مگابایت به صورت جامع
http://www.persianupload.com/2997839

اینهم عکسهایی از بازی که وقتی روی تختخواب می خوابید صفحه سفید میشد که اون هم حل شده وحتی سیو و لود هم می کنه (می تونید تو عکسها ببینید)

عکسها: دانلود با حجم 1 مگابایت
http://www.persianupload.com/4294242

این هم برنامه مورد نیاز با حجم 2 مگابایت(این برنامه به صورت rar می باشد و باید ان را استخراج کنید)
http://www.persianupload.com/2638173

فرمایین اینم ورژن جدید سرور بعضی از مشکلاتش حل شده
http://rapidshare.com/files/371129707/DRM-Ac2-Off-Line.Server-v0.3.1.rar

دقیقا این سرور ها میان جای سرور های اصلی یوبی رو میگیرند؟
یه کم توضیح اگه میشه بدی ممنون میشم :biggrin1:

آره دقیقا سرور یوبی رو روی کامپیوتر شما شبیه سازی میکنند. بازی به هر چک پوینت که میرسه, چند بایت به سرور میفرسته که مثلا فلان جای بازی هستم, سرور هم با چند بایت ناقابل جواب میده که می تونی ادامه بدی. چون جواب های سرور برای هر چک پوینت فرق میکنه , اینا مجبورن که تمام این جواب ها رو دونه دونه به سرور شبیه سازی شده اضافه کنند که یک مقدار طول میکشه.

بچه ها مال من به سرور مجازی کانکت نمیشه

نمیدونم مشکل چیه

یکی دیگه تست کنه

----

راستی گفته شده فعلا تا مرحله 5 کار میکنه
هر روز اپدیتش میکنن

عزیزم باید پایتون نصب کنی

با notepad به راحتی میشه ویرایشش کرد
پایتون لازم نداره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟