Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
واقع عالی بود صد در صد نامزد بهترین بازی سال خواهد بود
Danger Close
دوستانی که بازی رو تموم نکردند اسپویل زیر رو نخونند
Danger Close
با توجه به آخر بازی و اون حرف هایی که اون زنه به Ezio و در واقع به دزموند زد و این که گفت آینده دنیا و اساسین دست توئه به این نتیجه خواهیم رسید که بازی بعدی رو با دزموند انجام خواهیم داد

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب تموم شد میتونم بگم عالی بود . از لحاظ گیم پلی و داستان پیشرفت چشم گیری کرده بود ماموریت ها بسیار بهتر و مثل شماره ی 1 تکراری و خسته کننده نبود .
گرافیک بازی هم به نظر من دست نخورده بود فقط رنگ بندی بهتر و متنوع بود هرچند که همینطوریش هم کافی و عالیه .
فقط تنها ایرادهایی که میتونم بگیرم هوش مصنوعی متوسط و طراحی فیسها بود که قبلا گفتم . ایشالا شماره بعدی این دو مورد را درست کنن خیلی عالی میشه .
من نمیدونم فرخ جان شما نظرت چرا اینجوری هست گرافیک به اون داغونی COD رو عالی میدونی ولی AC2 رو عین قبل؟ دیگه نورپردازی اینقدر بهبود یافته یا تکسچر ها اینقدر بهتر شده معلوم نیست!؟ محیط ها اینقدر وسیع شدن!؟
هوش مصنوعی هم من که نفهمیدم یعنی چی متوسط بود ؟ دیگه هیچ احدی نمیتونه به هوش این بازی گیر بده حالا چون سرباز ها یک کم قدرتشون پایین دلیل بر پایین بود هوش نمیشه.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان کسی از اون دمو THE TRUE چیزی فهمید؟؟اون دو نفر از چی فرار می کنن؟؟
اصلا ماجرا چیه تو اون دمو؟؟
این دمو 100 درصد با اون معماهایی که حل میشه یه ارتباطی داره.
(من تو یکی از این پازل ها موندم:اونی چند تا عکس داده.عکس اسکندر و تروی و اینا کدومارو باید کنار هم بزارم)

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
این دمو 100 درصد با اون معماهایی که حل میشه یه ارتباطی داره.
(من تو یکی از این پازل ها موندم:اونی چند تا عکس داده.عکس اسکندر و تروی و اینا کدومارو باید کنار هم بزارم)
من هنوز بازي رو تموم نكردم ولي اخراش هستم. رو 18 همين معما هستم. نميدونم كدومو ميگي. همه رو كه تكميل كني يه دمو نشون ميده . اينا به هم ريختس بايد درست شن بعد دمو رو نشون ميده

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دوستان کسی از اون دمو THE TRUE چیزی فهمید؟؟اون دو نفر از چی فرار می کنن؟؟
اصلا ماجرا چیه تو اون دمو؟؟
دو نفر از چیزی فرار نمیکنن
آدم و هوای مدرن! هستن که دارن میرن peace of eden رو بگیرن (منم جای subject 16 بودم این صحنه رو میدیدم خودکشی میکردم!)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من نمیدونم فرخ جان شما نظرت چرا اینجوری هست گرافیک به اون داغونی COD رو عالی میدونی ولی AC2 رو عین قبل؟

میثم من حال و حوصله بحث ندارم . بازی هیچ فرقی جزء رنگ بندی نداره .
در مورد هوش مصنوعی هم جالب گفتی . دلیل دارم اگه خواستی بیا تو پیغام خصوص بهت بگم که جریان چیه چون اینجا دوست ندارم بحث را کش بدم .
حرفت در مورد mw2 هم جالب بود دیگه کل سایتها دروغ میگن تو داری راست میگی ؟! ign میده 10 تو بهش میگی داغون . الان هم که تو بهترین های گرافیک کاندید هست .

واقعا برای من جالبه که بازی های با گرافیک داغون تو بهترین ها کاندید میشن ولی گرافیک های عالی کاندید نمیشن ؟! یا یه ملت دارن دورغ میگن و تو خواب تشریف دارن یا واقعا کسانی هستند که از کل ملت بیشتر حالیشون بشه ؟!

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم من حال و حوصله بحث ندارم . بازی هیچ فرقی جزء رنگ بندی نداره .
در مورد هوش مصنوعی هم جالب گفتی . دلیل دارم اگه خواستی بیا تو پیغام خصوص بهت بگم که جریان چیه چون اینجا دوست ندارم بحث را کش بدم .
برام پیام خصوصی کن بدونم! چون هوش مصنوعی بازی به مراتب از GTA IV و COD MW2 معروف بالاتر بود.

حرفت در مورد mw2 هم جالب بود دیگه کل سایتها دروغ میگن تو داری راست میگی ؟! ign میده 10 تو بهش میگی داغون . الان هم که تو بهترین های گرافیک کاندید هست .
حالا چون IGN بهش 10 داده دلیل قانع کننده ای نیست که بگیم بازی بهترین هست، قبلا هم گفتم اولا که IGN به هیچ وجه قبول ندارم، دوما برو توی تاپیک COD MW2 تو همین سایت صفحاتش رو بگرد ببین چند نفر گفتن گرافیکش هیچ فرقی نداشته!؟ دیگه AC 2 حداقل یک روز و شب رو بهش اضافه کردن یا افکت خون رو بهبود بخشیدن دیگه COD MW2 که ...

واقعا برای من جالبه که بازی های با گرافیک داغون تو بهترین ها کاندید میشن ولی گرافیک های عالی کاندید نمیشن ؟! یا یه ملت دارن دورغ میگن و تو خواب تشریف دارن یا واقعا کسانی هستند که از کل ملت بیشتر حالیشون بشه ؟!
من نمیدونم اون همه آدم که گفتن تغییر کرده رو تو ندیدی!؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
برام پیام خصوصی کن بدونم! چون هوش مصنوعی بازی به مراتب از GTA IV و COD MW2 معروف بالاتر بود.

به این حرفت من نمیدونم چی بگم . والا من دیگه نمیدونم چی بگم وقتی سایت مثال میزنم میگی قبول ندارم . میگم کاندید شده لابد اونم قبول نداری . دیگه چیکار از دست من بر میاد ؟ بشینم حرفت را قبول کنم ؟
در مورد هوش مصنوعی هم بگم ac2 یکی از درپیت ترین هوش مصنوعی ها را داره حتما برات پیغام خصوصی میکنم تا بگم جریان چیه .

اون همه ادم کیا ؟ پس منم بیام اون همه ادمها را بهت نشون بدم ؟ من با همه کار ندارم من با سایتها کار دارم . یکی که معتبر باشه ok

ویرایش :
میثم بیاتو تاپیک mw2 جوابت را دادم .

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من نمیدونم فرخ جان شما نظرت چرا اینجوری هست گرافیک به اون داغونی COD رو عالی میدونی ولی AC2 رو عین قبل؟ دیگه نورپردازی اینقدر بهبود یافته یا تکسچر ها اینقدر بهتر شده معلوم نیست!؟ محیط ها اینقدر وسیع شدن!؟

گرافیک داغون ؟!!؟ عجب !! اگر گرافیک MW2 تغییری نسبت به قبل نکرده باشه که ACII به مراتب دست نخورده تر هست ! فقط نورپردازی رو بهتر کردن . طراحی صورت و حرکات و ایناش افتضاحن ! وقتی طرف رو Assassinate میکنی یه تیکه خون میزنه بیرون و خلاص ! که اونم خیلی مضخرفه به نظر من !
بعد انقدره این بازی باگ داره که حد نداره ! مرحله ی واتیکان من توی دیوار گیر کردم و نتونستم بیام بیرون همون تو انقدر چوب خوردم تا مردم !

djbaz

کاربر سایت
Jun 25, 2009
55
نام
reza
ما هم به جمع متمم های این بازی پیوسستیم (اه اه)
انصافا شهر هارو خیلی خیلی قشنگ و اصولی ساخته بودن جوری که اصلا حرفی برای گفتن نمی مونه
گیم پلی بازی و داستانشم ( هر چند ما که مخمون هنگید ) فوق العاده بود
ولی طراحی صورت و هوش مصنوعی بازی توی ذوق میزد

من حرف رفیقمونو قبول دارم که به هوش مصنوی بازی ایراد میگیره و اصلا با cod قابل مقایسه نیست ولی این بازی یه برتریهای دیگه ای نسبت به cod داره که باعث برتری نسبی ac2 نسبت به cod میشه

البته من در اون حد نیستم که بخوام نظر بدم
میخوام شروع کنم به این کار (نظر بدم )

یه نکته ای این متمم که اون بالا نوشتم درست هست حالا یا نه؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
منتو یه مرحله گیرکردم که انگشتش رو داغ میکنن بعدش میره خونه که میگه مموری نمیدونمباید چه کار کرد؟
شما باید برین توی شهر ها و Codex Page هارو پیدا کنید ! توی نقشه یه علامتی خاصی هست که اگر روش برید میزنه Codex Page !

heyk2

کاربر سایت
Aug 19, 2009
44
سلام به دوستان آقا من بازی رو جند روز پیش گرفتم کنسول رو آپ کردم بازی رو هم با دیسک بوت اجرا کردم تا اون مرحله ای که باید دنبال عموی اتزیو به توسکانی بریم پیش رفتم ولی وقتی میخواد وارد اونجا بشه تو لودینگ بازی فریز میکنه نصب هم کردم ولی جواب نداد باز هم همونجا گیر میکنه.به نظرتون اشکال از دیسک بازیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر