Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

golddante

کاربر سایت
آدم واسه لذت بازی میکنه نه حرف بقیه...
دقیقا

يوبي سافت اعلام كرده كه بازي حدود 20 ساعت خواهد بود و اين نسبت به زمان نسخه اول بسيار بيشتر هست
مثلا 12 ساعت گیم پلی قسمت اول خیلی متنوع بود که با خوشحالی میگه 12 ساعتو 20 ساعت میکنیم؟
بازی که به تعداد ساعتش ربط نداره به این که تو اون ساعاتی که بازی میکنی کیف کنیو لذت ببری نه اینکه ...........

ДядsЙ

کاربر سایت
ممنونم دوست عزیز.
من نمیدونستم که 20 ساعته.
حالا اگه مثه نسخه اول این 20 ساعت خسته کننده و یکنواخت باشه چی؟
البته امیدوارم که نباشه...

hossein 2

کاربر سایت
ممنونم دوست عزیز.
من نمیدونستم که 20 ساعته.
حالا اگه مثه نسخه اول این 20 ساعت خسته کننده و یکنواخت باشه چی؟
البته امیدوارم که نباشه...
نه......نیست
چون که خود سازنده اش(اسمش جید ریموند بود؟) گفته که تنوع مراحل بسیار زیاد شد ومراحلی مثل استراق سمع توی این بازی نیست

Mamad Ripper

کاربر سایت
ولي هسته اصلي بازي 20 ساعت هست.
اینطوری دیگه واقعاً عالی میشه...قسمت اول با اینکه به گفته ی دوستان 12 ساعت بود چقدر طولانی به نظر میرسید(چون کانتنت زیادی داشت)حالا دیگه با 20 ساعت یه تجربه ی فوق العاده دیگه از دنیای AC خواهیم داشت...

Miesam

کاربر سایت
نميدونم چقدر از بازي رو به صورت كلي ديديد ، ولي اگر نگاه كنيد ماموريت ها شديدا افزايش يافته.
توي همون دمويي كه از بازي توي نمايشگاه سوني و يوبي سافت نشون دادن دوتا فرق اساسي داشت.
توي دموي اولي وقتي Ezio از روي اون نيمكت بلند ميشه و يك سرباز ميكشه دو نفري كه كنارش هستند وقتي سرباز ميزاره روي نيمكت ، چون مرده داره ميوفته و ميگيرنش.
ولي دمويي كه توي نمايشگاه يوبي بود فكر كنم نشون داد وقتي سرباز كشت و روي نيمكت گذاشت كسي بهش توجه نكرد و... كه خواستم بگم ميزان محبوبيت و... مهم هست.

تازه قابليت هاي ديگه كه مثل پول دادن كه توي تريلرش دقيقا نشون دادن.
و... كنار از اين حرفا اين تفنگ كوچولو ، يك چيز فوق العاده هست.
اینطوری دیگه واقعاً عالی میشه...قسمت اول با اینکه به گفته ی دوستان 12 ساعت بود چقدر طولانی به نظر میرسید(چون کانتنت زیادی داشت)حالا دیگه با 20 ساعت یه تجربه ی فوق العاده دیگه از دنیای AC خواهیم داشت...
البته AC رو ميشد با رفتن ماموريت هاي نصفه! بازي رو تموم كرد.
ولي 20 ساعت براي هسته اصلي واقعا معركست.

ДядsЙ

کاربر سایت
بله به نظرم 20 ساعت برای بازی ای که خیلی بهبودش بخشیدن خیلی میتونه عالی باشه،
در ضمن فکر کنید 20 ساعت گرافیک بالا ببینید چی میشه!:biggrin1:

Mλjid

کاربر سایت
من خودم قبلی شو بازی کردم اونم 2 بار چون میشد رو پشت بام ها بری خیلی جالب بود او موقع تازگی داشت ولی این میرفت بالای watch tower که مپ رو روشن کنی
مثل توالت میشست اونجا
خیلی مزخرف بود تکراری میشد حالا 2 اگه ماموریت فرعی زیاد داشته باشه خیلی عالی میشه نه همش مثل 1 4 نوع بیشتر نباشه

Fratos

کاربر سایت
حالا دیگه با 20 ساعت یه تجربه ی فوق العاده دیگه از دنیای AC خواهیم داشت...

انیمیشن ها بدون کم و کاست واسه همون شخصیت الطیر ـه و دقیقا نمیدونم خوش خواهد گذشت ممد جان یا نه!. چون اینطوری که بوش میاد فقط لوکیشن عضو شده، همین.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
بله به نظرم 20 ساعت برای بازی ای که خیلی بهبودش بخشیدن خیلی میتونه عالی باشه،
در ضمن فکر کنید 20 ساعت گرافیک بالا ببینید چی میشه!:biggrin1:
بابا گیر دادین به این 20 ساعت ... :sick:
آرش برو تو TV HD بچسب به تلوزیون به بازی نگاه کن میفهمی رزلوشن یعنی چی ... خدایه .:eek:

MR.CR

کاربر سایت
من خودم قبلی شو بازی کردم اونم 2 بار چون میشد رو پشت بام ها بری خیلی جالب بود او موقع تازگی داشت ولی این میرفت بالای watch tower که مپ رو روشن کنی
مثل توالت میشست اونجا
خیلی مزخرف بود تکراری میشد حالا 2 اگه ماموریت فرعی زیاد داشته باشه خیلی عالی میشه نه همش مثل 1 4 نوع بیشتر نباشه
شاید منظوری داشته اونجور میشسته;)
فکر نکنم اونطور باشه:cheesygri

Mamad Ripper

کاربر سایت
انیمیشن ها بدون کم و کاست واسه همون شخصیت الطیر ـه و دقیقا نمیدونم خوش خواهد گذشت ممد جان یا نه!. چون اینطوری که بوش میاد فقط لوکیشن عضو شده، همین.
فریدون خدا وکیل بعد از دیدن کنفرانس سونی همچین احساسی داشتم ولی گفتم اگه بگم به جرم اقدام علیه امنیت ملی!اعدامم میکنین...
ولی انصافاً یه چیزایی هم بهش اضافه شده...یعنی حداقل امیدوارم مواردی که اضافه شده در حدی باشه که بشه تفاوت قائل شد بین قسمت 1 با 2!!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
مثل توالت میشست اونجا
شبیه معتاد ها هم بود ! :laughing:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
بازی Open World که نیست ؟؟!!!!
چرا نباشه؟!مگه نسخه ی قبلی را بازی نکردید؟اونم open world بود دیگه!!
راستی دوستان من پست ها را کامل نخوندم و نمی دونم می دونید یا نه ولی ezio به ایتالیایی می شه پرنده!یه چیزی تو مایه های همون الطیر در عربی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند